Український бренд W8LESS прикрасив міста України серцями за допомогою доповненої реальності

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

W8LESS Love collection

Український бренд W8LESS, на чолі з Анною Шаш, романтично і ефектно представив нову колекцію одягу Love collection, присвячену коханню.

В цьому році Love collection від W8LESS розкриває тему кохання через увагу до рідних міст, де ми закохуємося, живемо, творимо… Як і кожен з нас, бренд W8LESS, має свої знакові місця в Україні, що лягли в основу масштабного і дуже романтичного відео-кампейну з використанням доповненої реальності.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений W8Less (@w8lessukraine)

«Обʼємне серце, яке ви зараз бачите у відео-кампейні, було створено за допомогою новітньої компʼютерної графіки. В реальності це флагманська модель Love collection, виготовлена з 48 шарів фатину», – говорить Анна Шаш.

Відео торкається спогадів про важливі моменти з життя бренду. В Одесі народилася та зростала засновниця бренду Анна, у Львові був звʼязаний перший снуд, а в Києві живе та працює вся команда W8LESS.

«Love collection – це про легке серце, сповнене кохання до себе та своїх знакових міст в Україні. Як би складно нам не було, наше кохання один до одного надихає та дарує крила»,  – підкреслює Анна.

Головною ознакою Love collection стали напівпрозорі тканини та джинс, серця з фатину та неопрену. Обʼєм та багатошаровість створюють незвичну візуальну ілюзію, якою бренд прикрасив знакові місця в Києві, Львові та Одесі. Лімітована лінійка має як практичні речі на кожен день: спортивні світшоти, джинси, так і привабливі топи та боді, які допоможуть знайти кохання.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також