Філери для шиї: коли потрібні ін’єкції

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Кільця Венери не найкращі з прикрас, які можуть красуватися на шиї у жінки. Коли топічні засоби та масажі не дають результату, на допомогу приходять ін'єкції.

Шкіра у зоні шиї і декольте досить ніжна і тонка, саме тому зовнішні негативні фактори мають властивість відбиватися на ній швидше, ніж на інших ділянках нашого тіла. На шиї досить мало сальних залоз, тому часто шкіра там нормальна або суха, що говорить про прискорення процесів вікових змін.

Якщо не почати вчасно доглядати за шкірою у зоні шиї, не робити регулярні вправи для м’язів, то як правило досить швидко з’являється обвисання м’яких тканин і зморшки. Крім цього, причинами швидкої появи заломів на шиї можуть стати незручне положення під час сну і високі подушки, часте сидіння з телефоном, неправильна постава, тривале перебування на сонці без захисних засобів, шкідливі звички, і, звичайно ж, спадковість.

Починати доглядати за цією зоною варто якомога раніше, у багатьох брендів є спеціальні засоби саме для зони шиї, які допомагають підтримувати тургор шкіри і боротися із передчасним старінням. Увагу варто приділяти і доглядовим процедурам – спеціальні маски і масажі допомагають боротися зі зморшками.

Проведення спеціальних пілінгів підвищує тонус шкіри, видаляє ороговілий шар і прискорює регенераційні процеси. Крім цього, існують апаратні методики, які сприяють омолодженню шкіри в зоні шиї.

Найбільшим попитом користуються ін’єкційні методики для усунення зморшок зоні шиї.

Біоревіталізація. Ця процедура проводиться за допомогою спеціальних коктейлів – біоревіталізаторів, у складі яких гіалуронова кислота і безліч інших корисних для шкіри компонентів. Завдяки цій методиці відбувається стимуляція колагену і еластину, шкіра стає більш пружною, еластичною і зволоженою. Біоревіталізація допомагає зробити шкіру в зоні шиї свіжою та оновленою.

Мезотерапія. При застосуванні цього методу використовуються мезотерапевтичні коктейлі, у складі яких присутні амінокислоти, вітаміни, мінерали та інші корисні складові. Після мезотерапії запускається процес регенерації шкіри, поліпшується загальний стан шкіри в зоні шиї, відбувається розгладження дрібних зморшок і освітлення пігментних плям.

Біоармірування. Дана методика передбачає підшкірне введення спеціальних препаратів на основі гіалуронової кислоти для активізації процесів регенерації. Після таких ін’єкцій відбувається відновлення водного балансу, триває стимуляція вироблення колагену, підвищується пружність м’яких тканин. Процедура біоармірування допомагає сформувати підшкірний каркас, що призводить до розгладження зморшок і забезпечує профілактику їх виникнення.

Ботулінотерапія. При проведенні цієї процедури відбувається введення препаратів ботулотоксину у м’язи шиї, що допомагає позбутися гіпертонусу м’язів. Така процедура скорочує навантаження на шкіру в зоні шиї, що призводить до розгладження зморшок і заломів у цій зоні.

Векторний ліфтинг. Ця процедура передбачає введення філерів на основі гідроксиапатиту кальцію. Дана речовина є природним компонентом кісткової тканини людини. Такі ін’єкції допомагають зміцнити й підтягти шкіру на шиї. Дана процедура проводиться по лініях – векторах, звідки і пішла назва. Стимулюючи вироблення колагену, гідроксиапатит кальцію разом із білковими волокнами допомагає шкірі залишатися гладкою і рівною протягом тривалого часу.

Контурна пластика. У даній процедурі філер на основі гіалуронової кислоти заповнює зморшки будь-якої глибини і розташування, відбувається стимуляція процесів омолодження і зволоження шкіри. Результат від процедури зберігається більше року.

Дані процедури можуть поєднуватися між собою для досягнення максимального ефекту усунення зморшок у зоні шиї. І все ж, вирішивши використовувати філери в зону шиї, варто звернутися до грамотного фахівця, який зможе зібрати правильно анамнез і підібрати найбільш підходящу саме для вас процедуру.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також