Сезонність та оптимальний вік застосування пептидів

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

Сезонність та оптимальний вік застосування пептидів

Косметика з пептидами має особливості застосування. Розберемося, який оптимальний вік для використання пептидів.

Косметика з пептидами сьогодні є одним із найбільш популярних засобів у anti-age терапії. Вікові зміни шкіри – це процес, що відбувається не тільки на поверхні, а й всередині кожної клітини, яка бере участь у будові дерми. І як ми вже розібралися, пептиди допомагають відновити стан шкіри та зменшити прояви процесів в’янення.

Сезонність та оптимальний вік застосування пептидів

Також є особливі види пептидів, які найбільше беруть участь у anti-age корекції. Якщо порівнювати такі препарати з ін’єкціями ботоксу, варто відзначити, що використання кремів з пептидами вимагає тривалого застосування (протягом 1-2 місяців) для досягнення видимого ефекту. Але перевага явно виграє: пептиди працюють на клітинному рівні, а не просто блокують дію м’язів та розгладжують зморшки (як ботулотоксин). Саме тому функції шкіри покращуються в цілому, надаючи омолоджувальну дію.

Про вік

Фахівці рекомендують включати у свій догляд засоби з пептидами не раніше 28 років, але все ж таки варто уточнювати такі моменти у свого косметолога. Адже комусь догляд з пептидами може бути показаний і в більш ранньому віці, щоб запобігти розвитку зморшок.

Сезонність та оптимальний вік застосування пептидів

Креми та сироватки навколо очей допомагатимуть зменшити помітні зморшки. Найбільш оптимальний вік для застосування косметики з пептидами в якості антивікової терапії вважається 33-35 років. Максимальний вік, коли пептиди матимуть видимий ефект – це 45-50 років. Якщо ви вже скористалися ін’єкційними методами, засоби з пептидами продовжуватимуть ефект.

Сезонність застосування пептидів

Пептиди можна використовувати протягом року, але важливе правило – це перерва. Не варто постійно наносити такі креми. Мікроциркуляція шкіри може порушуватися і це не найкраще позначиться на зовнішньому вигляді. Тому через 2-3 місяці використання засобів з пептидами рекомендовано зробити паузу. За цей час відбудеться накопичення компонента і шкірі буде з чим працювати.

Сезонність та оптимальний вік застосування пептидів

Важливо згадати, деякі пептиди (які найчастіше можна зустріти у складі косметичних засобів) стимулюють процеси у шкірі. Таким чином, коли ви наносите на шкіру косметику з пептидами, вони проникають у глибші шари та дають сигнали клітинам про те, що потрібно збільшити кількість власних пептидів та виробити колаген. Адже він відповідає за пружність та молодість нашої шкіри.

Косметика з пептидами виявляється дуже доречною після відпустки. Особливо, якщо вона була у регіоні із сухим повітрям чи сильним сонцем. Оскільки пептиди благотворно впливають на суху і пошкоджену ультрафіолетом шкіру.

Оптимальний курс для шкіри у віці 33-35 років – це місяць використання засобу двічі на день, а потім догляд 2-3 рази на тиждень. Поступово скорочуючи використання, шкіра без стресу переходить на новий режим роботи. Потім перерва на 2-3 місяці і такий догляд можна використати знову.

Сезонність та оптимальний вік застосування пептидів

Якщо ви плануєте використовувати нові засоби догляду за обличчям заздалегідь, то, безумовно, відмінною підготовкою до застосування пептидів стане пілінг. А ось використання засобів із кислотами і, наприклад, пептидів-міорелаксантів не варто поєднувати, тому що перші блокують гідний прояв останніх.

Для того, щоб запобігти віковим змінам, косметологи рекомендують починати своєчасний догляд за шкірою. При цьому, як додаткові процедури, можуть бути включені експрес-процедури з пептидними комплексами.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також