Відновлення пошкодженого волосся в домашніх умовах: усе, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Відновлення пошкодженого волосся в домашніх умовах: усе, що потрібно знати

Навіть ідеальні локони в холодний сезон можуть ставати сухими, ламкими і втрачати здоровий блиск. Для того, аби повернути волосся до життя, важливо дотримуватися кількох простих правил.

Осінній сезон наші локони переживають особливо болісно. Упродовж цілого літа яскраве сонячне випромінювання буквально витягує з них всю вологу та поживні компоненти. Аналогічно впливає солона морська вода та хлор, який додають у басейни. Під таким впливом до вересня пасма просто знесилюються, а низькі температури, вітер і підвищена вологість, які приходять на зміну ультрафіолету, не дають їм можливості відновитися. Усе це негативно впливає на гладку структуру кутикул і, як наслідок, волосся стає більш сухим і жорстким. Через вигорання і вимивання кольорових пігментів воно втрачає вологу і природний блиск, набуваючи тьмяного вигляду. 

Реанімувати волосся в домашніх умовах  не так уже і складно. Потрібно просто дотримуватися деяких правил. Що саме робити, читайте нижче.

Миємо голову правильно

Відновлення пошкодженого волосся в домашніх умовах: усе, що потрібно знати

Миття голови — ритуал, який ми часто недооцінюємо. Насправді він сильно впливає на стан наших локонів. Важливо зрозуміти, що шампуні під час очищення волосся від надлишкового жиру й забруднень можуть відкривати лусочки волосин, залишаючи їх серцевини незахищеними від негативних впливів зовнішніх факторів. Тому дуже важливо вибирати засоби, які не лише добре вимивають усе зайве, але одразу насичують волосини поживними компонентами. Багато виробників пропонують шампуні з натуральними оліями, екстрактами рослин чи новітніми комплексами. Вони відновлюють структуру волосин, роблять пасма менш посіченими і покращують  природний відтінок.

Не забуваємо, що після миття голови важливо наносити кондиціонер або бальзам. Для пошкодженого волосся підійде власне другий варіант. На відміну від кондиціонеру, який просто закриває лусочки, бальзам насичує стержні поживними речовинами, відновлює та укріплює їх. Крім цього, цього засіб обволікає волосину, даруючи їй захист, й забезпечує гладкий та шовковистий вигляд.

Правильно використовуємо маски для волосся

Відновлення пошкодженого волосся в домашніх умовах: усе, що потрібно знати

Маски можуть докорінно змінити структуру волосин, це підтверджують усі зіркові стилісти. Однак якщо ви звикли наносити цей засіб нашвидкуруч під потоком води — не очікуйте хорошого результату. Щоб маска для волосся виконала всі пункти, обіцяні виробником (в нашому випадку — відновила волосся), не варто її використовувати в душі. Маски варто наносити на підсушене рушником волосся, розподіляти їх по всій довжині, й розчесати гребінцем із рідко розташованими зубцями. Для того, аби отримати максимальну користь від маски, можна покрити голову гарячим рушником мінімум на 10 хвилин. Відтак ритуал миття голови займе у вас буквально на кілька хвилин більше часу, але дасть кардинально інші результати.

Шануємо волосся

Відновлення пошкодженого волосся в домашніх умовах: усе, що потрібно знати

Якщо ви мрієте про здорові й довгі локони, важливо переглянути своє ставлення до них. Очевидні правила мабуть завчили вже всі: ополіскуємо волосся холодною водою, використовуємо низькі температурні режими під час висушування та завивки щипцями і обов’язково  використовуємо термозахист. Є ще декілька речей, про які важливо пам’ятати. Серед них розчісування делікатними гребінцями та щітками з рухомими зубцями. Річ у тім, що еластичні гумові або натуральні вусики м’яко ковзають і розв’язують вузлики на пасмах у той час, коли металеві зубці просто виривають і ламають заплутані волосинки. До речі, гребінці із натуральної щетини «розряджають» локони, тобто знімають статичну електрику, завдяки чому волосся менше сплутується, не пушиться й набуває природного сяйва.

У процесі відновлення волосся важливо також робити правильні зачіски: якщо хочете зібрати волосся, не робіть пучки, тугі коси та відмовтеся від інших складних маніпуляцій. Під сильним кутом волосини ще більше пошкоджуються і ламаються.

Використовуємо незмивний догляд

Hipertin Lifting

Незмивний догляд — найкраще, що може трапитися з нашим волоссям. У складі кремів, спреїв та сироваток зазвичай є спеціальні речовини, які створюють захисний бар’єр. Завдяки таким засобам волосся не просто набуває більш здорового вигляду, а стає таким насправді. 

Редакція Beauty HUB радить звернути увагу на незмивний догляд від іспанського бренду Hipertin. Якщо ваше волосся стало ламким і втратило блиск, спробуйте відновлювальний крем Hipertin Lifting. Він глибоко проникає у волосини, регенерує, відновлює, живить та глибоко зволожує вже після першого застосування. Стовбурові рослинні клітини, екстракт лотоса й комплекс амінокислот у складі крему відновлюють навіть ушкоджені локони, роблячи їх помітно здоровішими. Варто зауважити, що продукцію для волосся Hipertin створюють на основі натуральних компонентів VeganFormula в іспанських лабораторіях упродовж 75 років. З повним асортиментом товару іспанського бренду можна ознайомитись на сайті магазинів професійної косметики Beauty Prof.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також