Ретроградні планети в лютому 2022 року: що планувати і як пережити

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ретроградные планеты в феврале 2022 года: что планировать и как пережить

Ретроградні планети в лютому 2022 року — тема, яку важливо вивчити кожному. Небесні тіла можуть принести багато користі тим, хто підлаштує свої плани під їхній зворотний рух.

Ретроградність в астрології, з одного боку, — нехитра оптична ілюзія. Період, коли певне небесне тіло починає значно випереджати інші планети, і при погляді з Землі починає здаватися, що Плутон, Меркурій, Сатурн тощо рухаються не за своїми сусідами, а назустріч їм. З іншого боку, астрологи стверджують, що навіть незначна зміна порядку в космічному просторі може впливати на циркадні ритми й самопочуття. Також у ці періоди можуть відбуватися речі, які ми звикли називати збігом обставин або долею.

На початку 2022 року ретроградними були вже три планети: Уран, Венера та Меркурій. Якщо дві з них в перші тижні року повернулися в директну фазу, то Меркурій продовжує реверсний рух до початку лютого.

Ретроградність Меркурія завершиться на самому початку місяця — третього лютого. Проте астрологи говорять про те, що вплив цього явища ми можемо відчувати включно до десятого числа.

Ретроградний Меркурій

(з 14 січня по 3 лютого)

Ретроградність Меркурія звикли вважати чи не найстрашнішою астрологічною подією. Авжеж, ця планета може вносити корективи в наші плани, але, на думку астрологів, її можна приборкати.

Сфери покровительства Меркурія — здорове логічне мислення, пізнання, зміни, а також бізнес і торгівля. Будучи найменшою, але найближчою до Сонця планетою, він також символізує розум і свідомість, здатність пізнавати, розуміти та висловлювати думки.

Згідно з астрологічними прогнозами, ретроградний рух Меркурія в січні та лютому 2022 року може спричинити бажання обдумати різні аспекти свого життя, з’ясувати важливі речі та попрацювати над підсвідомістю за допомогою духовних практик. Немає потреби відкладати ці справи чи стримувати бажання такого характеру. Впорядкувавши свої думки, ви вбережетеся від негативу, який часто навіює ретроградний Меркурій.

З погляду астрології, Меркурій відповідає за комунікації між людьми, передачу інформації та логічне мислення. Ретроградна планета може стати причиною проблем як в особистих, так і в професійних стосунках. Тому в цей період не варто проводити серйозні розмови і брати близько до серця все сказане.

У січні краще відмовитися від покупок дорогої техніки та автівок, а натомість інвестувати кошти в особистісний розвиток та проєкти, які в перспективі принесуть значно більші доходи.

Нагадаємо, що у 2022 році Меркурій буде ретроградним тричі. Наступний період ретроградності планується з 10 травня по 3 червня. Втретє ця планета рухатиметься у зворотному напрямку з 10 вересня по 2 жовтня.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також