«Носіть цю кляту маску» – Алісса Мілано показала наслідки хвороби СOVID-19

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Пандемія захопила життя і здоров'я мільйонів людей. На жаль, справжня цифра хворих на коронавірус нам не відома, але багато хто відкрито повідомляють про свою хворобу. Так зробила і Алісса Мілано, яка на своїй сторінці в Instagram показала наслідки СOVID-19.

Алісса Мілано, всім відома як Фібі Галлівел зі «Всі жінки – відьми», в квітні 2020 року захворіла на COVID-19 і до цього дня стикається з його негативними наслідками. Хвороба немов схрестилася з Аліссою на довгі місяці. Спочатку, як у багатьох хворих на коронавірус, Мілано відчувала звичайні симптоми ГРВІ, але незабаром її стан почав погіршуватися.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Alyssa Milano (@milano_alyssa)

«Я думала, що я вмираю. Хвороба протікала дуже важко, я втратила кілька кілограмів і страждала проблемами дихальної системи», – говорить актриса.

На своїй офіційній сторінці в Instagram Алісса опублікувала відео, в якому показала вплив моторошної хвороби коронавирус на її здоров’я. У неї стали випадати волосся жмутами!

«Всім привіт. Я всього лише хочу вам продемонструвати кількість локонів, які у мене випадають після розчісування. Зверніть увагу на цей гребінець. Він абсолютно чистий, без єдиної волосинки», – сказала світова актриса і, аби не нудити підписників у довгому очікуванні, приступила до розчісування.

У відеоролику Алісса Мілано проводить кілька разів по шевелюрі й показує, як її волосся рясно випадає і залишається на щітці. В кінці вона з локонами в руках закликає народ носити «кляту маску».

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Alyssa Milano (@milano_alyssa)

Найжахливіше, з чим довелося зіткнутися актрисі, – це з неточністю тестування хвороби. Після явних ознак COVID-19 Мілано зробила три тести, які показали негативний результат. І тільки під час четвертого тесту результат був позитивний.

«Мені ніколи не було так погано, я ніколи так не хворіла. Я не могла дихати. Таке відчуття, що на моїх грудях сидів слон. За два тижні я скинула 4 кілограми. У мене був жахливий головний біль і лихоманка», – говорить актриса.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Alyssa Milano (@milano_alyssa)

За допомогою такої публікації Мілано хотіла показати людям, що коронавірус існує і він може увірватися в життя людей, не шкодуючи нікого.

«Поставтеся до цієї хвороби серйозно і дотримуйтеся методів боротьби з поширенням COVID-19», – підписала на своїй сторінці Алісса.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також