6 помилок у догляді за проблемною шкірою

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Виникнення забитих пор та акне часто є наслідком неправильного догляду. Ми склали список найпоширеніших помилок у боротьбі за чисту матову шкіру. Формуйте правильні звички і результат не змусить на себе чекати!

1. Постійні дотики. Недосконалості викликають бажання торкатися обличчя. Терміново позбавляйте себе цієї звички! На руках накопичуються бактерії − згадайте, якої кількості предметів ви торкалися за останню годину. Поручні метро й смартфон, робочі папери й косметичка − мікроби знаходяться скрізь і, потрапляючи на шкіру, можуть викликати запалення у разі торкання. Пам’ятайте про гігієну та тримайте руки подалі від шкіри.

2. Збільшувальне дзеркало. Так-так, саме ми точно знаємо − ваше дзеркало вабить немов магніт. У будь-яку вільну хвилинку вам хочеться підійти і роздивитися себе: чи не виник десь зрадницький бугорок, чи не надто широкі пори тощо. Американський дерматолог Емі Векслер стверджує: «Ваша шкіра не виглядає в точності, як у дзеркалі. Відображення далеке від реальності». Контролюйте себе і не роздивляйтеся свою шкіру кожні 5 хвилин.

3. Спирт у засобах для догляду. Вам здається, що спирт допоможе впоратися з бактеріями і відрегулювати виділення себума. Насправді, ви надаєте своїй проблемній шкірі ведмежу послугу − спирт пошкоджує її захисний барʼєр, висушує, не вирішуючи проблеми. Пори залишаються забитими, шкіра, незважаючи на надлишок жиру, − недостатньо зволожена. Використовуйте засоби з AHA та BHA кислотами без спирту, глиняні та ензимні маски, зволожуючі засоби oil free, а також alcohol free.

Уход за проблемной кожей

4. Недостатнє зволоження. Власницям жирної шкіри здається, що їй нічого не бракує: жирний блиск створює ілюзію зволоженості і викликає бажання наносити тільки засоби для матування шкіри. Це міф: дуже часто трапляється, що шкіра з недосконалостями й акне – зневоднена. Оберіть правильний засіб: сироватку на водній основі або крем без силіконів, мінеральної олії та інших комедогенних компонентів. Зверніть увагу на гіалуронову кислоту, екстракти водоростей і рослинні олії, які не забивають пори.

5. Рушники з тканини. Знову про гігієну: ваш м’який бавовняний рушник для обличчя − потенційна небезпека для проблемної шкіри, якщо тільки ви не міняєте його після кожного застосування. У вологому середовищі бактеріям живеться просто чудово і кожен раз, витираючи обличчя після вмивання, ви знову і знову заселюєте ними шкіру. Замініть рушники з тканини паперовими і відчуйте різницю.

6. Використання скрабу. Абразивні частинки травмують і без того запалену шкіру з порушеним балансом, знову-таки розносячи бактерії обличчям. Замініть скраб на азіатську пілінг-скатку, ензимну пудру чи лосьйон для відлущування.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також

Фото: Shutterstock