Як покращити роботу лімфатичної системи?

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

як покращити роботу лімфатичної системи

Разом з нашою колумністкою дієтологинею-нутріціологинею та експерткою зі здорового харчування Лорою Філіпповою розбираємося, як покращити роботу лімфатичної системи, чи ефективне чищення лімфи травами і без яких елементарних речей процес очищення гальмуватиме.

Як працює лімфатична система?

Лімфатична система – це система виведення токсинів та отрут, продуктів розпаду, бактерій, вірусів, грибків з організму, свого роду каналізація.  А також за допомогою лімфи відбувається відкачування зайвої рідини з міжклітинного простору назад до судинного русла.

83% токсинів у тілі людини перебуває у міжклітинному просторі у лімфатичній системі.  Лімфа збирає все це і переносить у лімфовузли, у яких ці «шкідливості» знешкоджуються та виводяться.

Від стану лімфатичної системи залежить імунітет.  Якщо вона не може впоратися зі знешкодженням шкідливих речовин, відбувається запалення лімфатичних вузлів – ми почуваємося погано, відчуваємо занепад сил, може бути головний біль тощо.

Лімфа тече повільно і лише в одному напрямку.  Це не замкнута система, і вона не має мотора, на відміну від кровоносної, яку «качає» серце. Рух лімфи відбувається лише за допомогою м’язових скорочень.  Тому розворушити лімфу можна за допомогою фізичної активності та лімфодренажного масажу. А ще для очищення лімфосистеми потрібно пити достатню кількість води!

робота лімфатичної системи

Як можна очистити лімфу?

Ми можемо допомогти нашій лімфатичній системі. Наприклад, після вірусних захворювань швидше вивести залишки вірусу й токсинів з організму. Метод побудовано за принципами східної медицини Аюрведа. Його суть в розрідженні лімфи за допомогою трав, що очищають лімфосистему, а саме кореня солодки (відвару або екстракту), прискоренні тим самим її течії та збирання шкідливих речовин за допомогою ентеросорбенту.

Метод очищення лімфи.

Крок перший – натще випити відвар кореня солодки (за температурою, як чай).

Крок другий – через годину п’ємо ентеросорбент*.

*Користуємося аптечними інструкціями.

Ще через годину можете снідати.

Курс до 10 днів.

І ще раз акцентую вашу увагу: для адекватної роботи нашої лімфатичної системи, профілактики застоїв лімфи і, як наслідок, адекватного і вчасного очищення організму нам потрібно РУХАТИСЯ і ПИТИ достатню кількість чистої води! Не нехтуйте цими рекомендаціями!

Підписуйся на нашу сторінку в Instagram та не пропускай найкорисніші відеоматеріали від Beauty HUB!

читайте також