Секрет молодості: процедура СМАС-ліфтинг на Альтера

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Інноваційний і суперефективний апарат Альтера є сучасним способом підтяжки та омолодження обличчя без операції!

Хто з жінок не мріє залишатися вічно молодою? Як тільки в дзеркалі видно ознаки старіння, нас охоплює панічний жах.

Сучасна естетична медицина, косметологія, пластична хірургія розвиваються семимильними кроками, і нам залишається лише вибрати одне з безлічі рішень омолодження – «ін’єкції молодості та краси», хірургічний або нехірургічний ліфтинг, апаратні методики. Одним із найбільш популярних і безпечних способів повернути молодість свого обличчя є процедура СМАС-ліфтингу на апараті Альтера.

Що таке СМАС-ліфтинг?

СМАС (SMAS) розшифровується як поверхнева м’язово-апоневротична система, що лежить в основі мускулатури обличчя. СМАС-ліфтинг на апараті Альтера є найбільш поширеним видом підтяжки обличчя, виконуваних сьогодні. Це безпечне, нехірургічне ультразвукове лікування, яке використовує власну регенеративну реакцію організму з метою ліфтингу шкіри обличчя, шиї та зони декольте.

Апарат Альтера використовує точну енергію ультразвуку й працює з глибокими структурними шарами шкіри, не порушуючи її цілісності.

Переваги безопераційного СМАС-ліфтингу

Нехірургічна підтяжка обличчя несе в собі безліч переваг:

 1. Вартість процедури: набагато дешевше хірургічного втручання.
 2. Відсутність сильних больових відчуттів.
 3. Немає необхідності в тривалій підготовці до процедури.
 4. Короткий реабілітаційний період. При нехірургічній підтяжці обличчя пацієнти не випадають із соціуму й можуть швидко повернутися до роботи.
 5. Не потрібен спеціальний післяпроцедурний догляд.
 6. Мінімальний ризик.
читайте також

Показання до процедури SMAS-ліфтингу

Лікарі стверджують, що СМАС-ліфтинг на апараті Альтера це єдина реальна альтернатива хірургічному втручанню й усунення в’ялості, птозу та інших ознак старіння шкіри.

Показанням до Альтера-терапії також є нависаючі верхні повіки, обвислі щоки, друге підборіддя, носогубні складки, дрібні зморшки на обличчі, «гусячі лапки», опущення брів, куточків рота й не тільки.

За допомогою процедури можна домогтися бажаного ефекту вже після одного сеансу та отримати довгострокові результати з постійно прогресуючим ефектом за рахунок стимуляції вироблення колагену. СМАС-ліфтинг на апараті Альтера абсолютно безпечний і не вимагає особливих умов підготовки та реабілітації й може бути здійснений у комплексі з іншими апаратними та косметичними процедурами.

Протипоказання СМАС-ліфтингу на Альтері

Будь-які омолоджувальні маніпуляції мають певні протипоказання, що вимагають чіткого дотримання й додаткової консультації лікаря. До найбільш явних протипоказань належать вагітність, годування грудьми, онкозахворювання, дерматологічні патології, наявність кардіостимулятора, металевих імплантатів, цукровий діабет, видимі пошкодження на оброблюваній зоні.

Ковальова Наталія, лікарка-дерматокосметологиня, anti-age терапевтка. Сертифікована тренерка компанії «Мерц» з препарату Радіесс і ультразвукового СМАС-ліфтингу Альтера, відповіла на головні питання редакції про особливості Альтера-терапії.

Ковалева Наталья
– У чому полягає унікальність методу безопераційного омолодження й підтяжки обличчя на апараті Альтера? Чи є у Альтери аналоги?

– Альтера-процедура ультразвукового СМАС-ліфтингу на сьогоднішній день є єдиною апаратної процедурою з клінічно науково доведеним ефектом ліфтингу. Унікальність методу полягає в тому, що ми працюємо не тільки зі шкірою, але і з рівнем м’язів і зв’язок, так званої поверхневої м’язово-апоневротичної системи, СМАС. Раніше на цьому рівні СМАС могли працювати тільки пластичні хірурги, а тепер і ми, лікарі-косметологи.

Як і у будь-якої успішної технології, у Альтери є багато «послідовників», апаратів-аналогів, а іноді й просто підробок. Насправді тільки Альтера дозволяє чітко візуалізувати рівень, на якому ми працюємо, також регулювати потужність і глибину проникнення. Працюючи на Альтері та дотримуючись усіх рекомендацій, досить складно отримати ускладнення, тоді як на апаратах-підробках вони зустрічаються вкрай часто.

– Як відрізнити оригінальний апарат від підробки? Чи існує єдина база клінік, в яких присутні апарати Альтера?

– На сайті maaa.com.ua ви знайдете список клінік, в яких встановлено оригінальний апарат, а також список сертифікованих лікарів, які працюють на цьому апараті.

– Чи існують вікові обмеження до процедури?

– Вікових обмежень не існує, але оптимальний постпроцедурний результат ми отримаємо у віці 35-60 років. На жаль, із віком регенеративні здатності шкіри знижуються, й після 60 років результат може бути не таким яскравим.

– Чи можемо ми говорити про негайний і постійний построцедурний ефект?

– Після процедури в більшості випадків ефект ліфтингу ми бачимо відразу, але він становить всього до 20-30% від очікуваного кінцевого ефекту. Справжній же ефект ми побачимо через 3-4 місяці після процедури, й наростати він буде до півроку. Крім ефекту ліфтингу, зменшується глибина дрібних зморшок, змінюється якість шкіри: вона набуває сяйва й не просто здається, а стає молодою.

Ефект зберігається 1 − 1,5 − 2 роки, залежить від індивідуальних особливостей, віку й вихідного стану шкіри пацієнта.

– Які відчуття має пацієнт при проведенні процедури на апараті Альтера?

– Процедура може викликати хворобливі відчуття, тому перед процедурою ми пропонуємо пацієнту випити знеболюючий препарат, наприклад ібупрофен, який допоможе перенести її комфортно.

– Як проходить реабілітаційний період після процедури?

− Реабілітаційного періоду, як такого, немає, проте в окремих випадках може спостерігатися легка набряклість після процедури й почервоніння шкіри, які проходять протягом декількох годин.

– Чи можна проводити процедуру на апараті Альтера, якщо пацієнтці була виконана контурна пластика різних зон обличчя філерами гіалуронової кислоти (ГК) та гідроксилапатиту кальцію (ДП)?

– Філери на основі ГК і ДП не є протипоказаннями для Альтера-терапії, й дуже часто ми поєднуємо їх в одну процедуру.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також