Що таке карбокситерапія
Вперше карбокситерапія була проведена понад 80 років тому на французьких курортах. Процедура здійснювалася шляхом ін’єкційного введення газу, який виділявся з природних джерел з мінеральною водою. Тепер же карбокситерапія має кілька можливостей її проведення як за допомогою ін’єкцій, так і у вигляді масок і апаратів. Сама процедура ґрунтується на введенні певних дозувань вуглекислого газу під шкіру. Після його введення відбувається кисневе голодування, шкіра вмикає режим стресу і починає чинити опір, провокуючи у такий спосіб посилення процесів, що відповідають за оновлення. Карбокситерапія може застосовуватися як в лікувальних, так і в профілактичних цілях, і залежно від цього лікарем визначається метод і дозування.
Показання для проведення карбокситерапії
Карбокситерапія застосовується для усунення різних естетичних дефектів. Серед них:
- сліди постакне, рубці;
- нерівний колір і текстура шкіри обличчя;
- вікові зміни;
- купероз, судинні зміни на шкірі;
- набряклість;
- неглибокі зморшки.
Також карбокситерапія допомагає в відновній терапії після проведення пошкоджувальних процедур на поверхні шкіри обличчя і покращує ефект після них. Є відмінним засобом для виведення токсинів з клітин шкіри, зменшення жирності, блиску.
Протипоказання
Навіть попри те, що процедура така проста і сьогодні її можна провести в домашніх умовах, просто купивши необхідний набір, карбокситерапія все ж має низку протипоказань.
Серед них вагітність і період лактації, герпес в гострій формі, схильність до утворення тромбів, запальні процеси шкіри, епілепсія. Варто зазначити, що більше протипоказань до проведення саме ін’єкційної карбокситерапії і проводити її має тільки досвідчений лікар, який точно розрахує дозування. У масках для домашнього використання найчастіше безпечний вміст інгредієнтів, тому для того щоб побачити ефект, потрібно зробити не менше 10-15 процедур, тоді як професійні засоби допомагають скоротити їх кількість.
Ефект після
Аби побачити ефект від карбокситерапії, потрібно пройти курс з 6-10 процедур з періодичністю 1-2 рази на тиждень. Складати курс має косметолог, який після огляду визначить необхідний інтервал між маніпуляціями.
Відразу ж після процедури ви можете відчувати невелике поколювання і почервоніння. Це відчуття проходить, і вже протягом години ви зможете спостерігати, як посвіжішала ваша шкіра. Через 1-2 процедури ви побачите помітне поліпшення стану шкіри.
Щоб позбутися наявної проблеми, рекомендовано пройти курс до кінця. З кожною процедурою ви будете помічати, як освітлюються пігментні плями, шкіра стає більш пружною, свіжою, починає сяяти, розгладжуються дрібні зморшки і поліпшується її загальний вигляд. Ефект після проведення накопичувальний, адже тут залучаються власні резерви вашої шкіри. Він може тривати до чотирьох-шести місяців, залежно від проблеми, яку ви хочете вирішити.
Процедура може рекомендуватися до проведення один раз на рік для поліпшення загального стану шкіри, і раз на пів року – для усунення більш видимих косметичних дефектів. Тип процедури вибирає лікар, виходячи з косметологічних проблем, які потрібно розв’язати.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!