У Lancome вийшов новий лімітований аромат для жінок

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

La Nuit Tresor Dentelle de Roses 2 021 – черговий і дуже довгоочікуваний фланкер лінійки Tresor від Lancome. Нова версія культового аромату вийшла в колаборації з французьким брендом мереживної білизни Sophie Hallette.

У Lancome обмеженим тиражем виходить нова версія культового Tresor 1990 року, яка отримала назву La Nuit Tresor Dentelle de Roses. Це чуттєва, принадна, романтична і композиція, що піднімає настрій та підкреслена букетом фруктових, цитрусових і деревних нот. Трикутний флакончик цього жіночного аромату заслуговує особливого захоплення: він декорований розкішною чорною вуаллю з мережива Haute Couture, розробленого ексклюзивно для Lancome французьким мереживним домом Sophie Hallette.

Квітково-фруктовий La Nuit Tresor відкривається спокусливим поєднанням малинового сиропу і мандарина. У серці аромату звучить чарівна троянда, яка поступається місцем глибоким і чуттєвим акордам замші й оксамиту.

Новий аромат Lancome La Nuit Tresor Dentelle de Roses 2021 випускається в концентрації L’Eau de Parfum і скоро надійде в міжнародний продаж. Орієнтовна ціна – $58 (30 мл) і $82 (50 мл). Обличчям рекламної кампанії знову стала актриса Пенелопа Крус.

 

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також