Особистий Boeing і перекритий «Бориспіль»: новий кліп Макса Барських

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Личный Boeing и перекрытый «Борисполь»: новый клип Макса Барских

Естетика Вуді Аллена і лейтмотиви 50-х, перекритий «Бориспіль» і особистий Boeing 737-800, 100 унікальних образів і виклик усталеним музичним трендам – ​​про це все новий кліп-мюзикл від Макса Барських та Алана Бадоєва.

Сьогодні, 20 серпня, на офіційному YouTube-каналі Макса Барських відбулася довгоочікувана прем’єра  запального синглу Just Fly головного треку майбутнього альбому артиста. Саме з ним співак кардинально змінює музичний хід подій.

Just Fly це мюзикл у стилі 1950-х, в якому кожен кадр і яскрава деталь нагадують про золотий вік Голлівуду. Зі слів виконавця, його новий персонаж максимально наближений до того, як він сам відчуває життя.

«Я кидаю виклик сучасним трендам. На мій погляд, в них багато темного й однотипного. Давно зловив себе на думці, що перестав слухати те, що популярно. Сьогодні мене заворожує музика 50-х ця епоха і стала лейтмотивом JUST FLY своєрідною мантрою гарного настрою. Кожен звук у ній створено для того, аби стимулювати ендорфіни і налаштовувати слухача на політ фантазії», коментує Макс.

«Just Fly це перша ластівка з майбутнього альбому, над яким я працюю з Віталієм Телезіним. Ми ретельно збираємо кожен звук в єдину атмосферу. В альбомі буде дуже багато несподіваних рішень і злиттів абсолютно різних стилів. У ньому буде саме життя!» пообіцяв Барських.

Знімальний процес над новою відеороботою проходив в одному з терміналів «Борисполя», задіяного протягом тижня, безпрецедентний випадок в історії аеропорту. У зйомках ключової сцени кліпу було задіяно 20 одиниць спецтранспорту, в тому числі п’ять сучасних пасажирських літаків, зокрема Boeing 737-800.

Головну жіночу роль у кліпі виконала модель Катрін Барк.

«Ми довго шукали героїню для нашого кліпу, оскільки в головній ролі я хотів бачити дівчину в стилі фільмів Вуді Аллена. Разом з Катею ми репетирували понад два тижні. Я шалено радий нашому вибору, оскільки на екрані ви побачите справжню синергію!» коментує артист.

Режисер відео, талановитий кліпмейкер Алан Бадоєв, також прокоментував їх нову спільну роботу з Максом Барських.

«JUST FLY наше улюблене дітище, в якому ми з’єднали 50-ті й нові тенденції. Кожна деталь в ньому створена з великою любов’ю. Слухачі Макса по всьому світу вже давно просили англомовний сингл і ми підготували для них особливе видовище від самого серця».

Нагадаємо, кілька днів тому співачка Оля Полякова оголосила, що спробувала себе в ролі продюсерки. Незабаром артистка планує представити свій перший фільм.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також