Вправи з фітнес-гумкою: увага на руки + бонус

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

У гонитві за стрункими ногами, плоским животом і пружними сідницями ми зовсім забуваємо про руки. Витончені й одночасно сильні руки прикрасять будь-яку дівчину. Пропонуємо вам п’ять домашніх тренувань з фітнес-гумкою.

Перед тим, як вибирати для себе фітнес-гумку (стрічковий еспандер), давайте розберемося в їх видах.

Фітнес гумка – це багатофункціональні спортивний інвентар, за допомогою якого можна більш детально опрацювати все тіло, особливо це стосується проблемних жіночих зон – ніг і сідниць.

Його краса в тому, що він дуже компактний. Наприклад, набір із п’яти гумок із різним рівнем опору вміщається в маленький мішечок і важить не більше 300 г. Саме тому його можна брати з собою завжди й скрізь. Вправи з фітнес-гумками можна виконувати й у залі, й удома, й у парку, й у готельному номері – для цього не потрібно багато місця та якихось особливих умов.

Види фітнес-гумок

Фітнес-гумки бувають різних видів, які відрізняються за товщиною, формою та призначенням.

Стрічка (стрічковий еспандер) – має вигляд широкої стрічки, продається в рулонах (довжина – 2-2,5 метра). Найчастіше використовується в йозі або пілатесі, бо надає досить м’який опір і з її допомогою дуже зручно тягнутися на шпагат у деяких позах.

Міні-петля – еластична гумова петля з щільної гуми з довжиною кола 50-60 см (ширина 5-10 см). Зазвичай продається наборами з трьох або п’яти різнокольорових стрічок із різною жорсткістю. Ідеально підходить для функціональних тренувань.

Довга петля – еластична гумова петля з щільної гуми з довжиною кола до двох метрів і шириною від одного до дев’яти сантиметрів. Її також використовують для функціональних тренувань.

Петля для підтягувань – це дуже жорсткі, товсті й довгі гумові петлі. Довжина – близько двох метрів, товщина – 4,5 мм, ширина – 6,4-22 мм, навантаження – від двох до двадцяти восьми кілограм. Перше значення – навантаження при початковому розтягуванні, друге – при максимальному розтягуванні петлі. Вони розтягуються в три рази від початкової довжини. Чим сильніше розтягує петлю, тим вище навантаження.

Їх використовують для того, щоб навчитися правильно підтягуватися – петля бере на себе частину ваги й вам легше дотягнутися до поперечини. Петля закріплюється на турніку, ви вставляєте в неї ногу або коліно, висне на турніку й починаєте повільно підтягуватися, стежачи за технікою й намагаючись вмикати м’язи в роботу в потрібній послідовності.

Ідеально підходять для дівчаток, які мріють навчитися підтягуватися!

Найбільш використовуваний варіант фітнес-гумок – міні-петлі. З ними зручно займатися, вони дуже компактні й у набір входить відразу кілька гумок із різною жорсткістю, тому ви зможете змінювати навантаження й використовувати їх не тільки у вправах для ніг, але і попрацювати з руками.

читайте також

Відео з тренуваннями

Тренування для рук

Тренування № 1.

Тренування № 2.

Тренування № 3.

Тренування № 4.

Бонусні тренування

Комплекс вправ для всього тіла

Тренування для стегон і сідниць

Табата з фітнес-гумками

70 вправ із фітнес-гумками для всього тіла

Кругове тренування з фітнес-гумками

Комплекс вправ із фітнес-гумками для стрункої талії й плоского живота

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також