Raznotsvetnaya: новий реліз Dorofeeva про сміливість любити

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Raznotsvetnaya: новый релиз Dorofeeva о смелости любить

Українська співачка, суддя й тренер 12-го сезону шоу «Голос країни» Надя Дорофєєва представила новий трек під назвою raznotsvetnaya. Зі слів виконавиці, ця робота є відбиттям її сьогоднішнього внутрішнього стану.

«Нарешті, можу поділитися з вами роботою, яка відбиває те, що відбувається зараз у мене всередині. Цей рік я оголосила собі роком сміливості», – ділиться Dorofeeva.

Її нова пісня raznotsvetnaya – про сміливість любити і виявляти свої почуття відкрито: починаючи з найпершого кроку, найпершого визнання, закінчуючи сміливістю любити когось відкрито попри засудження суспільства й інші заборони. Співачка переконана, що кохання не має одного кольору – у кожної пари він свій, особливий.

raznotsvetnaya – це любов, яка, стикаючись з перешкодами, стає ще сильнішою, яскравішою і різнобарвнішою. Це історія про те, як інші люди подібно до вампірів здатні «заразити» нас своєю любов’ю.

Raznotsvetnaya: новый релиз Dorofeeva
Raznotsvetnaya: новая песня Dorofeeva

 

Артистка також зізналася, що зйомки ролика для нового синглу велися у максимально стислий термін.

«Так оперативно й якісно не знімався ще жоден мій кліп. За чотири дні до зйомок я переписала приспів пісні. Усього за пару тижнів до моя улюблена режисерка Таня Муіньо пристала до цієї роботи. В останню ніч шили костюми та за кілька годин ставили танці. Але з такою професійною командою все вдається! Вийшло сміливо, зухвало, танцювально й експериментально», – розповідає Dorofeeva.

Съемки клипа на песню Raznotsvetnaya от Dorofeeva
Raznotsvetnaya: клип на новую песню Dorofeeva
Raznotsvetnaya: новый трек Dorofeeva

 

Своїм новим треком співачка закликає всіх бути сміливішими і не боятися говорити про свої почуття. Нижче – кліп на пісню raznotsvetnaya.

Нагадаємо, нещодавно Dorofeeva переспівала один із найвідоміших хітів популярного гурту 2000-х «Тату» під назвою «Я твоя не первая». Докладніше про це ми писали тут.

Фото: прес-служба співачки

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також