Вправи з фітнес-гумкою: увага на руки + бонус

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Вправи з гумкою дуже ефективні для підтягування рук. У гонитві за стрункими ногами, плоским животом і пружними сідницями ми зовсім забуваємо про них. Витончені та одночасно сильні руки прикрасять будь-яку дівчину. Розкажемо, які вправи з фітнес гумкою для рук найефективніші та як накачати руки гумкою. Пропонуємо відео-тренування рук із гумкою в домашніх умовах.

Фітнес гумка – це багатофункціональний спортивний інвентар, за допомогою якого можна більш детально опрацювати все тіло, особливо це стосується проблемних жіночих зон – ніг та сідниць. Принадність стрічкового еспандера в тому, що він дуже компактний. Наприклад, набір із п’яти гумок з різним рівнем опору поміщається в маленький мішечок і важить не більше 300 г. Саме тому його можна брати із собою завжди і скрізь. Вправи з фітнес-резинками можна виконувати і в залі, і вдома, і в парку, і в готельному номері – для цього не потрібно багато місця та якихось особливих умов.

Фітнес-гумки: переваги

 1. Зміцнення м’язів. Фітнес-гумки створюють опір при розтягуванні, що дозволяє працювати з м’язами та зміцнювати їх. Вони можуть бути ефективними інструментами для тренування всіх груп м’язів, включаючи сідниці, стегна, руки, плечі та корпус.
 2. Поліпшення гнучкості та рухливості. Розтягування опором допомагає розвивати діапазон руху та розтягувати м’язи.
 3. Збільшення сили та витривалості: Фітнес-гумки надають опір, що потребує зусиль для розтягування, що сприяє збільшенню сили та витривалості м’язів. Вони можуть використовуватися для вправ з великою кількістю повторень або для роботи з більшими групами м’язів.
 4. Компактні та легкі у використанні. Вони легко поміщаються в сумку або навіть кишеню, що робить їх зручними для використання в домашніх умовах, під час подорожей або у фітнес-залах.
 5. Фітнес-гумки пропонують безліч варіантів вправ. Ви можете виконувати різні вправи, включаючи розтяжку, підтягування, присідання, виштовхування та багато іншого. Зміна рівня опору дозволяє змінювати інтенсивність тренування.

Важливо, що перед початком тренувань з фітнес-гумками рекомендується проконсультуватися з тренером або фахівцем, щоб вибрати правильний рівень опору та правильно виконувати вправи, щоб уникнути травми.

Вправи для рук з гумкою: як вибрати відповідний інвентар

Фітнес-гумки бувають різних видів, які відрізняються за товщиною, формою та призначенням.

Стрічка (стрічковий еспандер) – має вигляд широкої стрічки, продається в рулонах (довжина – 2-2,5 метра). Найчастіше використовується в йозі або пілатесі, бо надає досить м’який опір і з її допомогою дуже зручно тягнутися на шпагат у деяких позах.

Міні-петля – еластична гумова петля з щільної гуми з довжиною кола 50-60 см (ширина 5-10 см). Зазвичай продається наборами з трьох або п’яти різнокольорових стрічок із різною жорсткістю. Ідеально підходить для функціональних тренувань.

Довга петля – еластична гумова петля з щільної гуми з довжиною кола до двох метрів і шириною від одного до дев’яти сантиметрів. Її також використовують для функціональних тренувань.

Петля для підтягувань – це дуже жорсткі, товсті й довгі гумові петлі. Довжина – близько двох метрів, товщина – 4,5 мм, ширина – 6,4-22 мм, навантаження – від двох до двадцяти восьми кілограм. Перше значення – навантаження при початковому розтягуванні, друге – при максимальному розтягуванні петлі. Вони розтягуються в три рази від початкової довжини. Чим сильніше розтягує петлю, тим вище навантаження.

Їх використовують для того, щоб навчитися правильно підтягуватися – петля бере на себе частину ваги й вам легше дотягнутися до поперечини. Петля закріплюється на турніку, ви вставляєте в неї ногу або коліно, висне на турніку й починаєте повільно підтягуватися, стежачи за технікою й намагаючись вмикати м’язи в роботу в потрібній послідовності.

Ідеально підходять для дівчаток, які мріють навчитися підтягуватися!

Найбільш використовуваний варіант фітнес-гумок – міні-петлі. З ними зручно займатися, вони дуже компактні й у набір входить відразу кілька гумок із різною жорсткістю, тому ви зможете змінювати навантаження й використовувати їх не тільки у вправах для ніг, але і попрацювати з руками. Підберіть собі вправи для обвислих рук із гумкою, і вже за кілька місяців ви помітите приголомшливий ефект.

читайте також

Качаємо руки з фітнес гумкою: відео з тренуваннями

Тренування для рук

Тренування № 1

Тренування № 2

Тренування № 3

Тренування № 4

Бонусні тренування

Комплекс вправ для всього тіла

Тренування для стегон і сідниць

Табата з фітнес-гумками

70 вправ із фітнес-гумками для всього тіла

Кругове тренування з фітнес-гумками

Комплекс вправ із фітнес-гумками для стрункої талії й плоского живота

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також