«Рідке волосся»: що потрібно знати про новий б’юті-тренд

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

«Рідке волосся»: що потрібно знати про новий б’юті-тренд

Кім Кардаш’ян робить це. Джіджі Хадід, Меган Фокс, Дуа Ліпа, Зендая і багато інших наших улюблених селебріт теж роблять це... Ми говоримо про «рідке волосся», яке зараз набирає популярність у соціальних мережах. Звідки все пішло і як повторити улюблене укладання зірок – читайте у матеріалі.

Liquid hair, або «рідке волосся», – новий уподобаний hairstyle-тренд серед знаменитостей, що встиг підкорити килимові доріжки й Instagram-стрічки. Насправді модне укладання виглядає дуже просто, але воно допомагає створити образ на мільйон. Розповідаємо, за допомогою яких салонних процедур можна повторити гучну тенденцію і як досягти такого ефекту вдома.

Що таке «рідке волосся»

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Chris Appleton (@chrisappleton1)

Фото: @chrisappleton1

Попри свою назву, «рідке волосся» не має нічого спільного з мокрим укладанням (хоча тренд бере коріння частково звідти). Liquid hair – це, перш за все, здорові, суперглянцеві та бездоганно гладкі пасма. Тенденція передбачає струменеве, розсипчасте волосся, що переливається, нагадує рідкий шовк і створює візуальний ефект водної поверхні.

Як виникла тенденція

Тренд на «рідке волосся» прийшов на зміну glass hair, відомим як «скляне волосся», мода на яке зародилася 2018 року. Вони набули популярності за glass skin (шкіра, яка буквально світиться зсередини через правильний догляд і макіяж). Але якщо glass hair передбачає укладання на прямому волоссі, за якого блиск волосся нагадує ідеально гладку, відполіровану поверхню, то liquid hair – це більш натуральна інтерпретація тренду. «Рідке волосся» теж пряме, шовковисте і відбиває світло, але блищить воно при цьому трохи м’якше і природніше. Начебто ви не прикладали надто багато зусиль для втілення тенденції у життя.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Jourdan Dunn (@jourdandunn)

Фото: @jourdandunn

Інший попередник модного укладання – «ефект мокрого волосся», що створює враження, ніби ви щойно вийшли з води. Така зачіска особливо популярна влітку, коли не хочеться витрачати час на сушіння та вирівнювання локонів. Створити її допомагають спеціальні піни та гелі, які надають локонам вологу текстуру та фіксують їх у потрібному положенні. Правда, таке укладання теж вимагає часу і зусиль, чого не можна сказати про більш натуральні liquid hair, для яких вам потрібно лише привести волосся в здоровий стан, зробити його більш щільним, м’яким і сяйливим.

читайте також

Хто із зірок вже у тренді

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Hair’s The Bling (@hairsthebling)

Фото: @hairsthebling

Минулої осені публікації під хештегом #liquidhair стали часто з’являтися в TikTok та Instagram. Зокрема, фото та відео активно публікують самі перукарі, які також розповідають про свої методи створення трендового укладання. Крім того, «рідке волосся» вже встигло закохати в себе багатьох знаменитостей.

Так, одними з перших тенденцію спробували повторити Меган Фокс і Джіджі Хадід (точніше, їхні стилісти з зачісок). Приводом став нещодавній бал Met Gala 2021. В обох дівчат були зібрані укладання, але це не завадило нам розглянути їх мерехтливі й ідеально гладкі пасма.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Megan Fox (@meganfox)

Фото: @meganfox

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Who What Wear (@whowhatwear)

Фото: @whowhatwear

Минулого тижня моди розпущене «рідке волосся» ми бачили в подіумних б’юті-образах Емілі Ратаковскі, Дуа Ліпи, Наомі Кемпбелл і знову-таки Джіджі Хадід.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от DUA LIPA (@dualipa)

Фото: @dualipa

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Versace (@versace)

Фото: @versace

Останнім часом тренд на своїх сторінках у Instagram також продемонстрували Кім Кардашьян, Дженніфер Лопес, Кендал Дженнер, Джордан Данн і Зендая. Які ж є способи повторити модне укладання? Давайте дізнаємось.

читайте також

Як досягти ефекту «рідкого волосся» в салоні

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от beautyheaven (@beautyheaven)

Відео: @beautyheaven

Щоб отримати трендовий ефект «рідкого волосся», можна вдатися до доглядових салонних процедур. Першим кроком може стати полірування волосся – процедура, яка прибирає волоски, що стирчать, по всій шевелюрі без втрати довжини і густоти. Полірування надає волоссю більш доглянутий і здоровий вигляд: зменшує заплутаність, полегшує розчісування, запобігає розшарування кінчиків, робить волосся м’яким і приємним на дотик.

Для тривалої шовковистості пасом лондонський стиліст з волосся Холлі Роуз Кларк рекомендує кератинове випрямлення. Ця процедура дозволяє отримати ідеально рівне і гладке волосся всього за один похід до салону, результат після якого зберігається від місяця до пів року (залежить від того, який раз робиться процедура, оскільки вона має невеликий накопичувальний ефект). До того ж ви зможете на якийсь час забути про праску для волосся.

«Кератинове вирівнювання забезпечує розгладжувальний ефект, усуває кучеряве волосся, зберігає колір і помітно скорочує час укладання та сушіння феном. Результат у середньому тримається до 12 тижнів», – пояснює Холлі.

Кератинове вирівнювання надає волоссю те саме вологе сяйво і глянсовість, необхідні для liquid hair. Однак проти кератинового вирівнювання виступають трихологи. І це насамперед пов’язано з речовинами, що входять до складу розчинів, що наносяться. Вважається, що їхні випари можуть нашкодити шкірі голови, особливо якщо вона схильна до подразнень і таких захворювань, як псоріаз, дерматити, мікози.

Крім цього, «побочкою» процедури може стати погіршення стану волосся після того, як кератин вимиється. Зазвичай пасма повертаються до свого вихідного вигляду, але якщо волосся саме по собі тонке і слабке, то після закінчення накопичувального ефекту є ризик, що воно стане заплутаним, тьмяним і неживим.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от EVOLVE HAIR ATELIER (@evolvezurich)

Відео: @evolvezurich

За рівним і акуратним волоссям можна звернутися і до інших, більш щадних, салонних процедур. Останнім часом багатьом дівчатам сподобалася нанопластика волосся. На нашому ринку це відносно нова доглядова б’юті-процедура, яка також має тимчасовий ефект. Головна її перевага в тому, що вона створювалася спеціально для оздоровлення локонів. В основі нанопластики лежить заповнення структури волосся кератином. По суті, це аналог кератинового випрямлення, тільки з безпечнішим, а найчастіше і повністю натуральним складом. Результат після неї – м’яке, гладке, блискуче і слухняне волосся.

Відео: @sally.akaeva

Крім цих процедур, вам також сподобається ефект ламінування, холодного ботоксу і популярного в салонах «Щастя для волосся». Залежно від обраної процедури, по всій довжині пасом наноситься спеціальний склад, що вирівнює структуру, або багатофункціональний догляд, спрямований на відновлення пошкоджених локонів. Все це допомагає волоссю знайти бажану гладкість і красивий блиск.

читайте також

Як отримати «рідке волосся» вдома

Якщо ви хочете досягти такого образу самостійно, пам’ятайте, що почати варто з позбавлення від кінчиків, що січуться. Адже від того, наскільки волосся доглянуте від самого спочатку, залежатиме результат вашого домашнього укладання.

Далі – базовий догляд за допомогою шампуню та бальзаму, який закриє лусочки волосся після миття. Важливо правильно підібрати серію під свій тип і проблему локонів. Слідкуйте за тим, щоб формули сприяли зволоженню, адже без нього неможливе здорове сяйво волосся.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Jodie Comer (@jodiemcomer)

Фото: @jodiemcomer

Також на допомогу прийдуть незмивні засоби для полегшення укладання, спрямовані на ущільнення та вирівнювання локонів. Це може бути рідкий шовк або крем для волосся, розгладжувальний спрей, незмивний кондиціонер або відновлювальна сироватка для надання волоссю блиску. Так, вони дадуть лише тимчасовий ефект до наступного миття голови, проте ви зможете повторити трендове укладання в домашніх умовах без відвідування салону.

Важливим є також сам процес укладання волосся. Щоб пасма були рівними і добре лежали, їх необхідно сушити в одному напрямку (стоячи, а не головою вниз, оскільки зворотне сушіння призводить до розщеплення лусочок та небажаної пухнастості). Найкраще з цим може  впоратися фен із вузькою насадкою.

Якщо після цього ваше волосся все одно не ідеально гладке, завершіть укладання за допомогою праски. Не забувайте про термозахист, а наприкінці можете додатково нанести спрей або сироватку для посилення блиску волосся.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також