Як не зіпсувати зачіску шапкою: топ-5 лайфхаків

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Не носите шапку в такі морози тільки тому, що боїтеся зіпсувати зачіску? Розповідаємо, які лайфхаки допоможуть не вибирати між красою та здоров'ям.

Багато дівчат не носять шапку навіть у дуже морозну погоду аж ніяк не тому, що густа копна волосся гріє їх вуха. Все куди більш прозаїчно: коли робиш зачіску 30 хвилин, псувати її головним убором зовсім не хочеться. Потім ще 30 хвилин доведеться витратити на відновлення укладки, а це – заняття так собі.

Але є ж дівчата, які носять різні шапки, не побоюючись, що вони зіпсують зачіску. Відьми, скажуть одні. А ми скажемо, що вони просто знають декілька хитрощів, які допомагають не зіпсувати зачіску шапкою. І ви теж можете їх дізнатися, якщо продовжите читати.

Не виходьте на вулицю з мокрим волоссям

Так, говорити про це взимку трохи нерозумно. Але! Багато дівчат сушать волосся не до кінця, надягають шапку і біжать у справах. При цьому вони сподіваються, що їх шевелюра буде походити на зачіску Кьярі Феррані, а насправді отримують укладку домовика Кузі. Обов’язково висушуйте волосся до кінця, адже перебуваючи під шапкою, вологі локони візьмуть форму вашого головного убору, тобто бочки. До того ж таке поводження серйозно позначиться на якості локонів. Волосся стане більш ламким і сухим, буде електризуватися. Якщо користуєтеся феном, під кінець сушіння використовуйте холодне повітря. Так ваші коси будуть менше сплутуватися, а обсяг буде триматися довше.

Носіть волосся на незвичний проділ

Всі ми знаємо, що волосся звикають до того проділу, який ми найчастіше носимо, і якщо ми його не укладаємо, воно самостійно лягає само на звичну сторону. Так що найпростіший спосіб зберегти зачіску і обсяг волосся під шапкою – зачесати локони на протилежну сторону і тільки потім надягти шапку. Коли ви знімете головний убір і повернете волосся на звичне місце, зачіска буде об’ємною та красивою.

Вибирайте низькі зачіски

Як би ви не любили начісування, зима – не їхній час. Замість високих гульок і «мальвінок» вибирайте низькі кінські хвости, пучки або коси. Різні види плетіння взагалі чудово зберігаються під шапкою. Хвости ж завжди легко переробити, та й в шапці вам буде зручніше з підібраними волоссям.

читайте також

Беріть стайлінгові засоби з собою

Роблячи зачіску вранці, не варто фіксувати її лаком, а особливо воском або гелями, інакше під шапкою волосся дійсно надійно зафіксується, тільки не так, як вам би того хотілося. Тому інвестуйте в пінку-мус, сухий віск або сухий шампунь, якими можна поправити і покращити зачіску де завгодно. Краще брати стайлінгові продукти з собою і фіксувати укладку після того, як знімете шапку.

Купіть правильну шапку

Як би стильно шапки-біні не виглядали, вони зіпсують будь-яку зачіску, що ви старанно уклали. Але є маса інших модних головних уборів, в яких тепло. Головне – резинка не повинна бути тугою. У цьому плані, звичайно, ідеально спрацюють хустки й об’ємні плетені шапки, укладці також не зашкодить берет або велика вушанка.

Надягайте шапку правильно

Ми вже про це писали вище, потрібно перекинути волосся на іншу сторону замість звичного проділу. Але це працює тільки для зачісок з розпущеним волоссям. Що робити з іншими зачісками? Все просто: надягайте шапку в тому ж напрямку, в якому ви поклали волосся, щоб воно не стовбурчилося і не приминалося, як попало. Якщо ви носите чубчик, то рекомендуємо його заколювати назад. Так він буде об’ємніший, коли ви знімете шапку. Заколюючи чубчик на бік, є ймовірність, що жири зі шкіри «пересядуть» на нього, і він стане брудним.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також