Швидка допомога: як змити хну з брів в домашніх умовах

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

як змити хну з брів в домашніх умовах

Чим змити хну з брів, якщо раптом ви залишилися незадоволені результатом біотатуажу, а йти до майстра немає часу. Розкажемо, як змити хну з брів у домашніх умовах швидко та без наслідків.

Біотатуаж – найпопулярніша б’юті-процедура для брів. Під гарним словом “біотатуаж” ховається звичайне фарбування натуральними компонентами, як правило, хною. Іншими словами – фарбування брів хною. Процедура улюблена жінками, оскільки матеріал, що використовується для татуажу, гіпоалергенний, і навіть сприяє зміцненню коренів волосків. Згодом брови стають трохи густішими.

Хна – це натуральний природний барвник із висушеного листя лавсонії. Фарбування брів хною – процедура дуже давня, її використовували мешканки Стародавньої Індії та Стародавнього Єгипту, турки та іранки. У професійну хну для брів додають хімічні компоненти, завдяки яким вона набуває великої палітри кольорів.

Основний недолік біотатуажу хною – забарвлення у несподіваний відтінок. Тут мега-важливий професіоналізм ваш чи вашого майстра, адже за неправильно підібраного пігменту, ви нагадуватимете Марфушеньку-Душеньку з кіноказки “Морозко”. Але якщо головна героїня казки могла стерти намальовані вугіллям брови просто мильною водою, змити хну з брів швидко у вас не вийде.

Чим змити хну з брів в домашніх умовах

Якщо ваш творчий задум оформити брови хною не вдався або майстер в салоні зробив не те, що ви хотіли, ось кілька способів, які допоможуть швидко змити хну з брів.

Як прибрати зайву хну з брів олією

Якою олією знімати хну з брів найефективніше? Фахівці рекомендують використовувати кокосову, жожоба, мигдальна та навіть оливкова – ідеальні помічники. Вони змивають хну з волосків брів і шкіри навколо, не шкодячи їм. Звичайно, для того, щоб прибрати весь штучний пігмент, доведеться витратити кілька днів. При цьому необхідно мазати брови маслом 3-5 разів на день. Швидше за інших олія для брів видаляє залишковий пігмент з шкіри, на це буде потрібно ніч. Просто намажте брови олією перед сном і дайте їй як мінімум 30 хвилин, щоб увібратися. Видаліть серветкою залишки олії, вранці на шкірі не повинно бути слідів хни. З видаленням пігменту з волосків справа може затягнутися на пару-трійку днів – результат залежить від якості хни, товщини і щільності волоска тощо.

Плюс такого способу видалення хни з брів в тому, що ви в таким чином не шкодите волоскам і шкірі. Навпаки. Олійний засіб діє як маска або сироватка для брів, зміцнюючи цибулину і самі волоски. Так прискорюється зростання і брови стануть помітно густішими.

Рекомендуємо користуватися оліями для брів не тільки у випадках, коли потрібно видалити хну. Це прекрасні засоби для підтримки або відновлення натуральної густоти брів.

як змити хну з брів в домашніх умовах

читайте також

Лимонний сік

У домашніх умовах змити хну з брів після фарбування допоможе лимонний сік. Він діє трохи агресивніше, ніж олія, зате і швидше. Просто занурте ватний диск в сік лимона і протріть їм брови. Потім прикладіть ці ж диски до брів на 5 хвилин, імітуючи компрес. Змийте теплою водою.

Щоб лимонний сік не пересушив шкіру, після процедури протріть шкіру і брови олією. Залиште її на 30 хвилин, а потім змийте теплою водою. Такий тандем допоможе максимально швидко позбутися хни на бровах і навколо них.

Скраб

Одним з кращих засобів в питанні, як вивести з брів і шкіри результати тонування хною, є ніжний скраб. Ви можете створити його самостійно на основі олій з додаванням цукру. Другий варіант – використовувати ніжний скраб для обличчя. Однак будьте обережні: якщо шкіра подразнена, то не варто вдаватися до скрабу. Замість цього обробіть зону брів живильним або зволожувальним кремом або тою ж олією (підійде кокосова, оскільки вона має антисептичні властивості).

Важливо: не варто терти шкіру навіть перерахованими вище засобами. Вони безпечні тільки в тому випадку, якщо ви не робите великого тиску на шкіру. В іншому випадку ви ризикуєте втратити волоски і знайти подразнення.

Також не варто терти зону брів спиртовими розчинами і засобами з ацетоном – вони висушать шкіру і є ймовірність отримати опік.

Можна змити хну з брів перекисом водню. Він допоможе повністю прибрати пігмент або освітлити хну на бровах. Змочіть розчином ватну паличку, а потім протріть нею фарбовану ділянку. Повторюють процедуру доти, доки отримаєте бажаного відтінку. А ось просто змити хну міцелярною водою не вийде.

Як пофарбувати брови хною: техніка нанесення

Якщо ви вирішили фарбувати брови хною в домашніх умовах, дотримуйтесь цих правил.

 1. Створіть гарну форму брів по морфотипу обличчя, правильно окресліть контури, щоб не помилитися під час нанесення хни.
 2. Виберіть відповідний відтінок хни – в ідеалі вона повинна бути в тон або на тон темніше натурального відтінку волосся.
 3. При використанні хни дотримуйтесь інструкцій нанесення, зазначених виробником: деякі готові засоби розводити не потрібно, інші розводяться гарячою водою. Але не займайтеся самодіяльністю. Якщо ви не професійний бровіст, чітко дотримуйтесь дій, зазначених на упаковці.
 4. На випадок провалу операції корекції і фарбування брів, запасіться кількома методами, які допоможуть змити хну.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також