Найчастіше зморшки на обличчі з’являються внаслідок активної міміки й характеру. Зморшки на лобі зазвичай розташовуються горизонтально, але можуть і вертикально (між бровами). Підняття брів супроводжується заломами на лобі, а складка між бровами проявляється, коли людина часто й багато хмуриться.
Виникнення зморшок не залежить від віку. Буває, що навіть у юному віці в дівчини видніються дрібні зморшки на лобі. Це відбувається через надмірно активну міміку або несвідому напругу м’язів чола (при активній концентрації на чому-небудь, наприклад). Але не варто передчасно засмучуватися. Ми знайшли способи, які допоможуть вам запобігти ранній появі зморшок.
Як відстрочити появу зморшок на лобі
Робите ви це свідомо чи ні, якщо ви часто хмурите обличчя, на ньому рано чи пізно з’являться зморшки. Щоб така доля вас не спіткала, потрібно зберігати еластичність шкіри як зовні, так і зсередини. Тобто покращувати кровообіг. При гарній циркуляції крові, волокна колагену отримують більше поживних речовин і кисню, надаючи шкірі здоровий вигляд і молодість.
Спосіб № 1: масаж обличчя
Більшість жінок віддають перевагу саме такому способу запобігання зморшкам, як масаж обличчя. Його можна робити як у салонах краси, так і вдома самостійно за допомогою масажера для обличчя або гуашу. При систематичному виконанні вправ і опрацюванні проблемних зон, у шкірі починає швидше вироблятися колаген та еластин, які роблять шкіру підтягнутою й гладкою. Безумовно, масаж не є панацеєю від зморшок і гарантом від їх позбавлення назавжди. Масаж вимагає систематичності й регулярності. Тільки в такому випадку ви помітите поліпшення якості шкіри і її зовнішнього вигляду.
Спосіб № 2: фейсбілдінг
Ще один трендовий, але в той же час дієвий спосіб боротьби зі зморшками на лобі − фейсбілдінг, іншими словами гімнастика для обличчя. Судячи з захоплених відгуків дівчат, цей спосіб здатний творити зі шкірою чудеса. Такий спосіб також потребує сталості. Однією з простих, але в той же час дієвих вправ, є опрацювання зморшок чола за допомогою сили опору. Підніміть брови, натягуючи при цьому лоб пальцями, створюючи якесь опір. Виконайте техніку 10 разів.
Спосіб № 3: тейп-ліфтинг
Наступний спосіб боротьби зі зморшками − використання кінезіологічних тейпів. Тейпи − це пластирі з бавовни, які є гіпоалергенними й наклеюються на шкіру. Їх необхідно клеїти по масажних лініях від 30 хвилин до 12 годин. Такий спосіб дозволяє швидко підтягнути шкіру та позбавити її від набряків. Якщо використовувати засіб комплексно, на кілька ділянок обличчя, то складки будуть значно повільніше з’являтися.
Спосіб № 4: RF-ліфтинг
Головна концепція радіохвильового ліфтингу полягає в активізації оновлення клітин шкіри за допомогою спеціального приладу, який розігріває глибокі шари шкіри під епідермісом. Такий вид процедури допомагає активізувати вироблення колагену, внаслідок чого зморшки на лобі починають помітно розгладжуватися.
Спосіб № 5: уколи краси
Куди ж без ботулінотерапії. Ботокс входить в один із найдієвіших ін’єкційних процедур проти зморшок. Потрапляючи в м’яз, препарат блокує її скорочення. Виходячи з цього, лоб не тільки розгладжується від вже існуючих зморшок, але й запобігає появі нових. Ботокс показаний дівчатам із 18-ти років. Безумовно, чим раніше ви зробите ін’єкцію, тим більше гарантії мати гарне обличчя без зморшок у 40 років. Найважливіше знайти досвідченого майстра, який зможе зберегти природну міміку обличчя, блокуючи при цьому скорочення окремих м’язів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!