Товари французького бренду Buccotherm офіційно надійшли у продаж в Україні

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Товари французького бренду Buccotherm офіційно надійшли у продаж в Україні

Французький бренд з догляду за ротовою порожниною відтепер можна придбати у вітчизняних аптеках і в онлайн-крамницях. Це надзвичайно хороші новини, адже марка відрізняється особливими складами засобів та широким асортиментом.

Засоби з догляду за ротовою порожниною мусять бути не менш якісними, аніж сироватки для обличчя чи лосьйони для тіла. Адже здорова усмішка — наше все. Чудовим вибором на користь здоров’я зубів стане продукція французького бренду Buccotherm, який тепер можна офіційно придбати в Україні. Ключова особливість компанії — ретельно продумані формули, що завжди містять мінімум 97 % натуральних компонентів.

Зірковим компонентом усієї лінійки засобів Buccotherm є термальна вода Кастера-Вердюзан. Компанія вибрала цей інгредієнт за його корисні властивості для зубів, ясен та всієї екосистеми ротової порожнини. Насичена киснем, термальна вода ефективно бореться з анаеробними бактеріями й допомагає регулювати кислотність ротової порожнини. А ідеальний баланс pH, до речі, автоматично усуває неприємний запах із рота та запобігає утворенню зубного нальоту.

Засоби Buccotherm виготовляються безпосередньо біля термального джерела на півдні Франції та зберігають усі корисні властивості термальної води. У складі немає шкідливих компонентів, адже вся продукція має сертифікати, що засвідчують натуральність та органічність засобів. Ну і, звісно, жодного тестування на тваринах чи бездумного використання пластикової тари — лише вторинна упаковка.

Багатий на мінерали та мікроелементи склад термальної води робить її ідеальним компонентом засобів для людей із чутливими яснами та зубами. Тож продукція Buccotherm підійде тим, кому звичні зубні пасти шкодять. Також компанія розробляє засоби, які допомагають позбутися найбільш популярних проблем, наприклад, карієсу. Також Buccotherm окремо розробив зубні пасти та ополіскувачі без вмісту спирту, призначені спеціально для ніжних дитячих зубів. Незамінні додатки, що мусять лежати в кожній сумочці: спрей для ротової порожнини, що освіжає подих, також можна знайти серед асортименту компанії.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також