Що таке булхорн, або Як збільшити губи без філерів

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Булхорн – нетривала і малотравматична операція, спрямована на корекцію об’ємів губ. Розберемося з експертом у показаннях для таких змін та як підготуватися до процедури.

Булхорн – це одна з методик хірургічної хейлопластики. Така операція допомагає усувати вроджені чи набуті естетичні дефекти, які можуть приносити дискомфорт. Після проведення такої операції можна домогтися більш чіткого контуру губ і зробити їх більш виразними. Зірки часто вдаються до цього способу, щоб зробити свій зовнішній вигляд більш привабливим і досягти ефекту омолодження. Найбільш поширеним показанням до булхорну є вікові зміни. Оскільки з часом еластичність тканин в цій ніжній зоні втрачається, і, крім цього, збільшується відстань від кінчика носа до верхньої губи, що надає відчуття дискомфорту багатьом дамам.

Ольга Шкільна розповідає, що завдяки хейлопластиці можна підтягнути куточки губ, скоротити відстань шкірної частини від верхньої губи до носа, зробити губи більш пухкими. Така операція підходить всім, хто хоче отримати стабільний результат з корекції форми та об’єму губ без використання філерів на основі гіалуронової кислоти.

Ольга Шкільна, пластичний хірург Patlazhan Clinic

Така операція проходить досить швидко, під місцевою анестезією. Лікар виконує знеболювання губ за допомогою анестетика і потім згідно попередній розмітці, яку обов’язково робить лікар, щоб розрахувати формулу краси, виконується операція. Рана зашивається спеціальним косметичним швом. На відміну від філерів, які мають властивість розсмоктуватися через деякий час, результат хейлопластики стійкий, а тому варто ретельно підходити до вибору фахівця.

Обмеження і небезпеки

Операцію не можна виконувати при наявності гострих і запальних захворювань, особливо в період загострення герпетичної інфекції. Необхідно обмежити прийом гострої, солоної і сильно гарячої їжі, оскільки ці продукти підсилюють набряк. Після прийому їжі необхідно полоскати ротову порожнину розчином антисептиків.

Одним із неприємних ускладнень після проведення операції у неперевіреного фахівця може бути ефект ясенної посмішки. Погодьтеся, отримати такий результат після хейлопластики буде прикро.

Пластичний хірург Ольга Шкільна пояснює, що на консультації лікар повинен підібрати індивідуальний метод корекції, враховуючи пропорції вашого обличчя. Особливо при такій операції, як хейлопластика, важливо звертати увагу на прикус і зубний ряд, наскільки він рівний. Перш ніж коригувати форму і об’єм губ, слід відкоригувати прикус, в іншому випадку операція хейлопластики, може не принести бажаного результату.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також