Повний Місяць у березні 2022 року: коли чекати й що планувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Повний Місяць у березні 2022 року: коли чекати й що планувати

Повний Місяць у березні 2022 року, на думку астрологів, — це хороша можливість реалізувати багато планів. Редакція Beauty HUB традиційно розповідає, що можна робити в день повні, а за які справи братися не варто.

Фазу повного Місяця, так само як і новий Місяць, варто розглядати як сприятливий момент для того, аби вдосконалити багато процесів у своєму житті. День, у який супутник Землі повністю освітлюється, може принести серйозні зміни не лише у вашому душевному, а й у фізичному, а також матеріальному становищі.

Коли настане повний Місяць у березні 2022 року

Повний Місяць у березні 2022 року настане на 16 місячний день 18 березня о 10:21 й буде видимим на небі з 18:44 до 7:12. У цей час небесне тіло буде знаходитися під знаком зодіаку Діва й підпадає під вплив Венери — планети, що символізує умиротворення і відпочинок.

Повний Місяць у березні 2022 року: що можна робити

Повний Місяць у березні 2022 року: коли чекати й що планувати

Повний Місяць у березні 2022 року зійде під покровом Венери й Діви, які випромінюють жіночу енергетику. Отже, жінкам у цей день варто зайнятися справами, які розкривають їхню сексуальність, красу та індивідуальність. Можете сходити в салон краси на манікюр, масаж, записатися на майстер-клас із бальних танців тощо. Враховуючи, що повня прогнозується у п’ятницю, можна без докорів сумління організувати вечір для себе. 

Місяць, який вступив у фазу повні під знаком Діви, допоможе сприятливо виконати всі справи, пов’язані з закупівлями, нерухомістю або банками. Словом, усе, що пов’язано з фінансами, можна планувати на 18 березня — шанси помилитися або прорахуватися зводяться до мінімуму.

Повний Місяць має здатність приносити із собою погані спогади, негативні емоції та думки. У цей період усе погане начебто спливає назовні. Фахівці пропонують не поринати в негатив, а, навпаки, проаналізувати свої думки, усвідомити, чому саме деякі події чи люди сидять у вашій голові. Давши собі відповідь на прості запитання, ви зможете очистити матеріальний та психологічний простір. 

День повні сприятливий для того, аби затіяти генеральне прибирання в помешканні. Викинувши всі непотрібні чи пов’язані з поганими спогадами речі, ви позбудетесь негативу у житті. 

Повний Місяць у березні 2022 року: що не можна робити

Повний Місяць у березні 2022 року: коли чекати й що планувати

Повний Місяць у березні — день не надто сприятливий для взаємодії з іншими людьми. Особливо астрологи не радять просити підтримки чи брати позику навіть у близьких людей. У цей день краще не допускати появи ситуацій, у яких ви частково або повністю залежите від людей, що вас оточують, бо можна на довгий період потрапити під чийсь вплив.

Повня несприятливо впливає не лише на емоційний стан, але й на фізичний. 18 березня можуть сильніше виявлятися наслідки від шкідливої їжі, загострюватися захворювання шлунково-кишкового тракту, а також посилюється згубний вплив алкоголю на організм. 

Тому в третю п’ятницю місяця краще не відвідувати гучні вечірки, а ніч у барі варто проміняти на перегляд фільму в кінотеатрі або спокійну вечерю в улюбленому закладі. Від кави фахівці також рекомендують відмовитися, тому що повня — це історія про безсоння і критично підвищений тонус організму.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також