Тетяна Ровна представлятиме Україну на Mrs. International

Тетяна Ровна представлятиме Україну на Mrs. International

Mrs. Ukraine International-2021 — конкурс, на якому обирають найбільш успішну, амбіційну та харизматичну жінку країни. Статус переможниці та можливість представити Україну на Mrs. International в Америці здобула Тетяна Ровна.

27 травня відбувся фінал конкурсу краси для успішних жінок Mrs. Ukraine International-2021. «Основна мета конкурсу — це надання платформи для можливості заявити про свій успіх і свої професійні, кар’єрні та амбіційні плани. Заявити про себе як про успішну людину.  Понад 30 років конкурс в США є успішною платформою для успішних жінок, а у нас це — четвертий рік», — публічно розповіла національна директорка конкурсу Яна Луцька про конкурс краси Mrs. Ukraine International-2021.

Цьогоріч у конкурсі брали участь 23 учасниці. Традиційно всі віком від 25, уже сформовані особистості з успішними кар’єрами, щасливими родинами та амбітними планами на майбутнє. Кожна конкурсантка публічно презентувала свою професійну діяльність, розповідала про соціальну активність, сімейні та духовні цінності. Не обійшлося й без дефіле у спортивному, народному та вечірньому вбраннях.

Королевою міжнародного конкурсу краси Mrs. Ukraine International 2021 стала 33-річна Тетяна Ровна. Вона ж отримала можливість змагатися за міжнародний титут Mrs. International в Америці. 

Переможниця конкурсу — щаслива дружина вже 16 років, мама трьох дітей та успішна бізнес-леді. Разом із чоловіком займається розвитком торговельного напрямку у сфері постачання агробізнесу та сучасними фінансами з технологією блокчейн. Подружжя володіє логістичною компанією, займається просуванням українських IT-стартапів у Каліфорнії, а також очолило технічний стартап в Австрії. 

«Це фантастичний конкурс, який дав, по-перше, емоції, по-друге, останні пів року я дуже посилено готувалась до нього й це дозволило мені підтягнути всі мої слабкі сторони — зробити їх сильними. Дійсно, часу на це потрібно було досить багато. Сім’я мене мало бачила. Діти очікували на конкурс, можливо, навіть із такою надією, що «Нарешті, зараз усе закінчиться, й мама знову буде більше вдома». Але перемога в деякому сенсі зобов’язує, тому що в мене тепер є обов’язки королеви», — заявила переможниця.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Татьяна Ровная | Психология (@tati_rovnaya)

Одним з генеральних партнерів конкурсу стала косметична компанія Maria Galland Paris. Преміум-бренд професійної косметики працює на ринку вже більше 50 років і славиться своїм інноваційним підходом до розробки Догляду засобів та продукції для проведення салонних процедур. Методи і процедури мадам Марії Галлан набули неабиякої популярності серед світових зірок, а познайомитися з ними можна тільки в найкращих світових SPA-просторах.

«Бренд Maria Galland Paris не випадково сьогодні супроводжує це свято. Адже історія бренду теж почалася з конкурсу краси. У 1950 році молода та амбіційна француженка Коллет Пьерре всупереч забороні батьків, змінила ім’я і подала заявку на участь. Завдяки її прагненням вона отримала титул «Міс Париж 1950» по ім’ям Марія Галлан. Так народилася легенда, яка сьогодні підтримує вас, і ми бажаємо, щоб кожна з вас насолодилася цим унікальним моментом! Як говорила Марія Галлан Краса це радість для душі, обіцянка щастя, царство спокою », розповів Євген Соколовський, засновник компанії Totispharma, офіційний, ексклюзивний дистриб’ютор Maria Galland Paris в Україні.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також