Ретроградний Марс 2020: коли чекати й як пережити

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

2020 рік підносить нам ще один «сюрприз»: Марс залишатиметься в ретроградному русі трохи довше двох місяців. Давайте розберемося, в чому особливість ретроградного Марса й як варто провести цей період.

Час від часу всі планети Сонячної системи змінюють свій звичайний рух, починаючи рухатися в протилежному напрямку відносно до Сонця. Цей процес називається ретроградним рухом і сильно впливає на біоритми та емоційний стан людей.

Ретроградний рух Марса відбувається в середньому один раз на два роки й триває близько 80 днів. У 2020-му Марс почне ретроградний рух із середи 10 вересня та буде продовжувати його до п’ятниці 13 листопада. В цей час планета перебуватиме в Овні. Знаки, якими управляє Марс (як Овен, так і Скорпіон), люблять бути першими, проте Овен, зокрема, бездоганний у вмінні влаштовувати істерики. Тому, астрологи прогнозують, що цей період для багатьох із нас може стати емоційно нестабільним.

Як ретроградний Марс впливає на наш емоційний стан

Марс ще з часів Стародавнього Риму вважався богом війни, конфліктів і будь-яких інших проявів агресії. Згодом це судження підтвердилося науково: під час ретроградного Марса у багатьох людей можуть без ґрунтовних причин проявитися негативні емоції, загострюються образи й конфлікти, а також закрадаються думки про помсту. Також в цей період виникає підвищений ризик появи конфліктних ситуацій навіть між найближчими людьми, люди стають більш дратівливими, запальними, згадують старі образи. Тому в той час, коли Марс буде перебувати в ретроградній фазі, слід максимально убезпечити себе від негативу, не піддаватися на агресивні провокації, а погані думки не приймати близько до серця.

via GIPHY

Ретроградний Марс також часто провокує невпевненість у собі та емоційну спустошеність. У цей час багато людей починає піддавати сумнівам свої особисті стосунки, роботу або відчувати себе не в своїй тарілці з давніми знайомими або друзями. Такі відчуття варто ретельно проаналізувати і не приймати ніяких кардинальних кроків до середини листопада.

Що планувати під час ретроградного Марса

Ретроградний Марс − ідеальний час для аналізу свого внутрішнього світу, перегляду власних планів, амбіцій і глобальних цілей. Ретроградна фаза допоможе поглянути на свій шлях свіжими очима, проаналізувати помилки в стратегіях і знайти нові способи вирішення проблем.

Ретроградный марс 2020: когда ждать и как пережить

За словами астрологів, під час ретроградного Марса необхідно якомога більше дбати про себе. Якщо ви давно хотіли пройти курс спа-процедур, записатися на ароматерапію або масаж, кінець вересня − саме час здійснити це. Також ретроградний Марс − ідеальний момент для подорожей поодинці, медитації та занять йогою. Час наодинці з собою, особливо в новому для вас місці, принесе безліч свіжих думок і натхнення.

Із початком ретроградного Марса дайте волю власним фантазіям і якомога більше плануйте! Записуйте всі нові задумки й намагайтеся детально їх продумувати. Після того, як ретроградність закінчиться, ви можете працювати над практичною реалізацією змін, щоб отримати результати, про які ви мріяли.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також