Нова роль: Лілі Коллінз стала амбасадором Cartier

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Новая роль: Лили Коллинз стала амбассадором Cartier

Престижний ювелірний дім Cartier представив рекламну кампанію під назвою Clash [Un] limited й оголосив нового амбасадора. Почесну місію представляти бренд на міжнародному рівні довірили англо-американській актрисі Лілі Коллінз.

Французький дім Cartier з моменту свого заснування 174 роки тому пройшов шлях від ювелірно-годинникової майстерні до культового світового бренду, вироби якого є популярними навіть серед членів королівських сімей. Про годинники і ювелірніприкраси Cartier мріє кожна модниця.

Поповнення в родині амбасадорів компанії відбувається рідко, але дуже влучно. На сьогодні до цього списку входять Джейк Джілленхол, Трой Сіван, Рамі Малек, Віллоу Сміт, Мейзі Уїльямс, Джексон Ван, Кая Скоделаріо й інші. Тепер ряди зіркових друзів бренду поповнила номінантка «Золотого глобуса», екранна Емілі в Парижі й дочка великого Філа Коллінза – Лілі Коллінз. Відтепер вона буде представляти французький ювелірний Дім на міжнародному рівні.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Lily Collins (@lilyjcollins)

Знаменитість дебютувала як обличчя нової колекції прикрас Clash [Un] limited, яка вийде обмеженим тиражем, і сумочки Double C de Cartier. Капсула розширює асортимент знаковою і пріоритетною лінією Clash de Cartier – найбільш зухвалого, молодого і дуже помітного представника в зборах шедеврів французького Дому.

«Капсула Clash Unlimited розсовує всі межі до крайності. Ще більш бунтарська, ніж будь-коли, відкрийте для себе ексклюзивну колекцію прикрас, які носить Лілі Коллінз», – написали на офіційній Instagram-сторінці бренду.

Сама актриса зізналася, що з Cartier у неї пов’язана дуже особиста і сімейна історія.

«Моя мама завжди носила чоловічий годинник Cartier, коли я росла. Мені завжди подобалося, як цей годинник виглядає на її зап’ястку, а потім на мій 18-й день народження вона подарувала мені його, сказавши, що вони будуть зі мною все моє життя», – розповіла Лілі виданню WWD.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Cartier Official (@cartier)

Разом із заявою про нову роль Коллінз, ювелірний дім представив її перші рекламні знімки і ролик, знятий для кампанії Clash [Un] limited.

Саму колекцію покажуть публіці зовсім скоро – у вересні. Відомо, що до неї увійдуть кільця, браслети і сережки з шипами з білого золота, онікса, діамантів й аметисту. Шипи, що прикрашають вироби, створюють враження зухвалості й незалежності. Також колекцію доповнять дві моделі наручних годинників.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також