Новий сезон: місячний календар стрижок на листопад 2021

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Новий сезон: місячний календар стрижок на листопад 2021

Місячний календар стрижок на листопад 2021 року допоможе вибрати сприятливий день для походу до салону краси й отримати найбажаніший результат від зміни зачіски.

Місячний календар стрижок на листопад 2021 року стане вашим гідом з походів до салону. У ньому прогнози на кожен день місяця, коли варто записуватися на стрижку, фарбування чи догляд, а коли б’юті-маніпуляції варто відкласти.

Редакція Beauty HUB пропонує переглянути прогнози місячного календаря стрижок і фарбування на листопад 2021 року, щоб запланувати похід до майстра в найкращий час. У такому випадку довгоочікуваний візит до перукарні принесе вам прекрасний результат.

1 листопада 2021 року — понеділок — 25, 26 місячний день

Місяць у Діві, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки і фарбування

Місячний календар стрижок на листопад 2021 року прогнозує, що нова стрижка допоможе полюбити зображення в дзеркалі та притягнути до себе позитивні емоції. Фарбувати волосся сьогодні також можна.

2 листопада 2021 року — вівторок — 26, 27 місячний день

Місяць у Терезах, убутний Місяць

Після 12:00 – сприятливий день для стрижки

Новий відтінок шевелюри й незвична для вас форма зачіски подарують впевненість у собі, харизму і привернуть погляди протилежної статі. А сам факт походу до салону краси неабияк підніме вам настрій.

3 листопада 2021 року — середа — 27, 28 місячний день

Місяць у Терезах, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки

Якщо на вас чекає важлива зустріч, можете пофарбувати волосся натуральними барвниками у близький до природного відтінок, щоб справити хороше враження. А от стригти волосся й кардинально змінювати імідж сьогодні не варто.

4 листопада 2021 року — четвер — 28, 29 місячний день

Місяць у Скорпіоні, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки

Скорпіон — вкрай нестабільний знак, який може несприятливо вплинути на стан волосся і, крім цього, принести негативні емоції. Тому стригтися 4 листопада небажано. Однак цей день підходить для фарбування волосся натуральними барвниками й оздоровчих процедур.

5 листопада 2021 року — п’ятниця — 29, 1, 2 місячний день

Місяць у Скорпіоні, новий Місяць

Сприятливий день для доглядальних процедур

У день нового Місяця можна експериментувати з б’юті-засобами для волосся і шкіри голови: спробуйте пре-шампунь, пілінг, нічні сироватки. Цілком ймовірно, що навіть без стрижки чи фарбування ваші локони матимуть кращий вигляд.

6 листопада 2021 року — субота — 2, 3 місячний день

Місяць у Стрільці, висхідний Місяць

Несприятливий день для стрижки

Волосся сьогодні краще чіпати мінімально. Будь-які зміни довжини можуть посіяти душевний неспокій і страх, а нова форма зачіски принесе незручності з укладкою. Від кардинальної зміни кольору також варто відмовитися, віддаючи перевагу непомітному тонуванню.

7 листопада 2021 року — неділя — 3, 4 місячний день

Місяць у Стрільці, висхідний Місяць

Несприятливий день для стрижки

Стрижка в цей день може спровокувати проблеми з укладкою волосся: воно стане неслухняним і не буде піддаватись впливу навіть найбільш стійких стайлінгових засобів. Тож подумайте двічі, перш ніж записуватись до салону.

8 листопада 2021 року — понеділок — 4, 5 місячний день

Місяць у Козерогу, висхідний Місяць

Сприятливий день для фарбування і тонування

Сьогодні вдалий день для візиту до вашого колориста: новий відтінок волосся допоможе відкинути непотрібні турботи й неприємності. Щодо стрижки й салонної укладки, їх краще перенести на інший день.

9 листопада 2021 року — вівторок — 5, 6 місячний день

Місяць у Козерогу, висхідний Місяць

Несприятливий день для стрижки

Можете сміливо записуватися до свого майстра на 9 листопада. Ідеальний час для того, щоб освіжити зачіску! Форма стрижки буде триматися максимально довго, а результат від фарбування вас приємно здивує.

10 листопада 2021 року — середа — 6, 7 місячний день

Місяць у Водолії, висхідний Місяць

Сприятливий день для зміни іміджу

Згідно з місячним календарем стрижок, сьогодні в салоні не варто відмовляти собі ні в чому, чи це буде фарбування у сміливий відтінок, чи доглядальні процедури. Будь-які маніпуляції не лише покращать стан волосся, але й стануть причиною вашої усмішки.

Новий сезон: місячний календар стрижок на листопад 2021

читайте також

11 листопада 2021 року — четвер — 7, 8 місячний день

Місяць у Водолії, висхідний Місяць

Сприятливий день для стрижки та фарбування

Місячний календар стрижок рекомендує записуватися до салону на стрижку, хімічні завивки і вдаватися до експериментів. Під впливом Водолія будь-які маніпуляції з волоссям пройдуть успішно.

12 листопада 2021 року — п’ятниця — 8, 9 місячний день

Місяць у Рибах, висхідний Місяць

Несприятливий день для стрижки

Нова зачіска в цей день протипоказана. Якщо ви не хочете, аби перукар зіпсував вам настрій невдалою довжиною чи відтінком волосся, який вас не влаштовує, відкладіть маніпуляції з пасмами на інший день.

13 листопада 2021 року — субота — 9, 10 місячний день

Місяць у Рибах, висхідний Місяць

Дуже несприятливий день для зміни іміджу

Будь-який вплив на волосся в цей день може несприятливо вплинути на локони або шкіру голови: фарбування може спричинити ламкість локонів, а після стрижки є шанси зустрітися з лупою.

14 листопада 2021 року — неділя — 10, 11 місячний день

Місяць у Рибах, висхідний Місяць

Несприятливий день для стрижки

Після стрижки у 10-й місячний день вами можуть опанувати негативні емоції. Причина цьому — несприятливий час для підстригання кінчиків та інших маніпуляцій, які можуть погіршити стан волосся, а в першу чергу шкіри голови.

15 листопада 2021 року — понеділок — 11, 12 місячний день

Місяць в Овні, висхідний Місяць

Сприятливий день для фарбування

Увійдіть у новий тиждень з новим відтінком волосся. Усі види фарбування, тонування і навіть складні маніпуляції типу мелірування та виходу з блонду під впливом Овна повинні пройти успішно.

16 листопада 2021 року — вівторок — 12, 13 місячний день

Місяць в Овні, висхідний Місяць

Сприятливий день для фарбування

Місячний календар стрижок на листопад 2021 року вказує на те, що цей день сприятливий для фарбування. Максимальну користь також принесуть доглядові процедури для шкіри голови: фолікули «оживуть», а самі локони можуть набути кращого вигляду.

17 листопада 2021 року — середа — 13, 14 місячний день

Місяць у Тельці, висхідний Місяць

Сприятливий день для зміни іміджу

Місячний календар стрижок описує цей день як сприятливий для будь-яких маніпуляцій із волоссям. Зміна довжини може надихнути вас на перегляд своїх життєвих правил і звичок, а нова форма допоможе стати більш впевненою в собі.

18 листопада 2021 року — четвер — 14, 15 місячний день

Місяць у Тельці, висхідний Місяць

Несприятливий день для зміни довжини

Астрологи не рекомендують змінювати зачіску в 14-15 місячний день. Стрижка може негативно вплинути на душевний спокій, посилити страх і навіть увігнати вас у депресію. 

19 листопада 2021 року — п’ятниця — 15, 16 місячний день

Місяць у Тельці, повний Місяць

Сприятливий день для стрижки і фарбування

Місяць у Тельці допоможе втілити стрижку вашої мрії в реальність і отримати задоволення від зміни зовнішності. Записуйтесь до майстра, захопіть із собою референс нової зачіски і сміливість для експериментів.

20 листопада 2021 року — субота — 16, 17 місячний день

Місяць у Близнюках, убутний Місяць

Несприятливий день для зміни іміджу

Сьогодні максимально невдалий день для екстравагантних стрижок і укладок. Експерименти зі зміною кольору, незвичним меліруванням або тонуванням можуть зазнати фіаско.

Новий сезон: місячний календар стрижок на листопад 2021

читайте також

21 листопада 2021 року — неділя — 17, 18 місячний день

Місяць у Близнюках, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки

Якщо хочете справити позитивне враження на оточення, прийдіть в офіс чи на зустріч із новою зачіскою. Телець сприятиме тому, щоб перукар зробив форму і відтінок, які подарують вам молодший вигляд і позитивні емоції.

22 листопада 2021 року — понеділок — 18, 19 місячний день

Місяць у Раку, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки і фарбування

Дні, коли Місяць у Раку, — не надто сприятливі для походу до салону. Тому сьогодні варто все ще утриматися від стрижки і фарбування волосся. А от від оздоровлювальних процедур відмовлятися не варто, вони покращать стан шевелюри.

23 листопада 2021 року — вівторок — 19, 20 місячний день

Місяць у Раку, убутний Місяць

Несприятливий день для походу до салону

Стрижка — не найкраще рішення 23 листопада, згідно з передбаченням місячного календаря стрижок. Волосся може стати неслухняним і не піддаватися впливу ні засобів, ні гаджетів для стайлінгу.

24 листопада 2021 року — середа — 20, 21 місячний день

Місяць у Раку, убутний Місяць

Несприятливий день для фарбування

Абсолютно всі хімічні процедури з волоссям бажано відкласти. Під впливом Раку волосся навіть після найпростіших маніпуляцій може стати неслухняним, а в такому випадку псується весь зовнішній вигляд.

25 листопада 2021 року — четвер — 21, 22 місячний день

Місяць у Леві, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки

Стрижка під знаком зодіаку Лев дуже сприятливо впливає на стан волосся: пасма стануть густішими, об’ємнішими, а укладки виходитимуть максимально вдалими. Сьогодні будь-які маніпуляції з волоссям пройдуть вдало, у тому числі фарбування й тонування.

26 листопада 2021 року — п’ятниця — 22, 23 місячний день

Місяць у Леві, убутний Місяць

Сприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Стрижка сьогодні підсилить вашу харизму і природну привабливість, а також допоможе позбутися невдач. Отож візит до перукаря — однозначно хороша ідея. У випадку, якщо ви бажаєте завести ділові контакти, пофарбуйте волосся рослинними барвниками.

27 листопада 2021 року — субота — 23, 24 місячний день

Місяць у Діві, убутний Місяць

Сприятливий день для походу до салону

Б’юті-процедури, пов’язані з волоссям, допоможуть вам абстрагуватися від негативу, старих образ і непотрібних думок. Фарбування теж буде хорошим планом на 27 листопада, оскільки воно допоможе в розв’язання робочих питань.

28 листопада 2021 року — неділя — 24 місячний день

Місяць у Діві, убутний Місяць

Дуже сприятливий день для стрижки

Згідно з місячним календарем стрижок на листопад, сьогодні сприятливий день для зміни зовнішності. Вона позитивно вплине на стосунки з оточенням. Зокрема, якщо ви прагнете нових знайомств, пофарбуйте волосся натуральними барвниками.

29 листопада 2021 року — понеділок — 24, 25 місячний день

Місяць у Терезах, убутний Місяць

Не надто сприятливий день для стрижки

У день, коли Місяць у Терезах, стабільно можна планувати процедури для відновлення пасом. Структура волосин під впливом цього знаку зодіаку покращується, а діяльність фолікулів активізується. Стосовно стрижки, краще перенести її на інший день.

30 листопада 2021 року — вівторок — 25, 26 місячний день

Місяць у Терезах, убутний Місяць

Несприятливий день для стрижки та фарбування волосся

Стрижка в цей день просто протипоказана. Звісно, якщо ви не хочете стати учасником конфліктів чи неприємних ситуацій. Цього дня краще не дозволяти стороннім людям торкатися свого волосся, тому якщо фарбуватися, то лише у близьких чи рідних вам людей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також