«Засновано на ржачних подіях»: відома дата прем’єри комедії «Любов і Блогери»

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

 • Пептиди

  Пептиди

 • Біохакінг шкіри

  Біохакінг шкіри

«Основано на ржачных событиях»: известна дата премьеры комедии «Любовь и Блогеры»

Конфлікт менталітетів і поколінь, професійні актори й зірки соцмереж на одному екрані: 20 січня у кінотеатрах країни стартує показ романтичної комедії «Любов і Блогери».

«Засновано на ржачних подіях» – саме такий слоган має фільм, герої якого показують людей та їх історії з реального життя. Вперше в українському кіно до акторського складу увійшли відомі блогери Instagram та популярні персонажі з ТіkТоk. 

Головні ролі комедії зіграли провідні українські актори – Ольга Сумська, Назар Задніпровський і Вадим Новіцький. Появу в фільмі та ставлення до своєї героїні прокоментувала сама Ольга Сумська.

«Мені страшенно подобається моя героїня, Тамара Павлівна, – я давно мріяла про таку класну, характерну роль. Женя ніби знав, про що я марила. Він зробив мені телефонний дзвінок, в якому прозвучала пропозиція зіграти таку яскраву героїню. Звичайно, я погодилась із величезним задоволенням, не замислюючись ні на мить», – зізналася актриса.

Ольга Сумская в фильме "Основано на ржачных событиях"

Також у комедії зіграли відомі українські блогери й артисти: Богдан Шелудяк, Анна Трінчер, Ксюша Манекен, Роман Свічкоренко, Анна Алхім, Вікторія Маремуха, Женя Білозеров та ін. 

«Це було досить ризиковано – зібрати на одному знімальному майданчику професійних акторів і блогерів. Але відбулася магія, всі одразу включилися в роботу, відчули один одного і у нас стався симбіоз талантів», розповів Євген Таллер, продюсер, співрежисер «Любов і Блогери».

Фильм "Основано на ржачных событиях"

Романтичну комедію було відзнято в рекордні терміни: уже через пів року після зародження ідеї у продюсерів фільм готовий до виходу на екрани.

«З моменту ідеї до прем’єри минуло всього 6 місяців, повірте, для кіноіндустрії – це нереально швидко, – коментує продюсер фільму Володимир Остапчук. – Більше того, чотири або п’ять сценаристів і студій дивились на нас як на скажених і казали «Вам не вдасться», «Це неможливо». Як бачите, ми таки скажені, і коли чогось реально хочеш – обов’язково вдасться».

Кадры из комедийного фильма "Основано на ржачных событиях"
Комедия "Основано на ржачных событиях"
Кадры из фильма "Основано на ржачных событиях"

Окремої уваги заслуговує музичний супровід фільму. Саундтрек до стрічки звучатиме у виконанні знаменитої Вєрки Сєрдючки, а також у комедії можна буде почути пісні гурту The HARDKISS, KAZKA, Jerry Heil та інших.

Режисером стрічки став Дмитро Голумбевський, співрежисером – Євген Таллер, продюсерами – Євген Таллер та Володимир Остапчук, а сценарій було написаний Олексієм Приходько (франшиза «Скажене весілля»).

Прямо зараз дивіться трейлер зіркової комедії «Любов і Блогери». 

Фотограф: Ігор Губар

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також