Стрижки каскад: нові ідеї, варіації і техніки

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Дівчатам властиво часто міняти свій образ. Вчора ми хотіли чубок, сьогодні – каре, а завтра вирішимо відростити довгу шевелюру і так по колу з різними варіантами. Сьогодні пропонуємо вам обговорити такий вид стрижки, як каскад, і дізнатися, яким він буває, кому підійде і з яким кольором волосся його носити.

Безумовно, майстер грає важливу роль у перетворенні вигляду дівчини: від того як він її підстриже, залежить образ в цілому. Але правильно підібрана стрижка є ключовим моментом, який має врахувати кожна жінка, перш ніж відвідати салон краси.

Одним із трендів 2020 року в перукарській індустрії став каскад. Зачіска не нова, проте актуальна серед сучасних дівчат. Це стрижка, секретом якої є техніка варіювання пасом різної довжини. Короткі вистригаються на маківці, а довгі знаходяться в області потилиці.

Така стрижка відмінно підійде дівчатам незалежно від їхнього віку та прекрасно впишеться як у повсякденний образ, так і у вечірній. Каскадні стрижки ідеальні для створення всіляких видів укладок і підуть як власницям каре, так і довговолосим дівчатам. З такою зачіскою можливі будь-які плетіння, накрутки, хвостики або косички.

Розглянемо різні техніки виконання стрижки каскад на волоссі різної довжини – коротких і довгих, прямих і кучерявих.

Переваги стрижки

Техніка стрижки каскад полягає в чітких зрізах пасом в послідовному нашаруванні волосся. Волосся лягає легко і невимушено, причому не важливо, ви володарка короткого, середньої довжини або довгого волосся.

Візуально об’єм додають укорочені локони на маківці (при правильному зрізі пасом верхній шар стає коротшим і легшим – так з’являється бажаний об’єм). Різні варіації каскадних стрижок візуально прорисовують малюнок по всій довжині волосся, що додає образу чарівного шарму.

Стрижки каскад: нові ідеї, варіації і техніки

Власницям короткого волосся

Багато дівчат віддають перевагу коротким стрижкам, так як їх легше укладати, розчісувати і стежити за охайністю. Але при виборі конкретної стрижки дівчата часто впадають в ступор. Все набагато простіше. Зробіть каскадну стрижку і ви не пошкодуєте. Якщо хочете кожен день виглядати по-різному – каскад вам в цьому допоможе. Адже за допомогою такої стрижки ви зможете укладати волосся різними способами, що візуально змінить не тільки овал обличчя, а й образ в цілому.

Якщо у вас крупні риси обличчя, також візьміть на озброєння цей вид зачіски. Каскад візуально стоншує обличчя, коректуючи його риси. А самій шевелюрі надає легкість, що також важливо для тонкого і ослабленого волосся.

Якщо ви носите чубчик з коротким волоссям, такий вид стрижки вам теж пасуватиме. За класикою, каскад прийнято робити дівчатам з чубчиком. З його допомогою образ виглядає закінченим, гармонійним. Завжди виходьте з вашого типу обличчя, аби не потрапити в халепу.

Якщо ж у вас кругле обличчя, відмінна ідея – чубчик на бік. Тим дівчатам, чиє обличчя має витягнуту форму, безсумнівно підійде подовжений чубчик. А ось для інших типів хорошою варіацією стане короткий філірований чубчик.

Стрижки каскад: нові ідеї, варіації і техніки

Власницям середнього і довгого волосся

Якщо не хочете носити нудну зачіску, виберіть дво- або тришаровий каскад, який підкреслить багатогранність, оригінальність образу. Якщо ж ви володарка прямого волосся, зможете залишити його прямим, або накрутити на плойку. Завдяки рваним зрізам зачіска здаватиметься об’ємнішою.

Якщо у вас кучеряве або хвилясте волосся, ви в подвійному плюсі. З каскадом без жодних маніпуляцій ви стаєте володаркою як красивих локонів, так і об’єму.

Якщо ж у вас, навпаки, зайвий об’єм, стрижка каскад також допоможе з цим впоратися. Коли таку техніку виконувати спільно з філіровкою пасом, проріджуючи їхню надмірну кількість, ви приберете пухнастість і зайвий об’єм.

Стрижки каскад: нові ідеї, варіації і техніки

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!