Все чисто: топ-7 засобів для швидкого усунення запалень та акне

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

топ-7 средств для быстрого устранения воспалений и акне

Незалежно від того, чому виникла «проблема», яка завжди псує настрій перед особливо важливими днями, впоратися з нею можна досить швидко – в деяких випадках, буквально за ніч.

На жаль, від акне та висипів на шкірі страждають не лише підлітки – явище adult acne (дорослого акне) стало однією з найпопулярніших косметологічних проблем останніх 10-15 років. Жіночий організм дуже чутливий до найменших гормональних сплесків, стресів, крім того, зв’язок між вживанням певних харчових продуктів (коров’яче молоко, шоколад) та появою прищів доведено науково. 

Сім дієвих продуктів, які усувають запалення на ура.

La Roche Posay Effaclar A.I. Breakout Corrector

La Roche Posay Effaclar A.I. Breakout Corrector

Продукт-бестселер бренду з бездоганною репутацією й оновленою формулою працює на два фронти: усуває бактерії, що провокують акне, та сприяє очищенню пор завдяки вмісту бета-гідрокси кислоти. Вже після першого застосування почервоніння на запалених ділянках шкіри значно зменшується, через 2 тижні використання кількість прищів значно скорочується.

Kiehl’s Breakout Control Targeted Blemish Spot Treatment

Kiehl's Breakout Control Targeted Blemish Spot Treatment

Клінічно доведено, що швидко зменшує локальні прояви недосконалостей. Містить високу концентрацію сірки (10%), яка має антисептичні та протизапальні властивості, регулює діяльність сальних залоз. Наносьте точково на ніч і радійте своєму відображенню вже вранці!

Payot Pâte Grise

Payot Pâte Grise

Ще один бестселер, якому не мало, не багато цілих 70 років. За цей час основна формула змінювалася лише незначно, оскільки посилити її дієвість ще більше, здається, неможливо. Щільна паста з трав’яним запахом містить тальк, оксид цинку та рослинні екстракти, що у сумі забезпечує швидке дозрівання запалення, зменшення почервоніння та запобігання появі постакне. Порада: наносьте засіб товстим шаром на ніч, але будьте готові до того, що на наволочці можуть залишитись сліди – паста не висихає повністю.

читайте також

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

Молекулярна форма саліцилової кислоти у складі цього тритменту проникає глибоко в пори, відкриваючи й очищуючи їх. Швидко підсушує наявні висипання і запобігає появі нових завдяки відлущуванню відмерлих клітин та усуненню закорковування пор.

Dr Sebagh Breakout Spot-On

Dr Sebagh Breakout Spot-On

Недешевий, але дуже ефективний і компактний засіб зручно брати в подорожі, щоб швидко впоратися з непроханими гостями на обличчі. Воно швидко знімає запалення на ураженій ділянці шкіри завдяки вмісту ніацинаміду, а також делікатно підсушує висипання, не пошкоджуючи навіть найчутливішу шкіру.

Clinique Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel

Clinique Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel

Ось цей гель саме не для власниць реактивної, чутливої ​​шкіри діє швидко, але дещо агресивно. Найкраще ним користуватися тоді, коли запалення тільки «намічається»ь – гель підсушить і знезаразить його в рекордні терміни. Превентивний захід, так би мовити.

Christina Comodex Correct&Prevent Gel

Christina Comodex Correct&Prevent Gel

Гель для локального нанесення професійного ізраїльського бренду Christina – зірка форумів про лікування акне. У його складі – спирт, саліцилова та лимонна кислоти, екстракт томату й алантоїн. У комплексі ці компоненти забезпечують потужний антибактеріальний, протизапальний і регенераційний ефекти, яких, власне, ми й досягаємо.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також