В Новий рік у новому статусі «відкрита для стосунків»: інструкція з застосування

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

В Новий рік у новому статусі «відкрита для стосунків»: інструкція з застосування

Новий рік дарує нам чудовий шанс – змінити своє життя на краще. Для тих, хто планує розпочати все з чистого аркуша 1 січня й увійти в 2022 рік у новому статусі «відкрита для стосунків», сертифікований практикуючий коуч, сексолог Сергій Ніжельський підготував слушні поради.

У передноворічній порі гостро відчувається бажання кращого життя в новому році. Багато хто прагне вирішити всі конфліктні ситуації в році, що минає, аби не тягнути старі спогади в новий період життя. Це не дивно, адже переддень Нового року – чудова нагода пробачити всі образи і йти легко по життю. Разом чи нарізно, залежно від ситуації.

Якщо у вашому випадку пробачити, прийняти і рухатися разом не виходить через усвідомлення, що ваші стосунки вичерпали себе, є всі шанси увійти в наступний рік у новому статусі «відкрита до стосунків».

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Нижельский Сергей (@nizhelskyi_ss)

Цей новий статус, при всій своїй неоднозначності, теж може сприйматися як спосіб позбутися усього непотрібного і того, що не працює. Тому не варто сильно перейматися, а краще приділити час ті1 нової ролі, в якій тепер буде бачити вас зовнішній світ.

Нижче кілька порад про те, як грамотно впоратися з вимогами і характеристиками нової ролі «відкрита для стосунків».

В Новий рік у новому статусі «відкрита для стосунків»: інструкція з застосування

  1. Не варто сприймати закінчення стосунків, як кінець життєвої історії. Якщо все було зроблено вірно (усвідомлено), незабаром ви відчуєте легкість і отримаєте зовнішнє/внутрішнє підтвердження правильності свого вчинку.
  2. Не варто поспішати в бажанні створювати новий союз. Тут основним критерієм готовності до стосунків буде ваш спокійний і врівноважений емоційний стан. Має пройти якийсь час, який найкраще використовувати для усвідомлення минулого досвіду і розбору тих помилок, які було припущено в минулих стосунках.
  3. Важливо не забувати, що новий статус або роль може спричиняти раптову апатію або агресію. Ці стани не мають вас лякати через їх природність. Стрес від змін природний, головне, усвідомлено його контролювати, щоб не перейти в стадію хронічного роздратування або депресії.
    Якщо перед розривом стосунків ви приділили достатньо уваги тому, заради чого міняєте своє звичне життя, у вас буде цілий список бажаних цілей у новому статусі. Приділіть увагу цьому списку, і часу для депресії і апатії буде менше.
  4. Ну і, звичайно ж, ви можете мати сумніви щодо правильності прийнятого рішення. Відсутність бажаних миттєвих результатів, раптова самотність, страх – усе це може запустити хвилю самокопання і самобичування. Не варто занурюватися в ці стани надовго, оскільки дорогу «назад» з таких станів знайти самостійно без підтримки фахівця непросто.
    Якщо ви все ж таки заблукали в минулих спогадах, почуттях і емоціях і не можете знайти дорогу в світле сьогодення, незайвим буде звернення до фахівця допоміжних професій: до психолога, щоб усвідомити ваш минулий досвід; до коуча, аби визначитися з тим, що робити далі.
  5. Ну і останнє. Скільки саме бути в новому статусі, вирішувати тільки вам. Не родичам, друзям або колегам – відповідальність за створення будь-яких стосунків не варто ділити з іншими. Легше від цього не буде. Поради, рекомендації, прохання і настанови інших сприймайте без особливого ентузіазму. Ви – та єдина людина, яка знає, як краще, і крапка.

Незалежно від того, наскільки успішно ви зможете впоратися з новою роллю в 2022 році, пам’ятайте, що все нове потребує часу для освоєння і появи бажаних результатів. Будьте до себе більш терпимі, і новий статус подарує все те, що вам дійсно необхідно.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також