Швидка допомога: як змити хну з брів в домашніх умовах

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

 • Пептиди

  Пептиди

 • Біохакінг шкіри

  Біохакінг шкіри

 • Halloween

як змити хну з брів в домашніх умовах

Якщо не сподобався результат біотатуажу, варто дізнатися, як змити хну. У салоні майстер швидко видалить її надлишок. Але як щодо домашнього експерименту? Розповідаємо, як змити хну з брів в домашніх умовах.

Однією з найпопулярніших процедур з догляду і оформлення брів на даний момент є біотатуаж. Іншими словами – фарбування брів хною. По-перше, це безпечно. По-друге, на хну вкрай рідко буває алергія. По-третє, натуральний склад допомагає зміцнити коріння волосків на відміну від фарб. Тому брови згодом стануть густішими (наскільки це можливо за генетичними показниками).

Однак у біотатуажа є недоліки. Головним з них, звичайно, є той факт, що хна може забарвити волоски в неочікуваний відтінок або, якщо ви / майстер неправильно підбере пігмент, брови вийдуть як у Марфушеньки-душеньки з кіноказки «Морозко». Тільки у неї брови були намальовані вуглиною і змивалися просто милом. А у випадку з хною справа йде трохи складніше.

Якщо ви зважилися фарбувати брови хною в домашніх умовах, запам’ятайте техніку нанесення барвника:

 1. Створіть гарну форму брів по морфотипу обличчя, правильно окресліть контури, щоб не помилитися під час нанесення хни.
 2. Виберіть відповідний відтінок хни – в ідеалі вона повинна бути в тон або на тон темніше натурального відтінку волосся.
 3. При використанні хни дотримуйтесь інструкцій нанесення, зазначених виробником: деякі готові засоби розводити не потрібно, інші розводяться гарячою водою. Але не займайтеся самодіяльністю. Якщо ви не професійний бровіст, чітко дотримуйтесь дій, зазначених на упаковці.
 4. На випадок провалу операції корекції і фарбування брів, запасіться кількома методами, які допоможуть змити хну.

Як змити хну з брів в домашніх умовах

Якщо ваш творчий задум оформити брови хною не вдався або майстер в салоні зробив не те, що ви хотіли, ось кілька способів, які допоможуть швидко змити хну з брів.

Олія

Кокосова, жожоба, мигдальна та навіть оливкова – ідеальні помічники. Вони змивають хну з волосків брів і шкіри навколо, не шкодячи їм. Звичайно, для того, щоб прибрати весь штучний пігмент, доведеться витратити кілька днів. При цьому необхідно мазати брови маслом 3-5 разів на день. Швидше за інших олія для брів видаляє залишковий пігмент з шкіри, на це буде потрібно ніч. Просто намажте брови олією перед сном і дайте їй як мінімум 30 хвилин, щоб увібратися. Видаліть серветкою залишки олії, вранці на шкірі не повинно бути слідів хни. З видаленням пігменту з волосків справа може затягнутися на пару-трійку днів – результат залежить від якості хни, товщини і щільності волоска тощо.

Плюс такого способу видалення хни з брів в тому, що ви в таким чином не шкодите волоскам і шкірі. Навпаки. Олійний засіб діє як маска або сироватка для брів, зміцнюючи цибулину і самі волоски. Так прискорюється зростання і брови стануть помітно густішими.

Рекомендуємо користуватися оліями для брів не тільки у випадках, коли потрібно видалити хну. Це прекрасні засоби для підтримки або відновлення натуральної густоти брів.

як змити хну з брів в домашніх умовах

читайте також

Лимонний сік

У домашніх умовах видалити хну з брів допоможе лимонний сік. Він діє трохи агресивніше, ніж олія, зате і швидше. Просто занурте ватний диск в сік лимона і протріть їм брови. Потім прикладіть ці ж диски до брів на 5 хвилин, імітуючи компрес. Змийте теплою водою.

Щоб лимонний сік не пересушив шкіру, після процедури протріть шкіру і брови олією. Залиште її на 30 хвилин, а потім змийте теплою водою. Такий тандем допоможе максимально швидко позбутися хни на бровах і навколо них.

Скраб

Одним з кращих засобів в питанні, як вивести з брів і шкіри результати тонування хною, є ніжний скраб. Ви можете створити його самостійно на основі олій з додаванням цукру. Другий варіант – використовувати ніжний скраб для обличчя. Однак будьте обережні: якщо шкіра подразнена, то не варто вдаватися до скрабу. Замість цього обробіть зону брів живильним або зволожувальним кремом або тою ж олією (підійде кокосова, оскільки вона має антисептичні властивості).

Важливо: не варто терти шкіру навіть перерахованими вище засобами. Вони безпечні тільки в тому випадку, якщо ви не робите великого тиску на шкіру. В іншому випадку ви ризикуєте втратити волоски і знайти подразнення.

Також не варто терти зону брів спиртовими розчинами і засобами з ацетоном – вони висушать шкіру і є ймовірність отримати опік.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також