NK і Вася Демчук здивували неочікуваною колаборацією

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

 • Пептиди

  Пептиди

 • Біохакінг шкіри

  Біохакінг шкіри

NK і Вася Демчук здивували неочікуваною колаборацією

Поп-діва NK, яка здобула визнання не лише в Україні, а й у Латинській Америці, Туреччині і навіть Індії, і співак Вася Демчук, якого називають останнім романтиком TikTok, презентують спільний фіт під назвою Sorry 2.

Настя Каменських додала нову грань до авторського синглу Sorry Васі Демчука, сніпет якого набрав понад 250 тис. відео в TikTok за лічені дні та підкорив сотні тисяч слухачів музичних платформ. Саме в TikTok співачка вперше почула невеликий відрізок треку та відразу ж перейнялася ним .

«Мене миттєво зачепив голос Васі, дуже чуттєвий і проникливий. І хоча на той момент я не знала, чия це пісня, мені дуже захотілося не просто заспівати її, а додати до неї жіночу частину історії. Дізнавшись, хто її виконує, ми з Васею списалися і вже за кілька днів зустрілися на студії», – ділиться співачка.

NK і Вася Демчук здивували неочікуваною колаборацією

Зі свого боку Вася Демчук зазначив, що давно стежив за творчістю та захоплювався успіхами NK в Україні та за кордоном. 

«Вона – справжній професіонал, з унікальним голосом і приголомшливою харизмою. Круто, що нам вдалося попрацювати разом. З першої ж спільної демки я зрозумів, що Настя не просто прожила цю пісню, а й додала до неї свого жіночого погляду, вклала свою душу», – розповідає артист. 

Співак також зізнався, що після виходу треку Sorry він отримав повідомлення від багатьох відомих артистів із пропозицією зробити на нього фіт. Але сумнівався, чи варто записувати трек у дуеті, тому що в його основі – дуже особиста історія. Але те, як Настя відчула цю пісню і жіночий вайб, який вона привнесла до спільної версії треку, розвіяли будь-які сумніви.

Sorry 2 – це пісня про прощання з минулим. Про пристрасть, яка палала між закоханими так сильно, що могла їх спопелити. І про вміння відпускати, розлучатися без образ і гіркоти. Герої пісні не шукають винних, а дякують за все те світле, що було між ними.

Ліричний, прощальний трек Sorry 2 вже доступний на всіх музичних платформах. А прямо зараз дивіться атмосферне mood video на найнеочікуваніший спільний реліз осені від Васі Демчука та NK.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також