Патчі з пептидами: топ 5 beauty-засобів

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

патчи с пептидами

Патчі з пептидами – ефективний засіб для покращення стану шкіри навколо очей. Вибираємо засоби, які допомагають зняти набряки та зробити шкіру навколо очей відпочилою та сяючою.

Medi-Peel Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch

Medi-Peel Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch

Патчі з пептидами призначені для боротьби з темними колами та припухлостями, допомагають освітлити шкіру навколо очей і освіжити погляд. Омолоджувальна дія досягається завдяки регулярному використанню патчів з комплексом пептидів. Розгладжуються дрібні зморшки, покращується стан шкіри, знижується пігментація, усувається сухість у периорбітальній ділянці. Підходять для використання в зоні навколо очей, у зоні міжбрів’я та носогубних складок. Завдяки активним компонентам у вигляді перлинної пудри, діамантової пудри, вітаміну Е, гіалуронової кислоти та комплексу з пептидів досягається максимальний ефект в антивіковій терапії, покращується загальний стан шкіри навколо очей, зменшується глибина мімічних зморшок, покращується пружність та еластичність шкіри. Рекомендується залишати патчі на 20-30 хвилин.

Eye Peptide Gel Patch, Genosys

Eye Peptide Gel Patch, Genosys

Активні компоненти у складі патчів допомагають зволожити, заспокоїти шкіру навколо очей, мають охолоджувальний ефект. Підходять для щоденного використання, спрямовані на зменшення набряклості, темних кіл під очима та ознак втоми. Ефективні після проведення процедури мікронідлінгу. Комплекс вітамінів та мікроелементів допомагає ефективніше впливати на шкіру та насичувати її вологою, відновлюючи структуру, та розгладжувати дрібні зморшки. Аргірелін розслаблює мімічні м’язи, зменшуючи прояв “гусячих лапок”. Лаванда, ромашка, алое діють заспокійливо на шкіру, зменшуючи почервоніння, сухість, стягнутість, набряки та темні кола під очима. Ефективні після проведення різних травмуючих поверхню апаратних та ін’єкційних процедур.

Hyaluron Rose Peptide 9 Ampoule Eye Patch, Medi-Peel 

Hyaluron Rose Peptide 9 Ampoule Eye Patch, Medi-Peel 

Мультифункціональні патчі з пептидами та трояндою надають відчуття свіжості та сяйва шкіри в зоні очей. Завдяки екстракту трьох видів троянд та п’яти видів ягід зменшуються прояви втоми та тьмяності. Шкіра стає більш пружною та еластичною. Пептиди допомагають стимулювати оновлення клітин. Гіалуронова кислота підтримує баланс вологи. Регулярно використовуючи патчі, шкіру можна зміцнити, наситити необхідними вітамінами та мінералами, зробити більш пружною, гладкою та здоровою. Не рекомендується залишати патчі на ніч.

Returning Eye Patch, Dr Hedison

Returning Eye Patch, Dr Hedison

Патчі з пептидами та колоїдним золотом зменшують набряклість, освітляють темні кола, прибирають мішки під очима, опухлість, мімічні зморшки навколо очей. Вітамін С активує функцію регенерації, стимулює вироблення колагену, має антиоксидантну дію. Комплекс пептидів покращує еластичність та пружність шкіри, запускає процес регенерації, сприяє розслабленню м’язів, скорочуючи прояв мімічних зморшок. Гіалуронова кислота регулює рівень зволоженості. Екстракти рослин мають живильні, заспокійливі та зволожувальні властивості. Колоїдне золото сприяє усуненню темних кіл та вирівнюванню тону шкіри. Гідролізований колаген збільшує вироблення колагену в епідермісі.

 Vitamin U Hydro Gel eye patch,  Cuskin

 Vitamin U Hydro Gel eye patch,  Cuskin

Патчі для очей з вітаміном U та пептидами сприяють миттєвому усуненню набряклості під очима. Регулярно використовуючи патчі, можна досягти ліфтинг-ефекту, зменшення темних кіл під очима, мімічних зморшок та збільшення щільності шкіри. Патчі містять волюфілін, аденозин, комплекс пептидів та вітамін U. Гідрогель, отриманий з водоростей та злаків, допомагає покращити проникнення активної сироватки у глибокі шари шкіри. Патчі мають великий розмір, тому можуть застосовуватися в зоні чола та носогубних складок. При регулярному використанні патчів помітно зменшується набряклість, розгладжуються дрібні зморшки, шкіра підтягується, а погляд стає відпочилим. Після застосування патчів рекомендовано провести легкий масаж для кращого всмоктування сироватки та нанести крем під очі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB! 

читайте також