Видалення волосся на тілі: лайфхаки, які вбережуть від подразнення

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Сезон суконь і спідниць відкритий, а значить – без видалення небажаного волосся на тілі не обійтися. Ділимося деякими лайфхаками, які вбережуть від болю під час епіляції і подразнення після депіляції.

Волосся на тілі – абсолютно нормальне явище, але це не заважає багатьом з нас йти на все, аби позбутися його. Незважаючи на рух бодіпозитива, реальність така, що більшості з нас все ще подобається мати гладкі як шовк ноги і лінію бікіні, особливо, коли ми загоряємо у відпустці або насолоджуємося нехай і нетривалою, але сонячною і теплою погодою.

Крім знання того, як вести бритву по колінах, ви можете не знати, як уникнути висипання, подразнення або інших можливих наслідків депіляції та інших методів видалення волосся. Тому ділимося лайфхаками, які дозволять уникнути болю при епіляції, врослого волосся після гоління і інших можливих неприємностей. Але для початку обговоримо, як можна видалити волосся на тілі.

Епіляція та депіляція: в чому різниця

Епіляція – це видалення всього волоса, включаючи і його кореневу частину. Під час процедури фолікулярному апарату навмисно наносяться пошкодження, що перешкоджає подальшому зростанню волосся. Такі методи, тим не менш, не шкодять шкірі або організму.

Видів епіляції багато:

  • електроепіляція;
  • видалення волосся епіляторами з пінцетами;
  • фотоепіляція;
  • лазерна епіляція.

Депіляція – менш ефективний і більш примітивний метод видалення волосся на тілі в порівнянні з епіляцією. Під час процедури видаляється лише частина волосся, яка знаходиться над поверхнею шкіри, при цьому фолікули залишаються недоторканними.

Найпоширеніші методи депіляції – гоління і хімічна депіляція за допомогою різних кремів та інших косметологічних продуктів. Вони видаляють лише верхню частину волосків.

Також популярні ваксинг (воскова депіляція) і шугарінг (видалення волосся за допомогою цукрової пасти). В процесі видалення волосся всіма перерахованими способами можна отримати подразнення, вросле волосся, висипання, опіки та інші неприємності. Але ці лайфхаки допоможуть всьому цьому запобігти.

Гоління

Ключ до хорошого гоління – в плануванні. Не економте часу на підготовку до процедури. Гарне зволоження шкіри за 2-3 хвилини до гоління зволожує і волосся, що полегшує їхнє видалення. Ми не говоримо про використання кремів і олій, оскільки вони можуть викликати подразнення, якщо нанести їх на шкіру до гоління. Замість цього краще починати гоління після декількох хвилин в теплому душі, але обов’язково використовуйте бальзам або пінку для гоління.

Такі продукти розроблені, щоб зменшити тертя під час гоління. Це мінімізує подразнення, таке як висип після гоління. Засоби можуть створити слизьке покриття на шкірі або легку піну, яка допомагає уникнути травмування шкіри, що може викликати її подразнення.

Спробуйте: Gillette Satin Care Olay Vanilla Dream

Gillette Satin Care Olay Vanilla Dream

Ніколи не видаляйте волосся на тілі бритвою по сухій шкірі, навіть якщо ви поспішаєте. Ризик подразнення не вартий того часу, який ви можете заощадити.

Аби запобігти подразненню, важливо регулярно міняти бритви, адже тупе лезо збільшує тертя, викликаючи висипання. До того ж, не прикладайте занадто багато тиску при голінні – є ймовірність порізів і подразнення.

Як запобігти вростанню волосся від гоління?

Вросле волосся після депіляції бритвою є найбільшою проблемою, особливо, коли справа доходить до лінії бікіні.

Є кілька методів, які можуть допомогти запобігти появі небажаного врослого волосся.

Ніжне відлущування шкіри перед депіляцією – кращий спосіб запобігти проблемі, оскільки ніжний засіб для очищення видаляє верхній шар шкіри, і волосся може проникнути на поверхню. Якщо у вас чутлива шкіра, обов’язково використовуйте ніжний пілінг.

Також не забувайте спочатку зволожувати шкіру і волосся, вимочуючи їх в теплій воді протягом декількох хвилин перед голінням.

Як запобігти фолікуліту після гоління?

Ті червоні плями на вашій шкірі, які ви отримуєте після видалення волосся будь-яким способом депіляції, можуть виглядати як прищі, але насправді це фолікуліт, інфекція волосяного фолікула.

Лікування фолікуліту залежить від типу і тяжкості вашого стану, від того, які заходи для догляду за шкірою ви вже пробували, і від ваших уподобань. Якщо у вас легкий еозинофільний фолікуліт, ваш лікар може запропонувати вам спробувати стероїдний крем, щоб послабити свербіж.

Видалення волосся на тілі воском або цукровою пастою

Шугарінг і воскова депіляція – найпопулярніші методи видалення волосся, будь то домашня процедура або професійна у фахівця.

Якщо ви збираєтеся на воскову депіляцію або шугарінг, за ніч до цього використовуйте скраб для тіла, щоб відлущити шкіру. Це допоможе уникнути вростання волосків.

Перед самою процедурою добре очистіть шкіру – це може гарантувати, що шкіра підготовлена до воску і дасть вам кращі результати.

Якщо ви видаляєте волосся на тілі воском або цукровою пастою в домашніх умовах, знімайте смужки зі шкіри одним швидким рухом, інакше віск буде тягнути волосся, але не видаляти його.

Аби уникнути подразнення після депіляції, добре очистіть шкіру від воску або цукрової пасти, а через кілька годин нанесіть на неї бальзам після гоління, бажано з охолоджуючим ефектом

Спробуйте: Byothea Gel Lenitivo Post-Epilazione

Byothea Gel Lenitivo Post-Epilazione

Епіляція

Епілятори – це зручні пристрої, які швидко вищипують відразу кілька волосин від кореня. Почнемо з того, що це боляче і може трохи пошкодити шкіру, але ваш больовий поріг скоро адаптується, і швидкість відростання волосся значно зменшується з часом.

Попередня обробка шкіри дуже важлива і робить епіляцію більш м’яким процесом. Крім того, вона запобігає вростанню волосся і подразненню. Як і перед голінням, прийміть теплий душ. Якщо ваш пристрій дозволяє, проводьте процедуру в душі: вода зробить епіляцію більш комфортною. Якщо ви робите епіляцію на сухій шкірі, попередньо прийміть душ і протріть шкіру сухим рушником. Це змушує волоски піднятися від поверхні шкіри, забезпечуючи ідеальний результат.

За добу до епіляції можна провести пілінг або скрабування, щоб запобігти вростанню волосся.

Аби запобігти подразненню, висипанню і фолікуліту після епіляції, не наносьте ніяких засобів на шкіру відразу після завершення процедури. При видаленні волосся з коренем найкраще почекати кілька годин, перш ніж наносити будь-який продукт на шкіру.

Спробуйте: Academie Lait corps post epilation

Academie Lait corps post epilation

Фото- і лазерна епіляція

Дорожчі способи видалення волосся на тілі – лазерна і фотоепіляція. Світло проходить через пігмент волоса, де він поглинається і призводить до пошкодження волосяного фолікула.

Незважаючи на заяви салонів краси, не існує такого поняття, як 100% -е видалення волосся назавжди, але після шести-восьми процедур ви значно зменшите як кількість і товщину волосків, так і відростання.

Після обох видів епіляції важливо захищати шкіру від сонячних променів, тому знайдіть сонцезахисний крем, який підійде вашому типу шкіри. Це допоможе уникнути пошкодження шкіри УФ-променями і виникненню пігментних плям.

Спробуйте: A-Derma Protect AD Cream Very High Protection SPF 50+

A-Derma Protect AD Cream Very High Protection SPF 50+

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також