Психосоматика нежитю: неочевидні причини недугу

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Психосоматика насморка: неочевидные причины болезни

Нежить, як і інші захворювання, виникає не лише внаслідок вірусів. Він може бути спровокований нашою підсвідомістю і психологічним станом. Які бувають неочевидні причини нежитю, розповідає Beauty HUB.

Нежить одна з найбільш поширених проблем зі здоров’ям, особливо в періоди міжсезоння. Багато з нас звикли вважати, що це нормальна відповідь організму на різке зниження температури і негоду на вулиці. Найчастіше  це так, проте не завжди. За дослідженнями психологів, нежить може бути зовнішнім проявом негативних емоцій всередині нас. Іншими словами, коли наша психіка не справляється з проблемами, негатив відкладається в підсвідомості і проявляється у вигляді збоїв в організмі, в тому числі і нежитю.

Зв’язок психологічного стану та фізичного здоров’я медики називають психосоматикою. На думку спеціалістів, кожна недуга може бути наслідком певних установок та проблем у нашій підсвідомості. Відповідно, лікування це не лише прийом медикаментів, але й робота зі своїми внутрішніми баталіями. При кожній хворобі – з різними. Редакція Beauty HUB пропонує дізнатися про психосоматику нежитю та зрозуміти, які психологічні проблеми варто побороти, аби не хворіти на подібні недуги.

Які психологічні проблеми можуть спричиняти нежить

Постійні негативні емоції. На думку спеціалістів, постійний негатив, наприклад, злість, ревнощі, образа або роздратування в буквальному сенсі з’їдають наш імунітет. Першим ділом це спричиняє запалення слизової оболонки носа і, як наслідок, сильний нежить.

Пригнічення власних емоцій. У випадку, коли людина уникає відвертих розмов про наболіле, приховує власні емоції від зовнішнього світу і навіть на самоті не дозволяє собі виплеснути негативні емоції і поплакати, єдиним способом для виходу негативу залишається ніс. Звучить дивно, але така теорія підтверджена медиками.

Неприйняття себе. Більшість психологів схиляються до думки, що неприйняття себе накопичує всередині нас велику кількість гніву на власне відображення в дзеркалі, спосіб життя, дії і навіть на власні думки. Подібна статична злість на себе, яка часто закладена глибоко в підсвідомості, також подразнює слизову оболонку носа і спричиняє нежить.

Втома і виснаження. Правильний режим відпочинку і здорового сну – запорука здоров’я, це підтвердить будь-який медик. Недоспані ночі дуже швидко призводять до внутрішньої перевтоми і у випадках, коли ви ігноруєте прохання організму про відпочинок, спричиняють різноманітні захворювання.  Починається все, як правило, з нежитю. Проте якщо проігнорувати цей дзвіночок про допомогу, підсвідомість може піти далі і спровокувати нові захворювання.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також