Топ-7 популярних міфів перманентного макіяжу

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Перманентний макіяж – це апаратний спосіб введення пігменту у верхні шари шкіри. Саме цей спосіб вважається найбезпечнішим і атравматичним.

Нижче представлені лише кілька поширених оман про процедуру перманентного макіяжу.

1. Це назавжди. Ефект від процедури перманентного макіяжу брів буде радувати вас від року до півтора років, а ПМ губ і «міжвійки» – від року до двох з половиною років.

2. Нестерпно боляче. Перед процедурою майстер перманентного макіяжу в обов’язковому порядку наносить на зону, що коректується, анестезуючий крем. Це робиться для того, аби клієнт відчував себе найбільш комфортно.

3. Перед процедурою перманентного макіяжу брів потрібно голити брови. Ні! Присутність «рідних волосків» на бровах не заважає проведенню процедури ПМ брів.

4. При перманентному макіяжі повік («міжвійка») випадуть всі вії. В ході процедури, волосяні цибулини абсолютно не страждають і не травмуються.

5. Не можна робити перманентний макіяж при збільшених «зроблених» губах. Можна! Збільшення губ абсолютно не заважає виконанню процедури перманентного макіяжу губ.

6. При перманентному макіяжі повік можна залишитися без ока. При проведенні процедури ПМ виколоти око пацієнтові просто неможливо. Голка потрапляє лише в верхні шари шкіри (дерму) на 0,5-1 мм.

7. Пігменти викликають алергію. В ПМ використовуються гіпоалергенні органічні пігменти.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також

Фото: Shutterstock