Якщо впродовж тривалого часу нас запевняли, що здорового сяйва, оптимального рівня зволоження і вузьких пор можна досягти лише в кабінеті професіонала, то тепер навіть самі фахівці стверджують: аби шкіра залишалася бездоганною, у першу чергу потрібно правильно доглядати за нею вдома. Щобільше, якщо ви не налагодите правильну домашню б’юті-рутину, з часом навіть найкращі фахівці не зможуть повернути вашій шкірі красивий відтінок і рівну текстуру.
Редакція Beauty HUB зібрала базові правила догляду за шкірою провідних супермоделей світу, які допомагають їм підтримувати красу вдома.
Сара Сампайо
Посмотреть эту публикацию в Instagram
У догляді за шкірою, на мою думку, важлива не лише косметика. Кількість випитої води за день і годин сну мають не менше значення для мене. Я бачу, як ці фактори впливають на стан моєї шкіри. Тому я намагаюся дотримуватися сталого розпорядку дня й намагаюся не забувати випити склянку води.
Щодо доглядальної косметики, у моїй ванній кімнаті завжди можна знайти сироватку з гіалуроновою кислотою, а також засіб із вітаміном С. Перший продукт відповідає за глибоке зволоження шкіри й заповнення мімічних зморшок. Другий — вирівнює відтінок обличчя, підвищує вироблення колагену і відновлює пошкоджені ділянки клітин, що допомагає зберегти шкіру більш пружною й молодою.
Зволожувальний крем я вибираю відповідно до погоди. Якщо на вулиці сухо, використовую насичені формули, а коли висока вологість, наношу щось легке, щоб не перевантажувати шкіру й не забивати пори. Я майже не використовую відлущувальні засоби, бо вважаю, що достатньо просто знімати макіяж при першій нагоді й добре очищувати шкіру.
Міранда Керр
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Як на мене, в догляді за шкірою головне — послідовність. Я ніколи не лягаю спати, не змивши макіяж, і дотримуюся своїх ранкових і вечірніх процедур догляду за шкірою. А це вже великий крок до ідеальної шкіри.
Одним із найбільш ефективних компонентів для догляду за шкірою, на мою думку, є куркума. Я просто не можу жити без освітлювальної та відлущувальної маски для обличчя від KORA Organics з куркумою та зволожувального крему з цим компонентом. Після цих продуктів моя шкіра набуває здорового, більш насиченого відтінку і стає гладкою.
Якщо в мене з’являються набряки, то я роблю масаж обличчя шкребком гуаша. Ці масажери з рожевого кварцу стимулюють кровообіг, виводять токсини з тканин і відмінно підтягують контур обличчя. Я використовую невеличкий масажер у формі серця, який за п’ять хвилин освіжає обличчя. Важливо перед масажем нанести на шкіру живильну олію, так можна отримати кращий ефект і додаткове глибоке зволоження.
Якщо говорити про б’юті-секрети за межами ванної кімнати, то у мене — це сік селери. Я починаю з цього напою кожен ранок. Він збагачує організм вітаміном С, який запускає процеси регенерації, а також вітамінами К, А, калієм, кальцієм, залізом, фолієвою кислотою та іншими необхідними нашому тілу компонентами. Також сік селери є хорошим протизапальним засобом і він допомігає травленню.
Шанель Іман
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Я стежу, щоб моя шкіра була завжди була чистою та свіжою. Як на мене, це основа здорового та молодого вигляду. Правильно підібране умивання відновлює гідробаланс шкіри, знімає сліди втоми, а також допомагає зберегти красиву текстуру і відтінок шкіри. Після фотосесій або світських виходів, на які я змушена з’являтися зі стійким макіяжем, я завжди ретельно очищаю шкіру й використовую скраб. Другий засіб особливо допомагає в холодний сезон, коли шкіра більш суха і схильна до появи лусочок. Безумовно, я багато уваги приділяю зволоженню.
Шаніна Шейк
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Мої ритуали догляду за шкірою стоять на двох китах: ретельному очищенні та зволоженні. Крім цього, якщо хочете мати красиву шкіру, звертайте увагу на те, скільки годин на добу ви спите і скільки води випиваєте.
Для того, аби залишатися в хорошій формі й мати можливість виходити у світ без декоративної косметики, я також підтримую в хорошому стані свій кишківник. Саме він відповідає за засвоєння й розподіл корисних речовин в організмі, у тому числі і відповідає за живлення шкіри зсередини. Кишківник бореться зі шкідливими мікроорганізмами й токсинами, які надходять, або утворюються в організмі. Якщо ця функція працює без збоїв, то ви не страждатимете від висипань і проблем зі шкірою. Тому я закликаю всіх не просто слідкувати за своїм харчуванням, але й регулярно проходити чек-апи організму й за потреби приймати пробіотики для відновлення мікрофлори.
Гайді Клум
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Я вірю, що на стан шкіри сильно впливають харчові продукти і вода. Ніщо не подарує здорове сяйво швидше і краще, ніж зволоження й живлення зсередини. Я намагаюся дотримуватися “чистої” дієти, багатої на вітаміни та мікроелементи й бачу результат на своєму обличчі.
Для очищення обличчя я не використовую косметичних пінок, гелів та тоніків, тільки дитячий засіб від Johnson’s Baby. Засоби з натуральним складом, призначені для вмивання ніжної шкіри малюків, — те, що я вважаю найкращим і найбезпечнішим для своєї шкіри. Для того, аби зберігати шкіру в хорошому стані, я також не дозволяю собі пропускати етап зволоження. Для цього я використовую крем Augustinus Bader і закриваю його олією, щоб надовше зберегти рівень вологи в шкірі.
Лені Клум
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Один із головних продуктів у моїй б’юті-рутині — міцелярна вода. Я використовую продукт від Bioderma щоранку та щовечора перед сном. Цей засіб розчиняє макіяж та видаляє забруднення, зберігаючи баланс гідроліпідної мантії шкіри й не спричиняючи сухості. А це суперважливо в холодний період року, коли шкіра й так схильна до зневоднення. Цей засіб можна змивати чистою водою або просто протирати обличчя тоніком для обличчя, який також очистить шкіру від міцел (компонентів, з яких складається міцелярна вода). Для зволоження я здебільшого використовую аптечну косметику, наприклад, зараз моїм фаворитом є лосьйон для обличчя CeraVe PM, який я наношу вранці та ввечері. Для зони навколо очей я звикла використовувати більш складні формули, які зможуть впоратися з темними колами, заломами, набряками й сухістю. Хороший вибір — серія Capture Totale від Dior.
Моя шкіра схильна до появи висипань, особливо під час менструації. Як тільки я бачу, що на обличчі “дозріває” прищик, я точково використовую спеціальний засіб, який мені прописала лікарка. Я вважаю, що в арсеналі кожної дівчини (особливо, якщо шкіра схильна до висипань) повинен бути хоча б один професійний продукт, призначений дерматологом. Застосовуючи місцево активні продукти, ви вбережете себе від утворення рубців.
Джин Кемпбелл
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Крім базових кроків, про які регулярно розповідають усі моделі (очищення і зволоження), я також люблю робити масаж кріосферами. Процедура покращує циркуляцію крові, насичує клітини киснем, завдяки чому прискорюється процес регенерації шкіри. За умови регулярного масажу з використанням холодних гаджетів, шкіра стає більш пружною, щільною, а отже, надовше залишається молодою. Також я люблю використовувати домашню LED-маску, яка спричиняє в клітинах шкіри реакції регенерації. У такий спосіб прискорюються відновні процеси, відбувається вироблення колагену й підвищується еластичність дерми.
Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!