Щоденник Цибульської: щастя жінки не в бренді помади

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Щастя жінки залежить від уміння вчасно закрити і відкрити рота. Сподіваюся, зрозуміло, про що мова, якщо ні, читай далі.

Я нікому не довіряю свій рот.

Це моя ерогенна зона та інструмент яким, заробляю собі на Gucci.

Рот жінки в принципі страшна штука. Він може стати еротичним раєм, сміттяркою брутальних слів, точкою неповернення в джинси розміру S, прірвою з чорним піднебінням або, що найгірше, – інструментом для імітації.

Моя сусідка зверху постійно імітує оргазм.

За п’ять років сусідства знаю: секс у неї буває двічі на тиждень, в четвер і понеділок. Я на ці дні навіть будильник не ставлю, бо прокидається весь під’їзд.

Зразу заглядаю собі в штани, чи нічого за ніч не виросло, і бува не стала я Станіславським, бо “Не верю!”. Хочеться це написати в ліфті великими літерами в той же день.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Оля Цибульська (@cybulskaya)

Питається, що мені до чужого сексу та імітацій?

Я просто ненавиджу імітації. Жінка, в якої реально відбувається оргазм, стогне, як поранена тигриця, а не варена індичка. Це хлопцям на підказку.

А по-друге, мені страшно жити в світі, де люди обманюють один одного і себе в першу чергу. Розриває, коли їдять те, що не смачно, живуть з тим, з ким зручно і говорять тільки те, що треба, а не хочеться.

До чого тут рот? А ти візьми люстерко, улюблену помаду і, малюючи вуста, придивись до них краще. Бо це або ключ до щастя, або зброя проти себе.

Щастя жінки залежить від вміння його вчасно відкрити і закрити. І бренд помади тут не має жодного значення.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також