Як змусити чоловіка ревнувати: ТОП-10 способів розбудити почуття власності

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Як змусити чоловіка ревнувати: ТОП-10 способів розбудити почуття власності

Ревнощі руйнують, ревнивець страждає, почувається малопривабливим, знижується самооцінка. Але в деяких випадках ревнощі – відмінний спосіб розбудити почуття власності, підстьобнути, аби партнер зрозумів, що щастя поруч, треба тільки проявляти до коханої людини більше уваги.

Існує думка, що чоловік ревнує тільки тоді, коли любить, а жінка може ревнувати і не відчуваючи любові. Хай там що, ревнощі й недовіра – нерозривні. Якщо в сім’ї немає ревнощів, ймовірно, партнери дуже самовпевнені або почуття вже охололи і бажання «тримати при собі» більше немає. Нерідко, щоб «перевірити» почуття чоловіка, додати стосункам свіжості й гостроти або просто полоскотати нерви, жінки намагаються спровокувати у свого чоловіка ревнощі.

Можна виділити 10 надійних способів зробити так, аби він ревнував.

Як спричинити ревнощі в чоловіка: способи

Як змусити чоловіка ревнувати: ТОП-10 способів розбудити почуття власності

 • Дати зрозуміти, що ви небайдужі іншому чоловіку.

Це найпоширеніший спосіб спричинити ревнощі у чоловіка. Не варто кидатися на шию першому ліпшому чоловікові або залучати приятелів чоловіка. Щоб ваш чоловік повірив в симпатію до вас іншого чоловіка, достатньо захоплених поглядів, які той буде на вас кидати. Перебуваючи в одній компанії, ви можете легко фліртувати з усіма чоловіками. А якщо хтось конкретний буде проявляти увагу, але ви залишитеся неприступною, ймовірно, ваш чоловік оцінить це і подивиться на вас іншими очима.

 • Станьте загадковою.

«Одягніть» таємничу посмішку, коли вам телефонує подруга або мама. Важливо, щоб чоловік бачив, з яким обличчям ви спілкуєтеся телефоном, але не знав точно, хто абонент. Як варіант: вийдіть в іншу кімнату під час розмови, можете поставити пароль до телефона, якщо його у вас раніше не було. Якщо ревнощі чоловіка вийдуть з-під контролю і будуть схожі на агресію, ви завжди зможете розсекретити, від кого був дзвінок. Також можете використовувати правило п’яти гудків, коли вам телефонує чоловік. Адже чим пізніше ви відповісте, тим більше він буде думати, чим ви таким займалися, що не можете приділити йому час. Ускладнений варіант: ігнорування дзвінка зовсім, але через пів години доведеться обов’язково зателефонувати.

 • Одягайтеся провокаційно.

Ви можете вирушити в компанії подруг в кіно, надягнувши при цьому одяг, що підкреслює фігуру, провокаційну сукню. Або забігти при повному параді на секундочку до нього на роботу, пообіцявши зателефонувати через кілька годин. Повертаючись додому, купіть собі скромний букетик або замовте доставку букета додому, нібито від таємного залицяльника.

Як змусити чоловіка ревнувати: ТОП-10 способів розбудити почуття власності

 • Змініть імідж.

Ви можете змінити зачіску, колір волосся, змінити макіяж і парфуми. У гардероб варто придбати кілька відкритого або ультракороткого вбрання. Зміни не обов’язково мають бути кардинальними, адже чоловік, що віддає перевагу блондинкам, навряд чи зрадіє, прокинувшись вранці зі жагучою брюнеткою. Ви також можете змінити свої захоплення, записатися на курси з розвитку або для отримання нових навичок. Такі зміни не залишаться непоміченими, і докори ревнощів ваш чоловік відчує однозначно.

 • Захоплюйтеся іншим чоловіком.

Примітивний спосіб, але робочий. Треба просто вибрати об’єкт для захоплення. Це має бути людина з вашого оточення, яку ваш чоловік знає або бачив. Захоплення акторами, зірками спорту або політики для ревнощів не підходять. Вам достатньо просто розповідати чоловікові про всі переваги суперника, він випробує не просто ревнощі, а й заздрість, що теж непогано.

 • Влаштуйте псевдодраматичну ситуацію.

Цей метод шокової терапії можна використовувати тільки один раз. Необхідно наполягти на терміновій зустрічі з чоловіком, наприклад, в розпал робочого дня. З тремтінням в голосі ви маєте попросити його зустрітися з вами. Починати розмову можна фразою: «Він мене кинув!», І, не затягуючи паузу, що виникла, пояснити, що це був пес, що вирвався з повідця, або папуга, який полетів, кур’єр, що не дочекався, поки ви вийдете з душу, прищ, який довго визрівав на найвиднішому місці на обличчі. Чоловік не швидко забуде такого «розводу» і, ймовірно, відчуватиме ревнощі.

Як змусити чоловіка ревнувати: ТОП-10 способів розбудити почуття власності

 • Поставте під сумнів його сексуальні здібності.

Частіше готуйте страви з продуктів, які вважаються афродизіаками. Важливо озвучувати важливість кожного продукту для збудження, ерекції, тривалості статевого акту тощо. Чоловік одразу замислиться, а чи не з’явився у його дружини хтось, хто здатний в ліжку на більше, ніж він. Жінці важливо не переборщити, щоб чоловік не почав бігати по лікарях і шукати у себе захворювання сексуального характеру.

 • Назвіть коханого чужим ім’ям.

«Обмовлятися» треба в побуті, але в жодному разі не під час інтиму. Ім’я вибирають ретельно, краще, якщо у вас буде родич з таким ім’ям, щоб в разі необхідності ви могли пояснити, чому ця персона вас так непокоїть. Метод має спрацювати 100%, адже ваш чоловік просто почує чуже ім’я, а з1ясовувати, хто це, буде вже згодом.

 • Найчастіше гуляйте в компанії друзів.

Одразу поясніть чоловіку, що його супровід вам нецікавий, оскільки ви прагнете змінити обстановку, поспілкуватися не тільки на тему дому, побуту й дітей.

 • Запропонуйте розлучитися ненадовго для перевірки почуттів.

Досить небезпечний спосіб спричинити ревнощі й підходить тільки в разі повної впевненості жінки в своєму партнері. Дружину потрібно запропонувати ненадовго роз’їхатися, при цьому не натякати на наявність коханця. Якщо чоловік погодиться на такий крок, то спробуйте не телефонувати йому і не відповідати на його дзвінки не довше двох днів. Повертаючись, скажіть йому, як скучили, що він – найкоханіший у світі чоловік.

Як змусити чоловіка ревнувати, але не вийти за межі

Як змусити чоловіка ревнувати: ТОП-10 способів розбудити почуття власності

Чого не можна робити, намагаючись спричинити у чоловіка ревнощі.

 1. Відмова в сексі. Сексуальний голод – це неприпустимий спосіб ревнощів. Чоловік може просто розлютитися і знайти собі іншу партнерку і кинути вас.
 2. Повідомлення про коханця. Спричинити ревнощі, повідомляючи про псевдокоханця, не можна, адже ви втратите довіру, відновити яку практично неможливо.
 3. Зустріч з колишніми. Навіщо «розводити» одразу двох? Ризик втратити через ревнощі наявні стосунки дуже великий.
 4. Явні маніпуляції. Якщо чоловік зрозуміє, що ви навмисне спричиняєте у нього ревнощі, маніпулюєте їм, то буде проявляти до вас холодність, аж до відсторонення. Ви не виграєте нічого, змусивши партнера ревнувати, прикидаючись, що готові на зраду.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також