Новий Місяць у березні 2022 року: коли чекати й що планувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Новий Місяць у березні 2022 року: коли чекати й що планувати

Коли настане новий Місяць у березні 2022 року і про вплив цього небесного явища на наші плани можна дізнатися вже зараз. Усі деталі про молодика у березні дізналася редакція Beauty HUB.

Новий Місяць дехто розглядає як чергове регулярне явище в Сонячній системі, а хтось використовує, як інструмент для реалізації деяких планів. Другий варіант — дуже навіть розумний і раціональний з погляду науки. Залежно від наближеності до Землі та фази щодо Сонця Місяць може впливати на емоційний стан людей, самопочуття й певні процеси на нашій планеті. Тому дізнавшись, коли зійде новий Місяць у березні, ви маєте всі шанси провести початок весни без труднощів.

Коли настане новий Місяць у березні 2022 року

Новий Місяць у березні 2022 року: коли чекати й що планувати

Новий Місяць у березні 2022 року зійде в середу 2 числа о 20:38. Небесне тіло під час молодика перебуватиме в знаку зодіака Риби. Цей день підпадає під вплив Меркурія — планети, що відповідає на розумову діяльність та інтелектуальну роботу.

Новий Місяць у березні 2022 року: що можна робити

Новий Місяць у березні 2022 року: коли чекати й що планувати

Оскільки новий Місяць у березні пройде під покровом Меркурія, він допоможе вам зробити купу справ, відкладених на потім. Якщо маєте можливість, перегляньте свій планер або календар, випишіть усе, що намагалися виконати впродовж тривалого відрізка часу й заплануйте в період із першого по п’яте березня (енергія молодика впливає на нас за декілька днів до й після самого явища).

Згідно з даними медичних досліджень, у день молодика багато людей мають схильність до поліпшеної розумової діяльності і кращої концентрації та можуть критично розглядати певні аспекти власного життя. Це дозволить проаналізувати минулий досвід і детально скласти плани на наступний місяць.

На думку астрологів, молодик — це також найсприятливіший час для прийняття відповідальних рішень. Якщо ви маєте сумніви щодо стосунків з певними людьми, місця проживання, професійної діяльності або інших важливих аспектів життя, саме в день, коли має зійти новий Місяць, варто зважити всі за і проти та зробити вибір.

Новий Місяць у березні 2022 року: що не можна робити

Новий Місяць у березні 2022 року: коли чекати й що планувати

За кілька днів до нового Місяця, а також через 2–3 дні після дня молодика в багатьох із нас можуть з’явитися помітні зміни в настрої та здоров’ї. Астрологи пов’язують це з тим, що в останні й перші дні астрологічного циклу Місяць невидимий на небі. Такі «темні дні» на підсвідомому рівні можуть спричиняти песимістичні настрої та неприємні думки і спогади. У дні напередодні та після молодика деякі люди особливо важко переживають самотність. Тому постарайтеся в цей період забезпечити собі спілкування: це можуть бути як візити до родичів, так і діалоги в соцмережах з цікавими вам людьми, головне не залишайтеся в цілковитій тиші, якщо відчуваєте, що це вас пригнічує.

Під час молодика біологічні ритми людського організму можуть бути порушені. Тому звертайте увагу на свій стан здоров’я, особливо якщо ви помічаєте погіршення самопочуття щомісяця під час головних фаз Місяця.

Гасло, під яким слід проводити дні напередодні й після молодика: «Тихіше їдеш — далі будеш». Не старайтеся вмістити в одну сторінку щоденника неймовірну кількість справ і не обіцяйте собі виконати щось грандіозне. Витратьте час планування та прорахування ризиків у нових починаннях, але не для старту абсолютно нових для вас справ.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також