Ретроградність у березні 2022 року: астрологічні прогнози

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ретроградність у березні 2022 року

У березні ситуація з ретроградністю планет буде нетиповою. Читайте новий матеріал Beauty HUB, де ми розповідаємо про ретроградність у березні 2022 року й ділимося порадами астрологів.

Ретроградний рух планет — явище дуже неоднозначне. З одного боку, зворотний рух деяких планет може провокувати емоційну нестабільність і навіювати тривожні думки. З іншого боку, ретроградність сприятливо впливає на деякі сфери життя, дарує нам енергію, спонукає до перегляду цінностей та установок, словом, вносить різноманіття в рутину.

Ретроградність у березні 2022 року

«Загалом, 2022 рік у плані ретроградності — спокійний. Традиційно ретроградними будуть усі планети, а деякі з них навіть по декілька разів, але в правильній комбінації й без особливих затримок», — відзначає астролог Анжела Перл.

Венера вже встигла відбути номер на самому початку 2022 року, завершивши ретроградний рух ще наприкінці січня. Наступний її вхід у ретроградну фазу планується вже в 2023 році. Уран на початку року також перебував у фазі ретроградності й увійде в неї знову наприкінці літа. Меркурій рухався у зворотному напрямку практично цілий січень, включно до 4 лютого.

читайте також

Ретроградність у березні 2022 року

Ретроградність у березні 2022 року

Коли Меркурій 4 лютого повернувся в директну фазу, у небі настала повна гармонія. Починаючи з цієї дати й до кінця квітня, жодна планета в Сонячній системі не обертатиметься ретроградно. 29 квітня у фазу зворотного руху увійде Плутон, а за ним ще декілька планет.

Астрологи називають період директного руху всіх планет дуже сприятливим для особистісного розвитку й реалізації всіх планів.

Якщо в період ретроградності якихось планет нам необхідно підлаштовуватися під їхній вплив і будувати свої плани відповідно до активності на небі, то під час директного руху всіх небесних тіл можна вільно розпоряджатися своїм життям.

Ретроградність у березні 2022 року

Астрологи запевняють, що початок весни — сприятливий період для початку нової діяльності у всіх сферах життя. Планети будуть зберігати нейтралітет. Це добре тим, що ми не почуватимемо себе, наче на пороховій бочці, як, наприклад, під час ретроградного Меркурія.

Березень повинен бути емоційно стабільним місяцем. Враховуючи те, що планети в директному русі не мають особливого впливу на емоційний стан, можна на будь-який день місяця планувати переговори, важливі зустрічі й робочі наради. Нічого не повинно вийти з-під контролю.

Для того, аби дізнатися детальний прогноз на щодень, читайте календар місячних фаз на березень 2022 року.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також