Про важливе: кращі фільми про любов до себе

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ми підібрали найкращі фільми про любов до себе, які змушують подивитися на себе (кохану) під іншим кутом – прийняття, любові і самоповаги.

Любов і прийняття себе – наш найважливіший внутрішній ресурс. Ці якості вкрай необхідні для внутрішньої гармонії, щастя і навіть постановки правильних цілей у житті. Але як не дивно, навчитися жити в мирі з собою без самобичування досить складно і не кожному з нас це вдається.

Тому пропонуємо до перегляду кілька фільмів, які допоможуть налагодити відносини з самими собою.

«Справжні жінки завжди в тілі»

«Справжні жінки завжди в тілі» отримав нагороду глядацьких симпатій за кращий драматичний фільм і після цього тримається в топі всіляких рейтингів уже майже 20 років. За даними Інституту Санденс, фільм надихає і підтримує жінок, які прагнуть позбутися комплексів.

Головна героїня – Ана – смілива і самодостатня дівчина, яка любить свою пишну фігуру всупереч глузуванням своєї сім’ї і колег. Вона не підтримує скарги своїх співробітниць про зайву вагу, целюліт і розтяжки, вважаючи, що соромитися свого тіла нерозумно. В одній сцені вона голосно заявляє у себе на роботі, що ніхто не сміє говорити, як їй виглядати.

«Ромі та Мішель на зустрічі випускників»

У цьому фільмі розповідається історія про дружбу двох шкільних подруг, які несподівано для себе усвідомлюють, що після закінчення школи пройшло вже десять років. Після того як вони отримують запрошення на зустріч випускників, Ромі і Мішель розуміють, що хвалитися перед колишніми однокласниками з точки зору суспільства їм особливо нічим: за ці роки вони не побудували щасливий шлюб, не народили дітей, і навіть не злетіли на верхівку кар’єрних сходів. Спочатку дівчата намагаються зіграти роль успішних бізнес-леді перед шкільними друзями, але план провалюється. Зрештою Ромі і Мішель усвідомлюють, що останні роки свого життя вони провели так, як їм хотілося, ні від кого не залежачи, і нікому нічого не доводячи – і це найголовніше їхнє досягнення.

Надихаючий фільм з 90-х, який вчить тому, що якщо і є людина на планеті, якій варто щось довести, то це ми самі.

«Крихітка на мільйон»

Фільм-володар відразу чотирьох «Оскарів» розвінчує абсолютно кожен стереотип про дівчат. Головна героїня фільму, Меггі Фіцджеральд, вирішує професійно зайнятися боксом, але не може знайти собі тренера. Всі спортсмени переконані, що в цьому виді спорті дівчаткам не місце. Але такий стан не є перешкодою для дівчини – вона знаходить джерело сили і натхнення в самій собі, тренується заради власної мети, не звертаючи уваги на глузування в спортзалі і докори батьків. В результаті Меггі стає однією з найуспішніших дівчат-боксерів свого часу.

Героїня фільму надихає приймати себе і, вже виходячи з цього, йти до цілей.

«Пенелопа»

В аристократичній родині народжується дівчинка з п’ятачком замість носа. Батьки Пенелопи прийняли рішення тримати її під замком і не показувати зовнішньому світу. Наодинці з навіяними комплексами дівчинка росте до самого повноліття, а потім все-таки вирішується втекти з дому, аби навчитися жити самостійно і прийняти себе такою, якою вона народилася.

Дитяча казка для дорослих з головною героїнею, на яку хочеться бути схожою, і Джеймсом МакЕвоєм в ролі прекрасного принца, який закохується в людину, а не її зовнішність.

«Ерін Брокович»

Джулія Робертс отримала свій перший «Оскар», зігравши прототип реальної жінки Ерін Брокович в однойменному фільмі. У фільмі розповідається про двічі розлучену одиноку матір з трьома дітьми. У той час як перед жінками часто стояв вибір – кар’єра чи сім’я, у Брокович такого вибору не було. Їй доводилося працювати, щоб прогодувати себе, дітей і якимось чином самоствердитися в світі.

Героїня Ерін не соромиться своєї яскравої особистості і готова пробивати собою стіни, щоб домогтися бажаного. Саме ці якості допомогли Ерін домогтися свого і врятувати життя сотень безневинних людей. Надихаюча історія про людину в складних обставинах, здатну знайти справу, яка їй дійсно до душі. Дивитися рекомендується в моменти відчаю.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також