Особистий досвід: редермалізація обличчя, шиї і декольте для дівчат 50+

Личный опыт: редермализация лица, шеи и декольте для девушек 50+

Існує думка, що редермалізацію шкіри обличчя, шиї і декольте варто робити тільки молодим дівчатам, а дамам більш зрілого віку – 50+ – процедура "вже нічого не дасть". Редакція Beauty HUB у співпраці з Hyalual вирішили розвіяти цей міф на особистому досвіді і розповісти всю правду про ефективність ін'єкцій.

Міфи про те, що ін’єкції гіалуронової кислоти варто робити тільки в молодому віці таке ж невірне судження, як і про ботулотоксин, який “не можна колоти молодим”. І якщо про Ботокс/Диспорт/Ксеомін ми-таки змогли змінити свою думку і почали працювати на випередження заломів від зморшок, то ставлення до редермалізації шкіри обличчя, шиї та зони декольте для дівчат 50+ все ще залишається хитким і туманним. Редакція Beauty HUB вирішила на власному досвіді показати, як чудово працює редермалізація у віковій групі, старшій п’ятдесяти років, і пролити світло на всі сумніви з приводу ін’єкційної методики.

Почнемо з головного, що таке редермалізація? Це ін’єкційна методика для омолодження і відновлення втрачених властивостей шкіри за допомогою препарату Hyalual, який складається із високомолекулярної гіалуронової кислоти і сукцинату натрію (бурштинова кислота).

Як проходить процедура редермалізації? Перший етап: лікар-косметолог очищає шкіру і застосовує знеболюючий засіб. Другий етап: введення препарату під шкіру шприцом з тонкою голкою. Час процедури становить 15-30 хвилин. Третій етап: після процедури шкіра покривається папулами, які минають протягом кількох годин.

Якого ефекту чекати від редермалізації дівчатам 50+?

Ліфтинг-ефекту за рахунок поліпшення еластичності і пружності шкіри. Рівний колір обличчя і зменшення пігментних плям, які часто докучають даній віковій групі. Розгладження дрібних і середніх зморшок за рахунок глибокого зволоження і живлення шкіри обличчя, шиї і декольте.

Розібравшись із базовим розумінням процедури, пропонуємо перейти до наочного б’юті-кейсу редакції Beauty HUB, в якому взяли участь Олена Топух ( як модель) і Ольга Тумар, анестезіолог, дерматолог, міжнародний медичний тренер Hyalual ( як експерт).

Перед початком редермалізації шкіри обличчя, шиї та зони декольте модель (у нашому випадку мама головного редактора) пройшла ряд апаратних досліджень у клініці Hyalual, які показали рівень вологості поверхні шкіри за допомогою Corneometr і аналіз змін у дермі, зроблений апаратом Visia. Варто відзначити, що після кожної процедури модель проходила дослідження для доказової бази ефективності процедури редермалізації.

Личный опыт: редермализация лица, шеи и декольте для девушек 50+
Личный опыт: редермализация лица, шеи и декольте для девушек 50+

“Наша модель – це жінка 50-ти років, у якої шкіра обличчя тонка і схильна до сухості. Є видимі заломи зморшок на лобі, розширені пори, а також ряд пігментних плям, які ми можемо оцінити завдяки дослідженням на апараті Visia. Для корекції шкіри обличчя, шиї та зони декольте пацієнтки був призначений курс редермалізації препаратом Hyalual із трьох процедур з інтервалом 2-3 тижні “, – розповідає Ольга Тумар.

Першу процедуру редермалізації шкіри обличчя ми починаємо з препарату Hyalual Light. Це найнижчий рівень концентрації і стартовий продукт для омолодження і оновлення дерми, тому не варто робити поспішних висновків і просити свого лікаря почати ін’єкційний догляд відразу з “ударної дози”. Чому ми починаємо з малих концентрацій у будь-якій віковій категорії? Ми готуємо шкіру до лімфодренажу і поліпшенню мікроциркуляції. Оскільки модель чутлива до болю, перед ін’єкціями я наношу аплікаційну анестезію (крем) Anaesthetic Pro Formula, в середньому на 15-20 хв. Що ми очікуємо від першої процедури?

 • Детоксикацію тканин.
 • Освітлення шкіри на 1-2 тони.
 • Освітлення «кіл» під очима.
 • Зникнення слідів втоми.

Для зони шиї і декольте всі три процедури ми проведемо на препараті Hyalual Booster, оскільки шкіра в цих зонах суха і в’яла. Після першої процедури я прийняла рішення зробити перерву на три тижні. Яка перерва буде у вас, я зможу сказати після особистої консультації, тут все індивідуально”.

Другу процедуру редермалізації шкіри обличчя ми зробимо вже з більш високою концентрацією активних речовин Hyalual Smart. Ми працюємо за класичним протоколом корекції втомленого і деформаційно-набрякового типу старіння, що властивий всім слов’янським жінкам. Після першої процедури ми провели аналіз змін у дермі за допомогою апаратів Visia і Corneometr і діййшли висновку, що зволоженість шкіри збільшилася на 25%, скоротилася кількість пігментних плям (оцінюємо в балах), є тенденція до звуження пор і скорочення дрібних зморшок, що дає хорошу динаміку в поліпшенні текстури шкіри. Що ми очікуємо від другої процедури?

 • Відновлення водного балансу дерми.
 • Ущільнення дерми за рахунок відновлення коллагенового каркаса дерми.
 • Зменшення кількості зморшок.

Для зони шиї і декольте продовжуємо використовувати препарат Hyalual Booster, який показав відмінні результати зі зволоженості, еластичності і тургору шкіри, і знову робимо перерву між процедурами на три тижні”.

Третю процедуру редермалізації шкіри обличчя ми робимо з максимально високою концентрацією Hyalual Smart, яку весь цей час використовували для зони шиї і декольте. Після другої процедури ми знову провели аналіз змін у дермі за допомогою апаратів. Аналіз Corneometr показав, що зволоженість шкіри зросла на 15%, порівнюючи з результатами після першої процедури. Visia дала можливість відстежити позитивну динаміку освітлення UV- і пігментних плям, викликаних віковими змінами шкіри, зморшки на лобі стали менш помітні, хоча і не зникли повністю.

Відразу хочу відзначити, що ефективність фінальної процедури ми зможемо оцінити протягом місяця (виходячи з життєвого циклу фібробласта, що відповідає за вироблення колагену і еластину), а не відразу після зникнення папул, як хочуть всі пацієнти. Після чого результат від пройденого курсу редермалізації пацієнт буде спостерігати від 6 до 9 місяців.

Що ми очікуємо від третьої процедури? Підтягування “хвостів”, а саме – рішення проблем, які ми не змогли виправити, застосувавши перші дві ін’єкційні процедури редермалізація.

 • Зменшення глибини зморшок.
 • Покращення якості шкіри за рахунок ущільнення дерми.
 • Сяючий колір обличчя.
 • Комплексний ефект ліфтингу».

Ми зустрілися з Ольгою Тумар через місяць після третьої процедури редермалізації шкіри обличчя, шиї та зони декольте, щоб підбити підсумки особистого досвіду редакції Beauty HUB і обговорити переваги препаратів Hyalual для категорії дівчата 50+.

“Мені приємно в сотий раз переконатися у ефективності і універсальності процедури редермалізації від Hyalual для всіх типів шкіри і будь-якого віку. Безумовно, є і ряд протипоказань до редермалізації:

 • вагітність і період грудного вигодовування;
 • онкологічне захворювання;
 • аутоімунні хвороби;
 • запальні захворювання;
 • схильність до утворення рубців.

Я не хочу, щоб від редермалізації складалося враження “чарівної процедури”. Давайте почнемо наш аналіз ефективності редермалізації для дівчат 50+ років з того, що у нас “не дуже вийшло і чому”.

 1. Глибокі зморшки-заломи в зоні між брів ми не змогли прибрати повністю за допомогою редермалізації. Це нормально, оскільки такі зморшки можна прибрати за допомогою ботулотоксину.
 2. Зона середньої третини обличчя потребує філерів, оскільки редермалізація не може і не повинна “утримати і заповнити” носогубні складки. Тут варто зробити процедуру Full Face за допомогою негідрофільного філера (не дає набряків) Alexa Volume.
 3. Зона навколо губ. Редермалізація не може зміцнити контур губ і прибрати кісетні зморшки, а багато хто саме на це розраховує і після розчаровується. Вирішити це питання може дермальний філер Alexa Medium.

Тепер поговоримо про позитивні результати редермалізації для пацієнтки 50-ти років. Курс із трьох процедур з різним відсотком концентрації активних речовин у препараті дає нам видимий неозброєним поглядом ліфтинг-ефект. Домоглися ми цього оздоровленням шкіри, а саме детоксикацією тканин і висвітленням пігментних плям (про що нам свідчить аппарт Visia). Глибоке зволоження та живлення шкіри також внесло свою лепту в візуальний ліфтинг-ефект за рахунок зменшення зморшок і зміцнення тургору дерми”.

Личный опыт: редермализация лица, шеи и декольте для девушек 50+

Особистий досвід редакції Beauty HUB показав, що редермалізація Hyalual – ефективна процедура для дівчат 50+, які після прочитання нашої статті раз і назавжди розвіють міф і стануть трішки освіченішими.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також