Про що розкажуть синці під очима

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Про що розкажуть синці під очима

Синці під очима настільки поширене явище, що багато хто навіть не надає цьому значення. І все ж таки цю проблему не варто залишати без уваги, оскільки вона може бути пов'язана з порушенням здоров'я.

Майже у кожного з нас синці та припухлості під очима з’являються внаслідок втоми чи недосипання. Найчастіше цю проблему багато хто просто ігнорує, не надаючи їй значення і маскуючи за допомогою тональних засобів. Звичайно, якщо у вас був складний тиждень і приділити час здоровому сну було складно, то поява синців виправдана. Але тільки якщо ця проблема не стала вашим супутником на тривалий час. Темні кола можуть свідчити про симптоми різних хвороб, а якщо це хвороба – потрібно обов’язково звернутися до лікаря.

Причини появи синців під очима

Синці з’являються саме під очима, тому що шкіра в цій зоні найтонша і найніжніша, з великою кількістю капілярів. При порушенні проникності капілярів утворюються синці, припухлості. Найчастіше від цієї проблеми страждають жінки, тому що у них шкіра все ж таки більш чутлива в цій зоні.

Про що розкажуть синці під очима

Стрес та втома

Як ми вже розібралися, найпершою і найпростішою причиною появи синців під очима може стати звичайна втома та недосипання. Але якщо ви знаходитесь регулярно в такому стані, це привід звернутися за допомогою. Адже темні кола під очима у цьому випадку – перший сигнал організму про проблему.

Навантаження на очі

Тривала робота за комп’ютером, з паперами, погане освітлення – також одна з причин появи синців під очима. Більше того, такі моменти можуть призвести ще й до погіршення зору, сухості в очах, сльозотечі та світлобоязні.

Про що розкажуть синці під очима

Нестача кисню

Якщо ви більшу частину часу проводите в приміщенні, ваш організм може відчувати нестачу кисню, що позначиться не тільки на очах, а й на стані всього організму. Навіть короткі прогулянки на свіжому повітрі покращуватимуть кровообіг і насичуватимуть організм киснем, що, безумовно, стане помітним у зоні навколо очей. Чим більше ваша кров буде насичена киснем, тим яснішим буде ваш погляд.

Вікові зміни

Часто при проявах вікових змін виникають різні дефекти, серед яких і темні кола, і припухлості під очима. Якщо не почати доглядати шкіру навколо очей правильно і вчасно, то з часом вона видаватиме навіть короткочасне недосипання.

Про що розкажуть синці під очима

читайте також

Косметика

Дуже важливо підбирати косметичні засоби індивідуально. Оскільки неякісна або невідповідна косметика може зіграти злий жарт, і замість свіжого погляду ви отримаєте мішки під очима. Також слідкуйте за тим, як ви наносите засоби, якщо перестаратися з тиском, можна випадково отримати розрив капіляра. Не випробовуйте на міцність свою шкіру під очима під час засмаги. Надмірна дія ультрафіолету призводить не тільки до мішків, а й до передчасного старіння ніжної шкіри. І ще: обов’язково змивайте косметику перед сном! Якщо цього не робити, пори заб’ються, і мішки вам забезпечені (аби ж тільки вони).

Погані звички

Куріння, алкоголь, нездорова їжа — все це легко позначається не лише на стані шкіри навколо очей, а й на організмі загалом. Порушення кровообігу та застій лімфи не змусять чекати на появу синців під очима.

Про що розкажуть синці під очима

Окуляри та лінзи

Неправильно підібрані засоби для зору, такі як окуляри та лінзи, можуть сприяти постійному дискомфорту. Постійна напруга очних м’язів, травмування капілярів нижніх повік призводитимуть до подразнення і будуть причиною появи синців та мішків під очима. І тут без окуліста не обійтися.

Також причинами синців та мішків під очима можуть стати порушення кровообігу та кровотворення (наприклад, анемія), пов’язані з хронічними хворобами алергічні прояви, різні травми, зневоднення, інфекційні хвороби, порушення обміну речовин, проблеми з нирками та печінкою.

Про що розкажуть синці під очима

Як прибрати синці під очима

Найпростішим способом, звичайно ж, буде просто замазати синці тональним засобом. Але цей метод не позбавить вас синців і не допоможе усунути причину. До нього можна вдатися у тому випадку, якщо ви знаєте, що причиною вашого стану були недосипання або стрес. В інших випадках розбиратися, чому виникають синці під очима, потрібно з лікарем. Наприклад, є методики, які допоможуть покращити стан шкіри навколо очей. Серед них: застосування дермальних філерів, мезотерапія, мікрострумова терапія, ліпофілінг, різні масажні техніки, лімфодренаж та застосування апаратних методик. Також чималу роль відіграватиме правильно підібраний догляд за шкірою навколо очей, який може включати засоби зі зміцнення судин капілярів.

За наявності синців під очима лікар може призначити низку аналізів для визначення стану організму та виявлення першопричини, особливо якщо це супроводжується погіршенням загального стану організму. Наприклад, лікар може рекомендувати провести загальний аналіз крові, аналіз на визначення рівня гормонів, УЗД внутрішніх органів та кардіограму. Після з’ясування причин лікар підбирає грамотне лікування та профілактику проблеми.

Про що розкажуть синці під очима

Профілактика

Щоб зменшити прояви синців під очима, дотримуйтесь здорового, збалансованого харчування. Додавайте фізичну активність, позбавляйтеся шкідливих звичок, стежте за своїм сном, намагаючись лягати не пізніше 23:00. Проводьте більше часу на свіжому повітрі, стежте за своєю шкірою за допомогою індивідуально підібраних засобів і не забувайте захищатися від ультрафіолету.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також