Словник молодіжного сленгу: що таке ізі

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Словник молодіжного сленгу: що таке ізі

Словниковий запас міленіалів багатий на кумедні слівця, які старшим поколінням розуміються насилу. Одним з таких сленгових виразів є англіцизм «ізі», який часто застосовується в середовищі геймерів й іноді в житті.

У нашому новому матеріалі розбираємо значення чергового дивного словечка, яке ви могли чути з вуст підлітків або зустрічати десь в Інтернеті точно так само, як ауф і азаза. Йдеться про лаконічний вираз «ізі», запозичений з англійської мови, як і більшість термінів молодіжного сленгу.

Що означає «ізі»

Ізі (наголос на першу «і») – це легко, дуже просто, без зайвої праці. Слово походить від англійського easy і закріпилося в сленгу підлітків у класичному перекладі, означаючи щось легке і просте, навіть занадто. Ізі-мані, ізі-шопінг, ізі-стосунки, ізі-катка (означає, що легкий бій вийшов, вживається в разі швидкої перемоги в комп’ютерній грі Dota 2, яка дуже популярна серед школярів).

Існує також вираз «ізі-ізі», яке мовою міленіалів означає «легше-легше». Своєю популярністю мовна конструкція зобов’язана реп-батлу.

У більш рідкісних випадках жаргонізм «ізі» може вживатися в значенні слів: зручно, спокійно, неквапливо, невимушено, неважко і навіть добре або зачотно.

Приклади використання

***

Іспит просто ізі.

***

Домашка з англійської сьогодні ізі.

***

В суботу в нас був ізі-день.

***

Ма, поясни бабусі, як надіслати фотку в Вайбері, це ж ізі!

***

Ізі-ізі, хлопець, заспокойся.

***

Подписывайтесь на наш Facebook и не пропускайте самые полезные материалы от Beauty HUB!

читайте також