Вічна класика: види чоловічих стрижок, які пасують кожному

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Вічна класика: види чоловічих стрижок, які пасують кожному

Якщо гарячі тренди й модні віяння — не про вас, тоді можете спробувати перевірені часом класичні зачіски. Стрижки типу бокс чи британка точно прикрасять вас, але не суперечитимуть діловому дрес-коду.

Бокс

Ця стрижка підійде всім, хто полюбляє прості й непримхливі стрижки. Перукар зробить волосся максимально коротким біля скронь і буквально на сантиметр довшим на верхівці. Можете забути про укладання або безлад на голові — ця зачіска зекономить час і ніколи не підведе. Стрижка бокс підходить для будь-якого кольору, типу і структури волосся, а також майже для будь-якої форми обличчя, тому можете сміливо прямувати до перукаря з нашими референсами!

Напівбокс

Ця стрижка має декілька видів, які можна підібрати відповідно до вашої форми голови. Однак головний принцип напівбоксу незмінний: короткострижені скроні плавно переходять у довші пасма на верхівці. Характерна риса цієї стрижки — контраст, який може бути яскраво вираженим або ледь помітним. Найкращий вигляд ця стрижка має на прямому густому волоссі.

Британка

Ця стрижка «живе» в арсеналі перукарів ще із 60-х років минулого століття й додає будь-яким образам нотку елегантності та вишуканості. Зачіска являє собою сукупність об’ємного верху та вкорочених пасом у зоні потилиці. Зазвичай для того, аби надати зачісці особливого шарму, можна вкласти довгі пасма на верхівці за допомогою воску або гелю або зробити проділ і просто причесати волосся набік.

Цезар

Цезар — вічно актуальна стрижка, яка має багато різних способів виконання. Характерні особливості цієї зачіски — пряма або заокруглена гривка і коротка довжина волосся, яка плавно сходить практично на нуль до скронь. Таку зачіску вибирають як знамениті модники, такі як Джастін Тімберлейк, так і консерватори, наприклад, Річард Гір і Джордж Клуні. І, звісно, у кожному віці й амплуа вона має неперевершений вигляд.

Канадка

Канадкою називають класичну стрижку, яка передбачає кардинально різну довжину на різних зонах голови. Лоб і тім’яна зона стрижуться у такий спосіб, щоб пасма були більш об’ємними й довгими. Перевага стрижки в тому, що її можна вкладати різними способами: зачісувати назад або набік, а також робити актуальний проділ посередині.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також