Улюблений артист усіх поколінь: Валерій Меладзе вперше виступить у столичному Osocor Residence

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Любимый артист всех поколений: Валерий Меладзе впервые выступит в столичном Osocor Residence

2 вересня головний романтик нашого часу Валерій Меладзе красиво увірветься в життя найрозкішнішої київської локації. Osocor Residence обіцяє найліричніший початок концертної осені.

Цей неперевершений колоритний тенор легко впізнати із першої ж секунди. Якби не Меладзе, усі жінки пострадянського простору залишилися б без щемливої «Сэры», меланхолійної «Красиво», фатальної «Самбы белого мотылька» і найліричнішого освідчення в коханні «Я не могу без тебя»…

«Актриса», «Как ты красива сегодня», «Салют, Вера!», «Небеса», «Текила-любовь», «Иностранец», «Девушки из высшего общества» — пісенні шедеври братів Меладзе не підвладні часу та обожнювані десятки років. Це насправді геніальні музичні розповіді про істинні почуття Костянтина, розказані в неповторній манері Валерія.

А чи чули ви колись їх наживо, в розкішно-романтичній атмосфері? Ні? Скоро у вас буде така виняткова можливість, адже лірика головного романтика нашого часу зазвучить в Osocor Residence.

Тільки уявіть: вечір спускається на теплий Київ, найкращі вина у келихах і для вас співає про любов в усіх її відтінках сам Валерій Меладзе… Дійсно, хто краще за гарячих грузинів знається на коханні та пристрасних емоціях? 

Валерий Меладзе в Osocor Residence

Причин любити Меладзе багато, і в кожного вони свої. Увімкнувши «Небеса» і «Как ты красива сегодня», ми ностальгуємо та мріємо, танцюємо й ведемо дружні бесіди, освідчуємося в коханні й підіймаємо келихи. Зробити усе це за один вечір ви зможете 2 вересня в Osocor Residence.

Більше про подію у Facebook.

Квитки ще залишилися. Варто поспішити!

А прямо зараз пропонуємо пройти наш онлайн-тест і дізнатися, яка з пісень Меладзе — про вас.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також