Як перевірити склад косметики і навіщо взагалі потрібний аналізатор

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Грамотний догляд за шкірою сьогодні є одним із завдань дівчини, яка бажає надовго зберегти молодість і красу. Підбирати доглядову косметику рекомендують виходячи з типу шкіри, але не менш важливий і склад засобів, адже не всі компоненти в них можуть вам підходити або бути зовсім небезпечними. Виявляється, можна перевірити склад косметичного засобу, використовуючи аналізатор складу косметики.

Телеграм Beauty HUB

Перевірка складу косметики займає у дівчини, яка любить доглядати себе, чимало часу. Ми можемо годинами стояти і сумніватися, який засіб краще вибрати. Найчастіше ми покладаємося на розкручений бренд, поради косметологів чи просто подруг, інколи ж навіть прислухаємося до “сарафанного радіо” в соцмережах. Аналізом компонентів косметики займається лише невеликий відсоток жінок. Водночас, пошук інформації про той чи інший компонент в інтернеті займає чимало часу. Зверніться до онлайн-ресурсів, за допомогою яких можна швидко, а головне – детально уточнити якість обраного вами засобу безпосередньо у магазині.

Розбір складу косметики: навіщо потрібний

Перевірити склад крему або перевірити склад шампуню допоможе аналізатор складу косметики – це інструмент, який дозволяє вивчити склад косметичних продуктів і визначити, які інгредієнти містяться в них. Розшифровка складу косметики допомагає людям, які цікавляться безпекою та ефективністю продуктів. Також аналізатор складу косметики корисний для виробників, щоб перевірити відповідність своїх продуктів стандартам та регулятивним вимогам.

Завдяки сервісам перевірки складу косметики онлайн, ви у відсотковому співвідношенні оціните якість будь-якого продукту, дізнаєтеся, наприклад, які містяться шкідливі компоненти в кремі для обличчя. Краще ж вибрати собі крем з 75 відсотками позитивного складу, ніж з 25%. Більше того, дізнавшись хімічний склад косметики, ви зможете переконатися, які компоненти можуть викликати у вас аллергію (якщо вона є), які можуть викликати сухість або закупорювання пір, а де максимально натуральний склад. Не лінуйтеся перевірити склад дитячої косметики, адже від цього може залежити здоров’я вашої дитини.

анализатор косметики

Дізнатись склад косметики: як працюють онлайн-сервіси

В Інтернеті є безліч сайтів для перевірки складу косметики. Аналізатор складу косметики може бути у різних формах: у вигляді веб-сервісу, мобільного додатка або навіть бази даних з інформацією про продукти. Деякі з них засновані на наукових дослідженнях та базах даних про косметичні інгредієнти, такі як CosIng (Cosmetic Ingredients) або Environmental Working Group’s Skin Deep Database.

Щоб зробити аналіз складу косметичного засобу, зайшовши в програму або на сайт/у додаток, вставте у певне віконце весь склад косметичного засобу (зазвичай він закріплений за кожним на сайті будь-якого косметичного магазину). Через 3-5 секунд вам видається докладна характеристика кожної речовини, виділяються червоним кольором ті інгредієнти, які негативно впливають на шкіру.

Крім того, багато серверів аналізують не лише стандартні NCI-назви компонентів, але й інші формулювання виробників. Це найважче завдання, що вимагає постійних оновлень та новизни. Тому зараз не всі сервіси готові похвалитися такою функцією оцінки складу косметики.

состав косметики

Аналізатори складу косметики: які бувають

Аналізатор складу косметики може мати декілька функцій:

  1. Ідентифікація інгредієнтів. Може розпізнавати та ідентифікувати інгредієнти, перелічені на етикетці продукту. Він може перевіряти, чи містяться певні речовини, такі як парабени, сульфати, фталати та інші потенційно шкідливі компоненти.
  2. Оцінка безпеки. Надає інформацію щодо безпеки кожного інгредієнта. Він може вказувати, чи має відомі побічні ефекти, алергени або обмеження використання.
  3. Визначення функції інгредієнтів. Пояснює, які функції виконують інгредієнти у косметичному продукті. Наприклад, він може вказати, що певний інгредієнт є зволожуючим, антиоксидантом або пом’якшувальною речовиною.
  4. Порівняння продуктів. Порівнює склад різних продуктів та оцінює їх відмінності. Це може бути корисно для споживачів, які хочуть вибрати продукт, що відповідає їх потребам.

Підписуйтесь на наш Instagram та не пропустіть найкорисніші матеріали від  Beauty HUB!

читайте також