Повернення до здорового режиму після свят: 8 простих кроків

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

режим здорового харчування

Половина січня, а то й його більша частина, припадає на новорічні свята, тому вийти з майонезно-солодкої коми стає все важче. А якщо додати сюди останні новини і постійний стрес – здається, що майже нереально. Але взяти себе в руки і повернутися до здорового режиму харчування і тренувань легше, ніж ми можемо собі уявити. Про вісім простих кроків розповідає наш колумніст – дієтолог-нутріціолог, дієтолог програм WOWBODY, ТВ-експерт та автор програми з корекції харчових звичок «ТІЛУ Час! Online» Лора Філіппова.

Питання повернення до звичного режиму харчування після свят, особливо тривалих, хвилює багатьох людей. І справа не тільки у зміні звичного харчування, але і в порушенні режимів дня, сну, тренувань, які зазвичай також «збиваються» у святковий період.

Переважна більшість людей під час свят вживає багато різної їжі, велику кількість часу проводить за столом, ігнорує тренування та пізно лягає спати… І через деякий час ми почуваємося все більш і більш лінивими, неенергійними, і починаємо відчувати і помічати у дзеркалі зайві кілограми…

План повернення до режиму після свят

Тут варто зазначити: декілька днів нормального адекватного харчування та фізичної активності здатні повернути вам відчуття легкості й енергію. Але потрібен план! У вас може бути свій план для повернення в режим, і це ідеально – тому що краще за вас самих ніхто не відчуває своє тіло!

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Lora Filippova🇺🇦Health coach (@filippova_dietology)

Але якщо такого плану у вас немає і ви ніяк не можете взяти себе в руки, пропоную такий варіант:

Крок 1. Максимально звільніть холодильник і кухню від святкових страв. У базовому раціоні ми харчуємося просто, без складних багатокомпонентних страв.

Крок 2. Сплануйте свій раціон на наступний день напередодні. Важливо: наявність сніданку та загального режиму харчування (у вас мають бути чисті харчові паузи між їжею без надходження калорій приблизно чотири години).

Крок 3. Приберіть на деякий час прості вуглеводи та солодке, жирну, смажену, копчену їжу. Такі страви не входять у базовий щоденний раціон, якщо ми говоримо про здоров‘я.

Крок 4. Зменьшіть порції.

Крок 5. Додайте більше овочів, зелені та хоча б раз на день порцію каші.

Крок 6. Почніть свій ранок з води та фізичних вправ. І повертайтеся до тренувань якомога скоріше. Скорочення м’язів прискорить лімфоток, і тіло почне позбавлятися відчуття набряклості.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Lora Filippova🇺🇦Health coach (@filippova_dietology)

Крок 7. Рано повечеряйте або взагалі пропустіть вечерю. На ранок буде відчуття легкості.

Крок 8. За бажанням можна зробити розвантажувальний день.

Розвантажувальний день без шкоди для здоров’я

Мій варіант харчування під час такого дня – гречка та кефір/йогурт з корисними жирами. У вас має бути три основні прийоми їжі, які складатимуться з гречки 150-200 г, йогурту або білого кефіру (НЕ знежиреного) 150-200 г, 1-2 чайних ложок олії. Якщо робите перекус – це склянка йогурту/кефіру.

Такий день чудово розвантажує ферментну систему та виводить зайву рідину.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відеоматеріали від Beauty HUB!

читайте також