Як бути королевою в новорічну ніч: косметологічне перетворення до свята

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Як бути королевою в новорічну ніч: косметологічне перетворення до свята

У Новий рік необхідно зробити все можливе, щоб виглядати чудово. Низка косметологічних процедур, правильний догляд за шкірою обличчя і гарна сукня зроблять ваш образ досконалим! Відображення в дзеркалі моментально підніме настрій, і свято буде незабутнім. Редакція Beauty HUB підкаже, які саме процедури варто і не варто проводити напередодні свята!

Новий рік – час, коли можна сказати «прощавай» старому і розкрити обійми новому – новим досягненням, новим цілям, новим вершинам, новій собі! Передноворічна метушня, купівля подарунків, складання меню – підготовка до свята часом виснажує так, що ми забуваємо про найголовніше – про себе!

Всім давно відома проста істина: «Як Новий рік зустрінеш – так його і проведеш». Як стати королевою в новорічну ніч і бути чарівною за допомогою косметологічних процедур весь наступний рік і навіть довше, розглянемо далі.

На питання редакції про те, які саме процедури варто і не варто проводити напередодні торжества, відповіла Олена Юріївна Гнатишина, лікар-косметолог, фахівець з ін’єкційних методик.

Олена Юріївна Гнатишина

– Яким косметологічним процедурам напередодні Нового року або будь-якої іншої важливої події краще сказати ні?

– Грудень не найкращий місяць для знайомства з новими процедурами, а також з такими травматичними процедурами, як, наприклад, тредліфтинг, лазерне шліфування, хімічні серединні пілінги.

Процедура тредліфтингу передбачає введення спеціальних біодеградованих (які розсмоктуються) ниток (полідіоксанонові, полімолочні, полікапролактонові тощо) в дермальні шари шкіри за допомогою голки-провідника. Нитки стимулюють вироблення колагену, формують підшкірний каркас і є відмінним рішенням у боротьбі з птозом. Переміщення жирових компартментів (жирові пакети) здійснюється з метою корекції овалу обличчя і додання більш чітких ліній в кутах нижньої щелепи і не тільки. Найчастіше я вдаюся до процедури тредліфтинга, якщо у пацієнта є показання до ліфтингу брів.

Процедура тредліфтингу передбачає наявність стандартних післяпроцедурних побічних ефектів у вигляді синців, гематом, асиметрії обличчя, набряку. Цю процедуру не рекомендується проводити перед важливим заходом, адже повна реабілітація триває до одного місяця і більше, залежно від товщини і кількості використовуваних ниток.

Не варто також чекати швидкого відновлення після лазерного шліфування і процедури з використанням хімічного серединного пілінгу. Шкіра в зоні впливу буде гіпермірована, місцями можуть кровоточити судини, може підвищитися температура, незабаром після процедури обов’язково буде світло-коричнева кірка.

Етап лущення після деяких пілінгів може досягати місяця, це залежить від глибини проникнення кислот у дермальні шари. Сухість, стягнутість шкіри й активне її лущення можуть завдавати дискомфорт, і вам доведеться випасти з соціуму на деякий час.

Як бути королевою в новорічну ніч: косметологічне перетворення до свята

читайте також

Які ін’єкційні процедури ви проводите своїм пацієнтам перед святами і важливими подіями найчастіше?

– Якщо говорити про ін’єкційний напрям, то пацієнтами, які щойно прийшли, я починаю роботу з таких процедур, як біоревіталізація, редермалізація. Під час проведення процедури спеціальні склади біоревіталізантів/редермалізантів вводяться в глибокі шари дерми, відновлюючи водний баланс, розгладжуючи зморшки, усуваючи в’ялість і сухість шкіри. Подібні процедури добре освіжають і вирівнюють тон обличчя.

Якщо до мене звертається пацієнт, з яким я вже працювала не один раз і знаю все про стан його шкіри, історію хвороби, то при зважуванні всіх «за» і «проти» і позитивному результаті, я проводжу процедуру контурної пластики будь-якої зони обличчя. Однак знаючи що свята вже близько, я завжди міняю техніку проведення процедури, відмовляюся від голки на користь канюлі для максимального виключення появи гематом і синців.

Всі мріють про поцілунки під бій курантів, і саме в зв’язку з цим найбільш запитуваною процедурою перед новорічними святами є, звичайно, контурна пластика/корекція губ за допомогою філера. За допомогою введення філера ми усуваємо сухість, дрібні зморшки, тріщинки і надаємо губам легкий обсяг (за бажанням пацієнта). Контурна пластика госослізної борозни філером також є часто запитуваною та найбільш вдячною процедурою, моментально позбавляє пацієнтів темних кіл під очима, змученого і втомленого вигляду.

Всі ці процедури я рекомендую робити за 10-14 днів до важливої події, не пізніше! Це крайній термін і стандартний час постпроцедурного відновного періоду.

– Які процедури ви б рекомендували проводити за день-два до Нового року або будь-якого іншого свята?

– Такі безін’єкційні процедури, як, наприклад, карбокситерапія й особливо ферментний відхід від DMK-DANNE. Ці процедури не мають відновного періоду і можуть проводитися напередодні будь-яких свят. Ферментний відхід від DMK-DANNE – відмінний спосіб «застрибнути в останній вагон» в підготовці шкіри до Нового року. Цей догляд допоможе освітлити пігментні плями, рубці і шрами від постакне стануть більш непомітними, зникнуть мішки під очима і набряклість, зморшки зникнуть, а шкіра придбає здоровий і сяючий вигляд.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також