Юрій Горбунов про сім’ю, зимові свята, кінопрем’єри і плани на 2022 рік

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Юрій Горбунов про сім’ю, зимові свята, кінопрем’єри і плани на 2022 рік

Український актор, продюсер і телеведучий «1+1» Юрій Горбунов в інтерв’ю Beauty HUB розповів про найбільш пам’ятні події 2021 року, народження другого сина, стосунки з дружиною та плани на 2022-й. Також поговорили про новий «Голос країни» і дві довгоочікувані кіноновинки – мультфільм «Співай-2» і серіал «Скажені сусіди».

Юрію, грудень прийнято вважати найказковішим періодом року. Але часто приємні передсвяткові клопоти разом з робочими дедлайнами перетворюються на виснажливий марафон «Встигнути все». Як останній місяць 21-го пройшов у вас?

Влучно сказано: виснажливий марафон. Але завжди всі цьому періоду життя раді, тому що це приємні клопоти. Як пройшов? По-перше, закінчення всіх проєктів, які йдуть. Завершились повністю сліпі прослуховування «Голосу країни», які були у грудні. Також ми під фінал завершували наші монтажні роботи по серіалу «Скажені сусіди», який з’явиться вже після Нового року. Грудень – це місяць робочих корпоративів, новорічних подарунків для рідних та близьких. І хочеться завжди всі справи завершити до Нового року. Тому у мене включно до 31-го числа все розписано. А ще ми хрестили Данила на день Святого Миколая, тому так само готувалися до цього моменту, купували різні необхідні речі для обряду таїнство хрещення та організовували вечерю з нашими новими хрещеними.

Юрій Горбунов про сім’ю, зимові свята, кінопрем’єри і плани на 2022 рік

Юрій Горбунов з родиною

Чим взагалі найбільше запам’ятався минулий рік? Адже він у вас був досить насиченим…

На першому і головному місці у нас – народженням сина Данила. А у робочому плані – підготовка до зйомок нового повного метру, який вийде у 2022 році. Також майже все літо ми знімали серіал «Скажені сусіди». На початку 2021-го готували прем’єру «Скаженого весілля-3», яке було в кінотеатрах повним метром. Для нас минулий рік був насиченим. Також я став членом Ради Держкіно! І це для мене є надзвичайно відповідально та почесно! Під кінець року отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня!

А який буде у майбутньому метр?

Це буде новий фільм, повний метр. Поки я не розголошую назву. Але ми його плануємо починати знімати в червні або липні 2022 року і до середини серпня закінчити цю тему.

Як зустріли Новий рік та як плануєте провести зимові свята? За роботою чи влаштуєте собі заслужений відпочинок?

У новорічну ніч ми працювали. А потім їдемо у невеличку відпустку, але про це краще розповімо згодом.

Юрій Горбунов про сім’ю, зимові свята, кінопрем’єри і плани на 2022 рік

Юрій Горбунов з сином Іваном

Ви тато двох маленьких синів. З дружиною постійно працюєте. Не можемо не запитати, як вдається усе встигати і поєднувати роботу з особистим?

У нас є няня. До нас приїжджає бабуся. Без нянь ми би не впорались, звичайно. Тому якщо раніше ми могли після роботи поїхати ще десь з друзями зустрітися чи просто в ресторані повечеряти, зараз ми поспішаємо додому. І не тільки тому, що так треба, а тому що хочеться – до дітей, поки вони не полягали спати, щоб ще з ними погратися. Або раніше вранці прокинутись, поки Іван ще не в садочку. Це щасливі, приємні клопоти.

У «Співай-2» ви вже вдруге перевтілилися в головного героя. Чим близький вам персонаж Бастер Мун? Крім того, що він теж є ведучим популярного співочого шоу.

У Бастера Муна є такі риси характеру, як і в мене. Він точно вірить в свою справу та друзів. І як раз ця дружня колаборація, яка є в нього, вона є і в мене в житті. Тому що ми – компанія однодумців. Є обставини, які можуть його зневірити, але все одно він попри все дивиться на себе в дзеркало, собі в очі й говорить: «Чувак, ти можеш. Давай, вставай і йди». І от ця риса є і в мене.

Юрій Горбунов про сім’ю, зимові свята, кінопрем’єри і плани на 2022 рік

Юрій Горбунов на прем’єрі «Співай-2»

Зовсім скоро стартує новий «Голос країни», який ви традиційно будете вести з Катею Осадчою. Розкажіть про ваші очікування від 12-го сезону. Яких сюрпризів чекати глядачам?

По-перше, у нас є новий тренер – Оля Полякова. По-друге, до нас повернувся Святослав Вакарчук. У нас є Потап, який завжди виступає генератором смішного і неординарного. Є Надя, як ми говоримо, «голос молоді». Тому це буде класний сезон. По сліпим прослуховуванням я вже можу сказати, що є голоси, які зайшли в сезон, абсолютно неординарні, фантастичні. І мене це завжди дивує, бо мені здається, що вони повинні закінчуватись, ці таланти. Це ж не якась матриця. Хоча схоже, що це є матриця, звідки вони беруться? Одні виростають – вони були дітьми, стають дорослими, а інші звідкись беруться – вони десь ховалися? 12-й сезон і стільки потужних голосів – це неймовірно. Кожного разу дивуюсь і радію, що вони є.

Знаємо, що зараз тривають зйомки комедійного серіалу «Скажені сусіди» за вашої участі. Чи вже закінчилися?

Зйомки вже завершилися. Зараз у нас монтаж теж уже зроблений. Ми накладаємо звук, музику, все дублюємо. Незабаром вийде і на «Київстар ТБ», і на каналі «1+1».

Чи відома вже дата виходу?

Ні. Дати виходу ще немає, але скоріш за все — на початку 2022 року, навесні. Це залежить від програмної сітки і від того, наскільки ми будемо готові вже показати все, що ми зробили.

Юрій Горбунов про сім’ю, зимові свята, кінопрем’єри і плани на 2022 рік

Юрій Горбунов і Катерина Осадча

Юрію, зізнайтеся відверто, за кого вболівали в цьому сезоні «Танців з зірками»?

Я традиційно ні за кого не вболіваю, але мене завжди надихають спортсмени, які мають бадьорість, які мають спортивний дух характеру. Вони незламні. От наші олімпійські чемпіони, призери, які брали участь, – це люди, які заточені на перемогу в принципі. І от вони ніколи не мали стосунку до танців. Але те, як вони йдуть до своєї мети, мене завжди дивує і надихає. Отак треба працювати! Не знаючи броду, лізти в воду і вірити в те, що все буде класно. І їм це вдається. Це неймовірні риси, які кожен повинен запозичити собі у спортсменів.

Розкажіть, як змінилися ваші взаємовідносини з дружиною після народження ще одного сина.

Тільки на краще. Взаємовідносини ще більше зміцнились. «Вперед до дочки», назвемо так. (сміється – Прим. Ред.)

А як вплинуло народження Данила на вашу кар’єру? Вам довелося відмовитися від участі у нових проєктах чи, навпаки, з головою поринули у роботу?

Навпаки. Ти з головою ідеш в роботу і відмовлятися від якихось проєктів немає ніякого сенсу. Діти мотивують, надихають і примушують ще більше працювати заради них і для них.

Юрій Горбунов про сім’ю, зимові свята, кінопрем’єри і плани на 2022 рік

Юрій Горбунов з дружиною та сином Данилом

Яка найзапам’ятовуваніша мандрівка була у вас з Катериною? Коли плануєте починати літати з Данилом за кордон?

В цьому сезоні з ним – точно ні. А з Іваном літаємо. Найбільш запам’яталась, напевно, поїздка в Таїланд, яка була на початку наших стосунків. Катання на слонах, це була далека екзотична мандрівка.

У минулому році Катерина прикрасила дім до Нового року вже на початку грудня, а як було цього разу?  

Так і зараз. На початку грудня наряджали ялинку для того, щоб зустріти і святого Миколая, і Новий рік, і католицьке Різдво, бо ми з Катею греко-католики, і два Різдва святкуємо. Тому в нас давно прикрашено вдома, і діти цьому радіють, воно все світиться – і на вулиці, і вдома. Так що це гарна наша традиція, і ми її продовжуємо.

Обираєте штучну чи живу ялинку?

Вдома у нас штучна, а справжня росте на вулиці, в дворі, і ми її наряджаємо. І це прекрасно. Мені не подобається зрізати живі ялинки.

Юрій Горбунов про сім’ю, зимові свята, кінопрем’єри і плани на 2022 рік

Юрій Горбунов і Катерина Осадча

Що зазвичай даруєте близьким на Новий рік?

Подарунки ми даруємо, як правило, прямо перед Новим роком, 31-го. У минулому році для дружини це була ювелірна прикраса. А дітям, ясна річ, подарунки – іграшки. Іванові – нова машинка. Хоча в нього вже їх більше, напевно, ніж у будь-якому магазині іграшок. Але кожна нова машинка для нього важлива. Він пам’ятає, куди він її поставив, де вона стоїть. Якщо її хтось зрушив з місця, то питає: хто це зробив, вона не там стояла.

Поділіться планами та цілями на 2022-й рік? Можливо, побачимо вас у нових проєктах?

Будуть нові проєкти обов’язково. Принаймні ми їх плануємо. І впевнений, вони будуть дивувати наших глядачів.

Фото: прес-служба, Instagram @gorbunovyuriy

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також