Пластична хірургія: найпоширеніші питання й міфи

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Пластична хірургія: найпоширеніші питання й міфи

Якщо зовсім нещодавно одиниці могли дозволити собі перетворення власної зовнішності, то сьогодні все більше пацієнтів звертаються до пластичного хірурга не лише з метою покращення свого зовнішнього вигляду, але й для виправлення вроджених і набутих дефектів і травм.

Ольга Шкільна

Ольга Шкільна, пластична хірургиня @patlazhanclinic

У статті я відповім на три найпоширеніші питання й міфи про пластичну хірургію, адже дуже багато людей мріють про перетворення свого зовнішнього вигляду, але дуже бояться через велику кількість некомпетентної інформації на просторах інтернету.

 Якщо я звернуся до пластичного хірурга, то отримаю:

 • груди розміру Памели Андерсон;
 • перетягнуте обличчя, як у Гурченко.

Ні! Ні! І ще раз ні!

Пластична хірургія: найпоширеніші питання й міфи

На консультації ви озвучуєте лікарю ваші побажання, і він, виходячи з особливостей анатомії грудей, обличчя та інших частин тіла, розповідає можливі варіанти покращення вашої зовнішності із збереженням індивідуальних особливостей.

При виборі пластичного хірурга звертайте увагу на його освіту, чи є у лікаря портфоліо та посилання на його роботи в інтернеті й соцмережах.

Приміряти об’єм майбутніх грудей можна за допомогою спеціальних зовнішніх сайзерів (накладок різного об’єму, які ставляться під спеціальний обтягувальний топ, щоб можна було побачити, як майбутній об’єм грудей виглядатиме на вашій фігурі).

Тренди пластичної хірургії

Тренд омолоджувальних операцій сьогодні – виконати пластичну операцію так, щоб про неї ніхто не здогадався. Існує велика кількість варіацій технік фейсліфтингу (підтяжки обличчя) – від тих, які можна виконувати під місцевою анестезією, до великих втручань, які потребують загального наркозу. Пам’ятайте, що пластичний хірург може лише видалити надлишки та підтягнути шкіру, а ось з її якістю, зменшенням кількості зморшок, роботою з пігментацією, куперозом та  іншими косметологічними проблемами працює косметолог.

Грудні імпланти – це зло

Після історії з Лерою Кудрявцевою я боюся ставити імпланти…

Пластична хірургія: найпоширеніші питання й міфи

Щоразу на своїх консультаціях щодо мамопластики я чую це твердження. Нашуміла історія, як Лера Кудрявцева діставала імпланти, змусила панікувати багатьох дівчат, які бажають збільшити груди. Давайте розбиратися з цією історією по черзі.

 1. Імпланти молочних залоз виробляються з 1963 року та проходять найсуворіший контроль якості. За пів вікову історію встановлення імплантів у груди жінки удосконалилося все: техніка операції, спосіб встановлення, якість силіконового гелю-наповнювача (зараз у нього така структура, що навіть у разі пошкодження цілісності імпланту гель не витікає), якість самої оболонки.
 2. Після мамопластики ви маєте щороку проходити УЗД молочних залоз і показуватися вашому лікарю.
 3. Якщо встановлені імпланти старшого покоління, у разі їх пошкодження візуально ви побачите порушення форми ваших грудей, і це привід негайно звернутися до лікаря.

Пластична хірургія: найпоширеніші питання й міфи

Що було в історії з Лерою Кудрявцевою, сказати складно, чи проходила вона обов’язкові скринінги щороку, в якому році вона ставила собі імпланти та якої якості – ці факти ніде не висвітлювалися.

Але на правах пластичного хірурга і пацієнта одночасно (я зробила собі мамопластику 2019 року) можу сказати: якби я знала хоч один підводний камінь або нюанс, що насторожує, в установленні імплантів, звичайно, ніколи б не зважилася на таку операцію.

Є велика доказова база, наукові статті й дослідження, які доводять безпеку збільшувальної мамопластику за допомогою імплантів.

Хочу естетичну операцію, але боюсь наркозу

Пластична хірургія: найпоширеніші питання й міфи

Сьогодні наркоз містить повний моніторинг вашого стану під час операції. Сучасні наркозні препарати й апарати працюють так, що як тільки закінчується операція, ви одразу ж прокидаєтеся з відчуттями, наче бачили чудовий сон.

Підготовка до пластичної операції під наркозом передбачає складання великого списку аналізів, щоб виключити наявність будь-якої патології. Лікар-анестезіолог обов’язково оглядає перед операцією.

Найнадійніший і дієвий спосіб позбавлення фобій наркозу – поцікавитися у вашого пластичного хірурга й анестезіолога, на якому обладнанні виконується наркоз і які особливості проведення загальної анестезії у вас, адже коли розумієте, що очікувати і як перебігатиме процес, стає вже не так страшно, як здавалося на перший погляд.

Резюмуючи вищезазначене, хочу сказати – довіряйте вашому лікарю, а не статтям у Google.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також